Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > سرویس بایپس قفل فعال سازی در دستگاه های با بیس باند معیوب با ابزار LPRO LBBPro

سرویس بایپس قفل فعال سازی در دستگاه های با بیس باند معیوب با ابزار LPRO LBBPro

سرویس بایپس قفل فعال سازی در دستگاه های با بیس باند معیوب با ابزار LPRO LBBPro
 • تاریخ
 • دسته‌بندی خدمات / بایپس بیس باند
 • نویسنده admin
 • بازدیدها 1 070

اگر دستگاه شما هنگام فعال سازی با ارور "Unable to Activate"، مواجه میشود، احتمالا imei دستگاه از دست رفته و بیس باند آن خراب شده است. با این سرویس شما میتوانید قفل فعالسازی را دور بزنید. با این حال، نمی توانید از تماس/داده/فیس تایم/پیام استفاده کنید. همچنین، می‌توانید در اپل استور وارد iCloud شوید.

در صورتی که بیسباند گوشیهای آیفون یا ایپد معیوب باشند، پس از ریستور، اکتیو نشده و تا ابد در صفحه قفل فعال سازی باقی مانده و دستگاه کاملا بی مصرف میشود. در این مطلب، با سرویس LBBPRO شرکت LPRO آشنا خواهید شد که میتوانید با استفاده از آن این دستگاه ها را اکتیو و بایپس کرده و از آنها استفاده کنید (البته بدون امکانات سیم کارت!)

این سرویس برای دستگاه هایی مناسب است که با ارور Unable to Activate یا Could Not Activate your iPhone مواجه هستند و مشکل سخت افزاری بیس باند دارند. از طریق این سرویس، دستگاه بدون آنتن بایپس و اکتیو می شود و با موفقیت وارد منو دستگاه شده و از کلیه امکانات دستگاه بهره ببرید، البته طبیعی است که به دلیل مشکل بیسباند، امکانات شبکه و سیم کارت، فعال نخواهند شد.


شاید سوالات زیر برای شما نیز مطرح باشند:

 • بیس باند چیست؟ 
 • مشخصات و ویژگهای دستگاه هایی که مشکل بیس باند دارند چیست؟
 • جهت استفاده از این سرویس، دستگاه باید در چه شرایطی باشد و پیش نیازهای این سرویس چیست؟
 • امکانات و ویژگیهای ابزار LBBPRO:

برای اطلاع از پاسخ این پرسشها به این مطلب مراجعه فرمایید.


مراحل انجام سرویس بایپس مشکل بیس باند با برنامه LBBPRO:

 1. ابتدا آخرین نسخه برنامه LBBPRO.exe را از این لینک دانلود کنید. آخرین نسخه این برنامه در حال حاضر که این مطلب نوشته میشود، LBPRO v1.1 است.
 2. در صورتی که مدل دستگاه شما پایینتر از 6 پلاس باشد، پیشنهاد میکنیم ابتدا به آخرین نسخه iOS یعنی 12.5.5 ریستور کرده و سپس اقدام به بایپس آن کنید. چراکه پس از بایپس امکان آپدیت نخواهد بود مگر با انجام مجدد مراحل بایپس و این یعنی دوباره کاری! درضمن نگران نباشید که به دلیل مشکل بیس باند، هنگام ریستور مشکلی برای گوشی پیش آید، فقط قبل از انجام ریستور از اطلاعات خود بکاپ برداشته، گوشی را وارد حالت DFU Mode کرده و پس از دانلود فریمور مربوط به دستگاه، با iTunes آن را ریستور کنید.
  اما چرا این پیشنهاد را برای مدلهای بالاتر از 6 پلاس نمیکنیم؟ چون آخرین نسخه iOS که این برنامه در حال حاضر میتواند آن را بایپس کند، iOS 14.7.1 است و همانطور که میدانید آخرین نسخه ای که برای ایفون 7 و 7پلاس منتشر شده 15.7.1 است که فعلا امکان جیلبریک ندارند، همچنین برای ایفونهای مدل 8، 8پلاس و ایکس iOS 16 منتشر شده که این برنامه فعلا آن را ساپورت نمیکند ولی به احتمال زیاد در آینده از این نسخه نیز پشتیبانی خواهد کرد و امکان بایپس مشکل بیس باند در این نسخه نیز مهیا خواهد شد.
 3. دستگاه خود را با استفاده از این آموزش جیلبرک کنید.
 4. گوشی و سیستم را به اینترنت متصل کنید و برنامه را اجرا نمایید.  
 5. یک سیم کارت وارد دستگاه کرده و دستگاه را در صفحه قفل فعال سازی با کابل USB به سیستم متصل کنید.
 6. سرویس مربوطه را از فروشگاه اندروید مارکت خریداری کنید تا شماره سریال دستگاه در سرور برنامه ثبت شود.
 7. برنامه را اجرا کنید.

      
 8. دکمه Activate را بزنید.
 9. در صورتی که سریال دستگاه با موفقیت در سرور برنامه ثبت شده باشد، به راحتی قفل فعالسازی بایپس شده و دستگاه وارد منو می شود.