Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » خدمات » سرویس iRemove tools برای بایپس کردن قفل ایکلود، شبکه،MDM و Passcode Disable دستگاه‌های اپل

سرویس iRemove tools برای بایپس کردن قفل ایکلود، شبکه،MDM و Passcode Disable دستگاه‌های اپل

سرویس iRemove tools برای بایپس کردن قفل ایکلود، شبکه،MDM و Passcode Disable دستگاه‌های اپل
 • تاریخ
 • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک اکانت / اپل
 • نویسنده admin
 • بازدیدها 1 614
رديف محصول قیمت افزودن به سبد خرید
1 iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPad
iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPad
1,347,000 تومان
2 iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPhone X
iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPhone X
2,013,000 تومان
3 iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPhone 5s
iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPhone 5s
399,000 تومان
4 iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPhone 6/6Plus
iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPhone 6/6Plus
779,000 تومان
5 iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPhone 7/7Plus
iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPhone 7/7Plus
1,243,000 تومان
6 iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPhone 8/8Plus
iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPhone 8/8Plus
1,628,000 تومان
7 iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPhone 6s/6sPlus/SE
iRemove Tool iCloud Bypass MEID/GSM iPhone 6s/6sPlus/SE
853,000 تومان

با ابزار قدرتمند iRemove شما تنها یک کلیک با بایپس کردن Activation Lock دستگاه خود فاصله دارید. iRemove، یک ابزار کاربر پسند و آسان است که با یک کلیک میتواند انواع قفلهای ایکلود، شبکه،MDM و Passcode Disable دستگاه‌های ایفون و ایپد که در نسخه‌های iOS 12 تا iOS 14.8.1 هستند را بایپس کند.

 

در ادامه به صورت مجزا به معرفی سرویسهای مختلف ابزار قدرتمند iRemove میپردازیم.

 

1- سرویس بایپس ایکلود iRemove - Bypass iCloud Activation Lock Screen Tool :

 

قفل Activation Lock یکی از مشکلات رایجی است که اخیرا گریبان گیر بسیاری از کسانی شده است که ایفون یا ایپد دارند، اگر یک دستگاه با قفل ایکلود دارید، باید اپل آیدی و پسوردی که قبلا روی ایکلود دستگاه ست شده است را جهت آنلاک آن وارد نمایید ولی متاسفانه به دلایل مختلفی ممکن است از آنها بی اطلاع باشید، ولی اکنون ما خبر خوبی برای همه کسانی که با این مشکل روبرو هستند داریم! تیم توسعه دهنده iRemove یک ابزار حرفه ای ایجاد کرده است که می تواند به راحتی صفحه قفل فعال سازی را در آیفون و آیپدهای قفل شده iCloud، تنها با یک کلیک دور بزند (بایپس کند).

 

سرویس بای پاس آیکلود چیست؟

بنابراین در صورتیکه دستگاه شما روی قفل صفحه آیکلود ( صفحه HELLO ) قفل شده و به یک اپل آیدی و پسورد جهت فعالسازی نیاز دارد، میتوانید از سرویس بایپس ایکلود استفاده نمایید و با موفقیت وارد منو دستگاه شوید. نکته مهم در رابطه با سرویسهای بایپس این است که: در این سرویسها، اطلاعات اپل آیدی دستگاه شما به صورت دائمی از سرور آیکلود اپل پاک نمیشود، بنابراین پس از بایپس دستگاه، امکان ریست فکتوری، ریستور و یا آپدیت ندارید، زیرا در این صورت مجدد دستگاه شما لاک خواهد شد. هرچند که در این سرویسها، به دلیل ثبت شدن IMEI یا شماره سریال دستگاه در سرور، در صورتی که نسخه iOS جدیدی که به آن آپدیت میکنید، قابل جیلبرک باشد، و نیز توسط ابزار ساپورت شود، میتوانید بدون نیاز به پرداخت مجدد هزینه دستگاه را بایپس کنید. 

 

نرم افزار iRemove بر اساس اکسپلویت Checkm8 است که در جیلبرک Checkra1n استفاده می شود. این جیلبریک محدودیت های نرم افزاری اعمال شده توسط اپل بر روی سیستم عامل iOS را حذف می کند. قبل از استفاده از نرم افزار iRemove، باید دستگاه خود را توسط برنامه Checkra1n جیلبرک کنید. جیلبریک Checkra1n در نرم افزار iRemove تعبیه شده است و یا میتوانید به صورت مجزا آن را از سایت Checkra1n دانلود نمایید.

لطفاً توجه داشته باشید که نرم افزار iRemove فقط از دستگاه‌های:

iPhone (5S, 6S, 6S Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X), iPad (Air 2, 5, 6, 7), iPad Pro (2016 - 2017), iPad mini (2, 3, 4)

که از iOS 12.3 تا iOS 14.xx استفاده میکنند، پشتیبانی می کند، ولی جهت حصول اطمینان کامل از اینکه آیا دستگاه شما توسط این برنامه ساپورت میشود یا خیر، حتما باید قبل از خرید سرویس، برنامه iRemove را دانلود کرده و پس از اتصال دستگاه به کامپیوتر و اجرای برنامه، از ساپورت شدن دستگاه خود توسط این برنامه مطمئن شوید.

 

یکی از مزایای ویژه در نرم افزار iRemove iCloud Activation Lock Bypass این است که این ابزار، امکان باز کردن قفل دستگاه های لاک شبکه یا سیم کارت، را فراهم می کند. به این ترتیب، پس از دور زدن صفحه قفل فعال سازی در مدل های پشتیبانی شده آیفون، قفل شبکه به طور خودکار حذف می شود و می توانید از هر سیم کارتی با آیفون خود استفاده کنید! لطفا توجه داشته باشید، دستگاه های لیست سیاه پشتیبانی نمی شوند!

 

سوالات متداول در رابطه با سرویس بایپس ای کلود آیریمو:

 • سوال: کدام مدلهای ایفون یا ایپد و نیز چه ورژنهایی از iOS توسط این ابزار ساپورت میشوند؟ (Supported Models & iOS Versions)
  پاسخ: به طور کلی میتوان گفت: از نسخه های iOS 12.3 تا iOS 14.8 ساپورت میشوند و از مدلهای:
  iPhone (5S, 6S, 6S Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X), iPad (Air 2, 5, 6, 7), iPad Pro (2016 - 2017), iPad mini (2, 3, 4)
  ساپورت می‌شود. ولی در این بین استثناهایی هم وجود دارد و همچنین ممکن است پس از مدتی چند از ارسال این مطلب، مدلهای جدیدی به ساپورت برنامه اضافه و یا حتی کسر شوند، لذا جهت حصول اطمینان کامل از اینکه آیا دستگاه شما توسط این برنامه ساپورت میشود یا خیر، حتما باید قبل از خرید سرویس، برنامه iRemove را دانلود کرده و پس از اتصال دستگاه به کامپیوتر و اجرای برنامه، از ساپورت شدن دستگاه خود توسط این برنامه مطمئن شوید.
 • سوال: آیا پس از بایپس دستگاه، میتوانم از امکانات شبکه و سیم کارت آن استفاده کنم؟
  پاسخ: اگر دستگاه شما با MEID باشد، و توسط برنامه ساپورت شود، بله، بعد از بایپس آنتن خواهد داد.
 • سوال: ایکلود دستگاه من در وضعیت Lost Mode قرار دارد، آیا میتوانم از این سرویس استفاده کنم؟
  پاسخ: این سرویس از هر دو حالت لاست و کلین ایکلود پشتیبانی میکند.
 • سوال: دستگاه من بدون MEID است، آیا میتوانم از این سرویس استفاده کنم؟
  پاسخ: بله میتوانید، ولی پس از بایپس، دستگاه شما آنتن نخواهد داشت و نمیتوانید از امکانات شبکه استفاده کنید. همچنین با توجه به قیمت نسبتا بالای این سرویس، بهتر است از دیگر سرویسهای بایپس که مخصوص دستگاه‌های بدون MEID بوده و بسیار ارزانتر نیز هستند استفاده کنید. (در صورتی که دستگاه شما را ساپورت کنند)
 • سوال: جهت انجام مراحل بایپس، شرایط دستگاه باید چگونه باشد؟
 1. گوشی باید روی صفحه قفل آیکلود باشد و دستگاه باید با MEID باشد، نمونه گوشی MEID ( در عکس زیر توضیح داه شده است )
  توجه: در صورتیکه دستگاه شما مشکل بیسباند دارد به هیچ عنوان ثبت سفارش نفرمایید چراکه در این صورت ابزار قادر به بایپس دستگاه نخواهد بود و مسئولیت این موضوع با خودتان بوده و متاسفانه هزینه پرداخت شده قابل عودت نخواهد بود.
 2. دستگاه را حتما قبل از سفارش جلبریک کنید. برای این کار میتوانید از جیلبرک داخل خود برنامه iRemove و یا از جیلبرک Checkra1n استفاده کنید.
 3. برای اجرای برنامه iRemove Tool نیاز به کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز یا مک دارید.
 • سوال: من یک کاربر آماتور هستم، آیا بعد از خرید برای انجام بایپس کمکم میکنید؟
  پاسخ: مراحل انجام کار بسیار ساده بوده و هیچگونه آموزش خاصی برای انجام بایپس پس از خرید ارائه نخواهد شد و تمامی آموزشها در همین مطلب با زبان ساده ارائه شده‌اند.  بنابراین اجرای کلیه مراحل بای پاس و جیلبرک بعد از خرید سرویس بر عهده مشتری می‌باشد. لذا قبل از خرید، ابتدا دستگاه را جیلبرک کنید، چرا که سخت ترین مرحله این کار، انجام جیلبرک دستگاه است (البته جیلبرک هم کار بسیار راحتی است) و انجام بایپس فقط با یک کلیک انجام میشود.
 • سوال: از کجا میتونم بفهمم که گوشی من با MEID هست یا بدون MEID؟
  پاسخ:  برای اطلاع از این موضوع میتوانید به مطلب: آموزش تشخیص دستگاه بدون MEID  یا (GSM) و با MEID  یا (CDMA) مرجعه نمایید.
 • سوال: اگر گوشی را آپدیت یا ریست فکتوری کنم، یا به هر دلیلی مجدد قفل ایکلود فعال شد، برای بایپس باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟
  پاسخ: خیر، هزینه بایپس برای هر دستگاه تنها یک بار اخذ میشود و سپس شماره سریال دستگاه در پایگاه داده سرور برنامه برای همیشه ثبت خواهد شد. پس از اتصال دستگاه، نرم افزار iRemove، دستگاه را شناسایی کرده و می توانید عملیات بایپس را مجددا بدون نیاز به پرداخت هزینه، انجام دهید. البته به شرطی که نسخه‌ای که به آن آپدیت کرده‌اید: اولا قابل جیلبرک باشد، و ثانیا توسط برنامه ساپورت شود.
  همچنین باید به این نکته نیز اشاره کنیم که اندروید مارکت نمیتواند هیچگونه تضمینی نسبت به دائم العمر بودن این سرویس داشته باشد. هرچند که iRemove یک سرویس کاملا معتبر بوده و بنابه ادعای خودشان مادام العمر میباشد.

 

شرایط و پیش نیازهای استفاده از نرم افزار iRemove جهت بایپس ایکلود:

 • قبل از هرچیز دستگاه بایستی حتما توسط خودتان JealBreak شده باشد.
 • مدل دستگاه و نسخه iOS باید توسط برنامه ساپورت شود. که برای اطلاع از این موضوع، ابتدا برنامه iRemove را اجرا کنید و  دستگاه را به رایانه متصل کرده، برنامه به شما خواهد گفت که ایا دستگاه را ساپورت میکند و آیا این ساپورت با آنتن هست یا بدون آنتن.
 • گوشی باید ریستور شده باشد و در صفحه Hello Screen (حالت غیر فعال که درخواست اپل آیدی میکند) باشد.
 • دستگاه بدون MEID باشد.

 

چگونه باید سرویس iRemove را سفارش داده و از آن استفاده کنیم؟

استفاده از نرم افزار iRemove بسیار آسان است و تنها در 4 مرحله ساده میتوانید قفل ایکلود ایفون یا ایپد خود را بایپس نمایید.

 1. نرم افزار iRemove را با توجه به سیستم عامل کامپیوتر خود، از لینکهای روبرو دانلود و نصب کنید. دانلود iRemove برای ویندوز، دانلود iRemove برای مک نرم افزار iRemove روی سیستم عامل مک و ویندوز قابل اجرا است.
 2. دستگاه را جیلبریک کنید تا آن را برای بایپس آماده نمایید. نرم افزار iRemove دارای یک ابزار جیلبریک داخلی است که میتوانید به راحتی با آن دستگاه خود را جیلبرک کنید. هنگامی که دستگاه جیلبریک شد، iRemove به طور خودکار آن را بررسی می کند.
 3. اگر دستگاه شما توسط iRemove Tool پشتیبانی شود (به با آنتن یا بدون آنتن بودن بایپس حتما توجه فرمایید) اقدام به خرید سرویس بایپس iRemove با توجه به مدل دستگاه خود نمایید، پس از خرید سرویس،  IMEI یا سریال شما به پایگاه داده iRemove Tools اضافه می شود و شما میتوانید بلافاصله از نرم افزار استفاده کنید. توجه داشته باشید که با خرید این محصول، تنها برای یک دستگاه قفل ایکلود که IMEI، یا شماره سریال آن در پایگاه داده iRemove ثبت میشود، مجوز انلاک میگیرید. این مجوز مادام العمر است. می‌توانید پس از هر به‌روزرسانی iOS یا بازنشانی کارخانه‌ای، از نرم‌افزار iRemove در دستگاه خود به‌ صورت رایگان استفاده کنید! البته به شرطی که نسخه ios که به آن آپدیت میکنید، قابل جیلبرک باشد و توسط iRemove نیز ساپورت شود.
 4. حال برای دور زدن صفحه قفل فعال سازی iCloud، سیم کارت را از دستگاه خارج نمایید، دستگاه خود را مجددا به کامپیوتر وصل کرده و روی دکمه Bypass در برنامه کلیک کنید. لطفا صبر کنید تا دستگاه شما ریستارت شود. برنامه به شما اطلاع می دهد که بایپس قفل iCloud با موفقیت انجام شده است! پس از اتمام دور زدن قفل فعال سازی در iPhone یا iPad، دستگاه خود را با تمامی امکانات در اختیار خواهید داشت. می توانید از Apple ID خود روی آن استفاده کنید، برنامه ها را از اپ استور نصب کنید، تماس بگیرید و دریافت کنید و از گشت و گذار در اینترنت لذت ببرید و در کل هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

 

 

توجه: قبل از سفارش سرویس iRemove Tool:

قبل از ثبت سفارش، نرم افزار iRemove را، با توجه به سیستم عامل خود از یکی از لینکهای زیر دانلود کنید:

دانلود iRemove برای ویندوز،

دانلود iRemove برای مک

کامپیوتر و گوشی را به اینترنت وصل کنید، دستگاه را به سیستم متصل کرده و برنامه iRemove را اجرا نمایید، اگر با پیغام Your Device is Supported with Signal مواجه شدید، میتوانید ثبت سفارش کنید. در صورتی که قبل از خرید این موضوع را چک نکرده باشید، مسئولیت این موضوع با خودتان بوده و متاسفانه هزینه پرداخت شده قابل عودت نخواهد بود.

 

 

2- سرویس بایپس قفل شبکه یا سیم کارت iRemove - Unlock SIM [Carrier] locked iPhone:

 

چنانچه آیفون شما لاک شبکه است و نمیتوانید از سیم کارتهای ایرانی یا هر سیم کارت دیگری به غیر از سیم کارتی که دستگاه روی آن لاک شده است، استفاده کنید، و هزینه آنلاک قانونی شبکه دستگاه شما بالا بوده و به صرفه نیست، میتوانید به راحتی قفل شبکه را دور بزنید! 

به لطف راه حل جدید شرکت iRemove، اکنون به راحتی و با یک کلیک می توان از قفل سیم کارت و شبکه در iPhone 5s - X عبور کرد. تیم iRemove یک برنامه جهت بای پس قفل سیم کارت طراحی کرده است که از مدل های iPhone 5s - X در iOS 12.0 - iOS 14.7 پشتیبانی می کند. این برنامه یکی از راه حل‌های خوب و ارزان قیمت برای مشکلات فعال سازی گوشیهای لاک شبکه و عبور از مشکلات «SIM Not Valid» یا «SIM Not Supported» است. با ابزار جدید بایپس کردن قفل سیم کارت، می توانید آیفون اپل خود را جهت استفاده از سیم کارتهای تمامی اپراتورهای مختلف در سراسر جهان آزاد کنید.

نرم افزار جدید iRemove می تواند با استفاده از اکسپلویت Checkm8 موجود در iOS 12.0 - 14.5.1 قفل سیم کارت شبکه را در آیفون دور بزند. همین اکسپلویت به جیلبریک کردن مدل‌های آیفون با Checkra1n Jailbreak کمک می‌کند تا محدودیت‌های سیستم عامل اپل حذف شود.

خوشبختانه در حال حاضر در داخل نرم افزار iRemove جیلبرک Checkra1n تعبیه شده است و نیازی به دانلود مجزای برنامه Checkra1n نخواهبد داشت. این ابزار می تواند قفل سیم کارت را در این دستگاه ها و نسخه های iOS دور بزند: iPhone 5s، 6s، 6s Plus، 7، 7 Plus، SE، 8، 8 Plus، X و iOS 12.0 تا iOS 14.x.x.

 

شرایط استفاده از برنامه بایپس شبکه iRemove دقیقا مشابه سرویس بایپس ایکلود آن است که در بالا به صورت کامل به آن اشاره شد.

 

 

3- سرویس بایپس قفل MDM با نام انحصاری iActivate بایپس، iActivate - Bypass MDM Lock Screen Tool:

 

 

 

4- سرویس آنلاک کامل ایکلود برای دستگاه‌های که دیسیبل شده‌اند، iRemove - Unlock Passcode Disable iPhone & iPad Tool: