Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » دانلود » دانلود بازی 3.0.11 Super Mario Run، بازی قارچ خور برای اندروید و اپل

دانلود بازی 3.0.11 Super Mario Run، بازی قارچ خور برای اندروید و اپل

Screenshots

دانلود بازی 3.0.11 Super Mario Run، بازی قارچ خور برای اندروید و اپل


بازی قارچ خور یکی از بازیهای نوستالژیک و قدیمی کنسولهای قدیمی نظیر سگا و میکرو است که سرشار از خاطره های خوش کودکی برای خیلی از ماها هست. بالاخره پس از سالها انتظار چندی پیش این بازی برای گوشیهای هوشمند اپل منتشر شد. همچنین تا چند روز آینده نسخه اندرویدی این بازی نیز منتشر خواهد شد.

چند روز پیش نینتندو سرانجام بازی محبوب Super Mario Run را در فروشگاه اپ‌استور اپل قرار داد تا کاربران پلتفرم iOS بتوانند آن را دانلود کرده و از بازی با آن لذت ببرند؛ اما کاربران اندروید همچنان بی‌صبرانه منتظر انتشار این بازی برای این پلتفرم هستند و از آنجایی که هنوز این بازی به‌طور رسمی روی گوگل‌پلی قرار نگرفته است، در برخی انجمن‌ها و سایتهای غیر رسمی فایل نصبی تقلبی بازی سوپر ماریو ران با پسوند APK. برای دانلود ارائه می‌شود. اما باید مراقب باشید؛ این فایل درواقع یک بدافزار خطرناک است که به جای بازی، چیزی جز ویروس برای شما نخواهد داشت.


Super Mario Run - بازی قارچ خور جدید هم اکنون برای آیفون iphone , ipad و حتی ipod عرضه شده است .البته باید سیستم iOS 8 و بالاتر داشته باشید.

مراحل بازی Super Mario Run، دقیقا همان چیزی است که شما از یک بازی ماریو انتظار دارید ؛ انواع اقسام محیط ها شامل قصرهایی آتشین، خانه های ارواح، جنگل های قارچ، همه و همه در سوپر ماریو ران وجود دارند و دشمنان معروف ماریو نیز مانند لاک پشت‌های پرنده در بازی هستند و سعی می کنند برای شما مشکل به وجود بیاورند، گرافیک بازی نیز کاملا هم سو با تمام بازی های این مجموعه است و انیمیشن های پرش ماریو، واقعا زیبا کار شده‌ اند و مطمئنا وقتی برای اولین باری انیمیشن های مختلف وی را می‌بینید، زبان به تحسین نینتندو باز خواهید کرد! بازی هم اکنون به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است و شما می توانید آن را از سرورهای پرسرعت اندروید مارکت برای دستگاه اندرویدیتان دانلود کنید و ساعت ها خود را سرگرم سازید.

تجربه ی همه ی ما از بازی قارچ خور یک بازی نوستالژی عالی و پر از خاطرات خوش کودکی بوده است.نکات مهم:
1 – نسخه ای از بازی که برای دانلود قرار داده شده نسخه رایگان بازی است و برای باز شدن مراحل بعدی باید پول پرداخت کنید ؛ بزودی نسخه آنلاک شده و کامل بازی در دسترس قرار خواهد گرفت و برای دانلود قرار خواهیم داد .
2 – بازی Super Mario Run آنلاین است و برای اجرا به اینترنت نیاز دارد …
3 – سرورهای بازی برای کاربران ایرانی در دسترس نیستند و برای وارد شدن به بازی باید فیلت-رشکن داشته باشید …
4 – نسخه پیش رو ؛ نسخه اول بازی است و ممکن است با برخی دستگاه ها سازگار نباشد .
5 – دیتای بازی در اجرای اولیه دانلود میشود .
6 – نسخه مود بازی به روت بودن دستگاه نیاز دارد ؛ شما باید لاکی پچر رو نصب کرده و از طریق ان امضای بازی را غیرفعال کنید.


دانلود بازی از مارکتهای اصلی گوگل و اپل:


دانلود مستقیم بازی قارچ خور برای اندروید: