Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » دانلود » ۲۴۰۰ بازی کلاسیک DOS را هم اکنون روی مرورگر وب خود بازی کنید

۲۴۰۰ بازی کلاسیک DOS را هم اکنون روی مرورگر وب خود بازی کنید

۲۴۰۰ بازی کلاسیک DOS را هم اکنون روی مرورگر وب خود بازی کنید
  • تاریخ
  • دسته‌بندی دانلود
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 7 410


شاید شما هم از آن دسته گیمرهای قدیمی رایانه‌های شخصی باشید که در زمان سیستم عامل داس (DOS) دوران نوستالژیکی را پشت سر گذاشتید. حالا خبر رسیده که وب‌سایت Internet Archive نزدیک به ۲۴۰۰ بازی کلاسیک سیستم عامل داس را برای اجرا بر روی مرورگر وب بهینه‌سازی و پورت کرده است.

Gods؟ Tongue؟ Fatman؟ کدام یک از این بازی‌ها برای شما آشنا یا شاید خاطره‌انگیز است؟ با اینکه اجرای این بازی‌ها بر روی مرورگر وب، آن لذت سابق را به شما منتقل نمی‌کند، ولی تجدید خاطره یا حتی مروری بر دوران قدیم گیمینگ، می‌تواند برای خیلی‌ها جالب باشد. با این‌حال، اگر شما تصمیم به اجرای این بازی‌ها دارید، باید توجه داشته باشید که مانند قدیم، نمی‌توانید عملکردهای خود را ذخیره کنید و برخی از بازی‌ها هم شاید به خاطر برخی ناسازگاری‌ها با سیستم و مرورگر، اجرا نشوند. در هر صورت، ما با ۲۵۰۰ بازی روبرو هستیم که حتی اگر نیمی از آن‌ها هم اجرا نشوند یا دچار مشکل شوند، باز هم آرشیو عظیمی پیش روی ما است.

فرصت را از دست ندهید و شما هم مانند من، ساعتی را در دنیای کهن بازی‌های ویدیویی سیر کنید تا ببینید این صنعت چه مسیری را برای رسیدن به گرافیک‌های واقع‌گرایانه و گیم‌پلی‌های پیشرفته و پیچیده طی کرده است.

شما می‌توانید از اینجا به این آٰرشیو دسترسی داشته باشید و به بازی‌ بر روی مرورگر وب خود بپردازید.