Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » فروشگاه » گیفت کارت » گیفت کارت آیتونز اپل / Apple itunes Gift Card

گیفت کارت آیتونز اپل / Apple itunes Gift Card

گیفت کارت آیتونز اپل / Apple itunes Gift Card
  • تاریخ
  • دسته‌بندی گیفت کارت
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 2 383
    


شما میتوانید با مراجعه به لینک زیر در فروشگاه اندروید مارکت اقدام به خرید انواع گیفت کارت‌های ایتونز اپل نموده و پس از شارژ (redeem) اپل آیدی خود اقدام به خرید انواع اپلیکیشن، بازی، موزیک، کتاب، ویدئو و غیره از اپ استور اپل نمایید.

گیفت کارت آیتونز خریداری شده به همراه اسکن از فروشگاه آنلاین اندروید مارکت به صورت آنلاین و از طریق ایمیل تحویل داده می‌شود.

برای استفاده از گیفت کارت آیتونز باید حتماً صاحب یک اپل آی دی آمریکا Apple ID باشید. اگر اپل آی دی ندارید میتوانید از این لینک یک اپل آیدی معتبر آمریکا که قیمت آن بسیار مناسب و معاف از مالیات بوده و کاملاً وریفای شده است خریداری نمایید. همچنین در صورتی که اپل آی دی دارید ولی کشور آن آمریکا نیست، باید آدرس آن را به آمریکا تغییر دهید در غیر اینصورت موقع شارژ گیفت کارت آیتونز با ارور This code must be redeemed in the US storefront مواجه خواهید شد.

پس از خرید گیفت کارت خود از لینک زیر میتوانید به راحتی آن را در اپل آیدی خود شارژ کنید. در صورتی که نحوه شارژ اپل آیدی را بلد نیستید به مطلب آموزش شارژ کردن اپل آی دی با گیفت کارت آیتونز مراجعه نمایید.

خرید گیفت کارت ایتونز اپلسایر گیفت کارتهای موجود در فروشگاه اندروید مارکت: