Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » خدمات » نصب بادا 2 بر روی گوشی های Wave سامسونگ

نصب بادا 2 بر روی گوشی های Wave سامسونگ

نصب بادا 2 بر روی گوشی های Wave سامسونگ
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / بادا
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 20 666سیستم‌عامل انحصاری سامسونگ که نام Bada OS برای آن انتخاب شده است برای اولین بار در قالب یک تلفن‌هوشمند به نام Samsung S8500 Wave به معرض نمایش عموم گذاشته شد که فروش بالای این اسمارت‌فون به روشنی میزان موفقیت این رابط کاربری را به نمایش می گذارد. ولی با گذشت زمان به دلیل ارائه نشدن برنامه های جانبی زیاد برای این سیستم عامل، دچاز نزول و نابودی شد.

یکی از مشکلات اساسی این سیستم عامل نبودن بسیاری از برنامه ها برای این سیستم عامل است. اما شما میتوانید با آپدیت گوشی خود به بادا 2 از نرم افزارهای بیش تری بهره مند شوید.از ویژگی های این نسخه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- بهبود واسط کاربری
- پشتیبانی از HTML5
- ایجاد قابلیت چند وظیفه ای (Multitasking)
- پشتیبانی از ارتباطات نزدیک برد (NFC)
- قابلیت نصب بسیاری از برنامه ها مانند GPS کامل ایران، Viber، بازی های HD و...

سایر ویژگی های این نسخه عبارتند از:

Tilt Zoomیکی از جالبترین قابلیت های بادا 2.0 که با شیوه ای جدید امکان بزرگنمایی در محیط های مختلف مانند گالری تصاویر، مرورگر اینترنتی، برنامه های مشاهده متن و غیره را به شما می دهد. از این پس برای زوم کردن در این محیط ها تنها کافی است دو انگشت خود را بر روی محل خاصی از صفحه نمایش قرار دهید و گوشی را به جلو (برای بزرگنمایی) و یا عقب (برای کوچک نمایی) حرکت دهید. گوشی با استفاده از شتاب سنج داخلی متوجه منظور شما خواهد شد و به آن جواب خواهد داد.

Shake Unlockبرای فعال کردن حالت دستور صوتی می توانید 2 ضربه کوچک به گوشی خود بزنید تا حالت دستور صوتی فعال شود و شما درخواست خود را با صحبت کردن از گوشی درخواست کنید.
برای مثال شما در ماشین مشغول رانندگی هستید و در همان زمان می خواهید گوشی شروع به پخش یک playlist خاص در Media Player خود بکند تنها کافی است 2 ضربه به گوشی بزنید و دستوری که از قبل تعیین شده است را اعلام کنید.


Turn Overاین قابلیت که در نسخه های کنونی بادا هم موجود است این امکان را به شما ارائه می دهد که در زمان دریافت مکالمه با برعکس کردن گوشی گوشی را به حالت سایلن ببرید.

Native player for YouTube and other online streamingبا امکان جدید استریم در این ورژن شما می توانید به راحتی فایل های ویدیویی را به صورت آنلاین بر روی گوشی خود مشاهده کنید و دیگر نیازی به نرم افزار های رابط برای این کار نیست.


Customized home screen and Lock screen

Double tap voice commands

با مراجعه به مرکز اندروید مارکت می توانید از این نسخه و امکانات خاص آن در گوشی خود بهره مند شوید.