Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > بایپس قفل فعالسازی اپل در دستگاه های با مشکل بیس باند با ابزار HFZ Activator

بایپس قفل فعالسازی اپل در دستگاه های با مشکل بیس باند با ابزار HFZ Activator

بایپس قفل فعالسازی اپل در دستگاه های با مشکل بیس باند با ابزار HFZ Activator
 • تاریخ
 • دسته‌بندی خدمات / بایپس بیس باند
 • نویسنده admin
 • بازدیدها 884
رديف محصول قیمت افزودن به سبد خرید
1 HFZ BYPASS Activation Lock in IPHONE/IPAD/IPOD BROKEN BASEBAND
HFZ BYPASS Activation Lock in IPHONE/IPAD/IPOD BROKEN BASEBAND
211,000 تومان

همانگونه که میدانید، اگر گوشیهای آیفون یا ایپد مشکل خرابی بیسباند داشته باشند، بعد از ریستور، اکتیو نشده و در قفل فعال سازی میمانند. بدیهی است که برای رفع مشکل به صورت اساسی باید بیسباند گوشی به صورت سخت افزاری تعویض شود، ولی اگر به دلایلی نظیر هزینه بالای این کار، یا عدم نیاز به استفاده از امکانات سیم کارت در گوشی، بخواهید از دستگاه استفاده کنید، سرویس HFZ Activator را به شما معرفی میکنیم.

در صورتیکه دستگاه آیفون یا ایپد شما مشکل بیس باند دارد و در قفل فعالسازی مانده و غیرقابل استفاده شده است و در هنگام فعالسازی با ارور: Unable To Activate روبرو میشوید؛ میتوانید از سرویس بای پاس قفل فعال سازی HFZ Activator برای دستگاه هایی که دارای مشکل بیس باند هستند استفاده کنید و با موفقیت وارد منو دستگاه شده و از کلیه امکانات دستگاه بهره ببرید، البته طبیعی است که به دلیل مشکل بیسباند، امکانات شبکه و سیم کارت، فعال نخواهند شد.


شاید سوالات زیر برای شما نیز مطرح باشند:

 • بیس باند چیست؟ 
 • مشخصات و ویژگهای دستگاه هایی که مشکل بیس باند دارند چیست؟
 • جهت استفاده از این سرویس، دستگاه باید در چه شرایطی باشد و پیش نیازهای این سرویس چیست؟
 • امکانات و ویژگیهای سرویس HFZ Activator:

برای اطلاع از پاسخ این پرسشها به این مطلب مراجعه فرمایید.


مراحل انجام سرویس بایپس مشکل بیس باند با برنامه HFZactivator:

  1. ابتدا با توجه به سیستم عامل خود، (ویندوز یا مک) برنامه HFZactivator.exe را از این لینک دانلود کنید. به عنوان مثال در حال حاضر آخرین نسخه برای ویندوز: HFZ-Activator v7.8 Beta 9 (win) .zip و برای مک: HFZ-Activator-Premium v7.3 .pkg است.
  2. در صورتی که مدل دستگاه شما پایینتر از 6 پلاس باشد، پیشنهاد میکنیم ابتدا به آخرین نسخه iOS یعنی 12.5.5 ریستور کرده و سپس اقدام به بایپس آن کنید. چراکه پس از بایپس امکان آپدیت نخواهد بود مگر با انجام مجدد مراحل بایپس و این یعنی دوباره کاری! درضمن نگران نباشید که به دلیل مشکل بیس باند، هنگام ریستور مشکلی برای گوشی پیش آید، فقط قبل از انجام ریستور از اطلاعات خود بکاپ برداشته، گوشی را وارد حالت DFU Mode کرده و پس از دانلود فریمور مربوط به دستگاه، با iTunes آن را ریستور کنید.
   اما چرا این پیشنهاد را برای مدلهای بالاتر از 6 پلاس نمیکنیم؟ چون آخرین نسخه iOS که این برنامه در حال حاضر میتواند آن را بایپس کند، iOS 14.7.1 است و همانطور که میدانید آخرین نسخه ای که برای ایفون 7 و 7پلاس منتشر شده 15.7.1 است که فعلا امکان جیلبریک ندارند، همچنین برای ایفونهای مدل 8، 8پلاس و ایکس iOS 16 منتشر شده که این برنامه فعلا آن را ساپورت نمیکند ولی به احتمال زیاد در آینده از این نسخه نیز پشتیبانی خواهد کرد و امکان بایپس مشکل بیس باند در این نسخه نیز مهیا خواهد شد.
  3. دستگاه خود را با استفاده از این آموزش جیلبرک کنید.
  4. گوشی و سیستم را به اینترنت متصل کنید و برنامه را اجرا نمایید.
  5. سیم کارت را از دستگاه خود خارج کرده و دستگاه را با کابل USB به سیستم متصل کنید.
  6. سرویس مربوطه را از فروشگاه اندروید مارکت خریداری کنید تت سریال دستگاه در سرور برنامه ثبت شود.
  7. در منو برنامه گزینه Broken BaseBand Activator را انتخاب کنید.

    
  8. در صورتی که سریال دستگاه با موفقیت در سرور برنامه ثبت شده باشد، به راحتی قفل فعالسازی بایپس شده و دستگاه وارد منو می شود.