Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > آنلاک > آنلاک اکانت > آنلاک اکانتهای اپل > بایپس بیس باند > سرویس بایپس مشکل بیس باند آیفون (Unable to Active) با ابزار iKeyTool

سرویس بایپس مشکل بیس باند آیفون (Unable to Active) با ابزار iKeyTool

سرویس بایپس مشکل بیس باند آیفون (Unable to Active) با ابزار iKeyTool
 • تاریخ
 • دسته‌بندی بایپس بیس باند
 • نویسنده admin
 • بازدیدها 380
رديف محصول قیمت افزودن به سبد خرید
1 iKey Tools BYPASS Activation Lock in IPHONE/IPAD/IPOD BROKEN BASEBAND
iKey Tools BYPASS Activation Lock in IPHONE/IPAD/IPOD BROKEN BASEBAND
249,000 تومان

اگر در کارهای سخت افزار موبایل دارای تجربه ای کوتاه مدت نیز باشید حتما میدانید، در صورتی که گوشیهای آیفون یا ایپد مشکل خرابی بیسباند داشته باشند، پس از ریستور، اکتیو نشده و در صفحه قفل فعال سازی یاقی خواهند ماند و عملا گوشی به هیچ دردی نخواهد خورد. بدیهی است که برای رفع مشکل بیس باند به صورت اساسی باید آیسی بیسباند گوشی به صورت سخت افزاری تعویض شود، ولی چنانچه به هر دلیل نظیر هزینه بالای این کار یا عدم نیاز به استفاده از سیم کارت در گوشی، بخواهید از دستگاه استفاده کنید، سرویس iKey Tool را به شما معرفی میکنیم.

این سرویس برای دستگاه هایی مناسب است که با ارور Unable to Activate یا Could Not Activate your iPhone مواجه هستند و مشکل سخت افزاری بیس باند دارند. از طریق این سرویس، دستگاه بدون آنتن بایپس و اکتیو می شود و با موفقیت وارد منو دستگاه شده و از کلیه امکانات دستگاه بهره ببرید، البته طبیعی است که به دلیل مشکل بیسباند، امکانات شبکه و سیم کارت، فعال نخواهند شد.


شاید سوالات زیر برای شما نیز مطرح باشند:

 • بیس باند چیست؟ 
 • مشخصات و ویژگهای دستگاه هایی که مشکل بیس باند دارند چیست؟
 • جهت استفاده از این سرویس، دستگاه باید در چه شرایطی باشد و پیش نیازهای این سرویس چیست؟
 • امکانات و ویژگیهای سرویس iKeyTool:

برای اطلاع از پاسخ این پرسشها به این مطلب مراجعه فرمایید.


مراحل انجام سرویس بایپس مشکل بیس باند با برنامه iKeyTool:

 1. ابتدا با توجه به سیستم عامل خود، آخرین نسخه برنامه iKeyTool.exe را از این لینک دانلود کنید. آخرین نسخه این برنامه در حال حاضر که این مطلب نوشته میشود، iKeyX7.Beta8.exe است.
 2. در صورتی که مدل دستگاه شما پایینتر از 6 پلاس باشد، پیشنهاد میکنیم ابتدا به آخرین نسخه iOS یعنی 12.5.5 ریستور کرده و سپس اقدام به بایپس آن کنید. چراکه پس از بایپس امکان آپدیت نخواهد بود مگر با انجام مجدد مراحل بایپس و این یعنی دوباره کاری! درضمن نگران نباشید که به دلیل مشکل بیس باند، هنگام ریستور مشکلی برای گوشی پیش آید، فقط قبل از انجام ریستور از اطلاعات خود بکاپ برداشته، گوشی را وارد حالت DFU Mode کرده و پس از دانلود فریمور مربوط به دستگاه، با iTunes آن را ریستور کنید.
  اما چرا این پیشنهاد را برای مدلهای بالاتر از 6 پلاس نمیکنیم؟ چون آخرین نسخه iOS که این برنامه در حال حاضر میتواند آن را بایپس کند، iOS 14.7.1 است و همانطور که میدانید آخرین نسخه ای که برای ایفون 7 و 7پلاس منتشر شده 15.7.1 است که فعلا امکان جیلبریک ندارند، همچنین برای ایفونهای مدل 8، 8پلاس و ایکس iOS 16 منتشر شده که این برنامه فعلا آن را ساپورت نمیکند ولی به احتمال زیاد در آینده از این نسخه نیز پشتیبانی خواهد کرد و امکان بایپس مشکل بیس باند در این نسخه نیز مهیا خواهد شد.
 3. دستگاه خود را با استفاده از این آموزش جیلبرک کنید.
 4. گوشی و سیستم را به اینترنت متصل کنید و برنامه را اجرا نمایید.  
 5. سیم کارت را از دستگاه خود خارج کرده و دستگاه را با کابل USB به سیستم متصل کنید.
 6. سرویس مربوطه را از فروشگاه اندروید مارکت خریداری کنید تا شماره سریال دستگاه در سرور برنامه ثبت شود.
 7. برنامه را اجرا کرده و در منو برنامه مقابل گزینه Service گزینه BaseBand Broken Bypass iPhone 5s - X , iOS 12-14.X را انتخاب کنید.

     
 8. دکمه Start Bypass را بزنید.
 9. در صورتی که سریال دستگاه با موفقیت در سرور برنامه ثبت شده باشد، به راحتی قفل فعالسازی بایپس شده و دستگاه وارد منو می شود.