• خرید و فروش اکانت

  خرید و فروش اکانت کلش با بهترین قیمت

 • فروش جم

  شارژ مستقیم جم اکانت شما

 • آموزش

  آموزش‌های مربوط به بازی کلش

اطلاعاتی مفید در رابطه با آرچر (Archer) در بازی Clash Of Clans

اطلاعاتی مفید در رابطه با آرچر (Archer) در بازی Clash Of Clans  (کلش آموزش)


اطلاعاتی مفید در رابطه با آرچر (Archer) در بازی Clash Of Clansامروز شما را با یکی از کاربردی‌ترین نیروهای بازی Clash Of Clans، یعنی آرچر آشنا می‌کنیم. اگر می‌خواهید نسبت به سایر بازیکنان به صورت بهتری از این نیرو استفاده کنید یا با نقاط قوت و ضعف آن آشنا شوید با این مقاله‌ همراه باشید.


این کمانداران علاقه دارند تا حد ممکن فاصله خود را با هدف حفظ کنند و هیچ چیزی آن‌ها را جز قرار دادن در برابر یک هدف بی دفاع خوشحال نمی‌کند.

اطلاعاتی مفید در رابطه با آرچر (Archer) در بازی Clash Of Clansخلاصه

آرچر اولین نیروی دور زَن است که می‌توان در بازی از آن استفاده کرد.
آرچر دومین نیرویی است که در بازی آزاد می‌شود.
آرچر هیچ هدف مورد علاقه‌ای ندارد و به نزدیک‌ترین هدفی که در تیررس او باشد حمله می‌کند.


استراتژی حمله

آرچرها در برابر آتش دشمن بسیار ضعیف هستند، اما می‌توانند با استفاده از کمان خود اهداف پشت دیوارها را هم هدف بگیرند. میزان سلامتی کم آن‌ها باعث می شود تا در نزدیکی ساختمان‌های دفاعی آسیب‌پذیر باشند اما آن چیزی که بیشتر از همه برای این نیرو خطرناک است ساختمان‌های دفاعی مانند مورتار و ویزاردتاور و حتی بمب‌ها هستند که می‌توانند با شلیک خود، گروهی از آرچرها را با هم از بین ببرند. برای اجتناب از این موضوع می‌توانید آن را به صورت پراکنده در زمین دشمن پخش کنید تا همه آن‌ها با هم از بین نروند.
آرچرها وقتی در تعداد بالا آموزش ببینند می‌توانند اثرگذاری بیشتری داشته باشند. البته همانطور که در نکته بالا نیز به آن اشاره شد باید آن‌ها را در زمین دشمن پخش کنید تا از گزند حملات مورتار و ویزاردتاور در امان باشند.
به علت درجه سلامتی کم این نیرو، بعضی از بازیکنان برای سردرگم‌ کردن ساختمان‌های دفاعی و نیروهای کلن از جاین%:.77!یا بربر استفاده می‌کنند.
حتی در سطح‌های بالاتر، با استفاده از ترکیب آرچر و بربر می‌توان شانس این را داشت تا روستای دشمن را ۲ ستاره کرد (تخریب ۵۰ درصد روستا یا تخریب تاون‌هال) حتی گاهی اوقات می‌توان با این ترکیب تمام دهکده دشمن را نابود کرد.
نقطه کور مورتار کوچک‌تر از محدوده پرتاب آرچر است. به همین دلیل این نیرو از گزند هیچ‌کدام از ساختمان‌های دفاعی به جز ضدهوایی در امان نیست.
یکی از استراتژی‌هایی که می‌توان با استفاده از این نیرو به کار برد، پیدا کردن نقاط کور است. به این ترتیب که ابتدا یک آرچر را به میدان جنگ می‌فرستید و اگر توسط هیچ ساختمان دفاعی مورد هدف قرار نگرفت، می‌توانید سایر نیروها را هم از همان نقطه به زمین دشمن بفرستید. با استفاده از این تاکتیک می‌توانید بدون از دست دادن نیروی زیاد، غنیمت زیادی را کسب کرده و ساختمان‌های زیادی را نابود کنید.
آرچر‌ها برای تخریب ساختمان‌هایی مثل کلبه کارگرها نیز استفاده می‌شود. ساختمان‌هایی که معمولا در چهار گوش روستا قرار می‌گیرند تا از تخریب ۱۰۰ درصد روستا جلوگیری کنند.
قرار دادن تعدادی از آرچرها برای از بین بردن یک ساختمان دفاعی مشخص هم یکی از تاکتیک‌هایی است که می‌توان استفاده کرد. البته شانس برنده شدن در این نبرد به سطح آرچرهای شما و ساختمان دفاعی حریف بستگی دارد.
وقتی قابلیت خشم ملکه را فعال کنید بسته به سطح ملکه تعدادی آرچر در اطراف او ظاهر می‌شود. (تا ۱۲ آرچر)

اطلاعاتی مفید در رابطه با آرچر (Archer) در بازی Clash Of Clansاستراتژی دفاعی

آرچر به واسطه توان حمله به هدف‌های زمینی و هوایی، یک نیروی عالی برای استفاده در قلعه کلن به حساب می‌آید. البته این موضوع را هم به خاطر داشته باشید که به واسطه مقدار سلامتی پایینی که آرچرها دارند، حریفان می‌توانند با بیرون کشیدن این نیرو از قلعه کلن شما، همه آرچرها را با یک جادوی رعدوبرق از بین ببرند. برای جلوگیری از این موضوع می‌توانید قلعه کلن را در قلب روستایتان قرار دهید تا نیروهای موجود در آن به سادگی خالی نشوند.
اگر آرچر پشت دیوارها باشد و نیروهایی که نبرد تن‌به‌تن می‌کنند از حضور او آگاه شوند، شروع به تخریب دیوار برای رسیدن به آرچرها می‌کنند. متاسفانه آرچرها گاهی اوقات فراموش می‌کنند که پشت دیوارها بایستند و در فضای باز به جنگ با نیروهای قلعه کلن می‌روند.تفاوت سطح‌ها

وقتی برای اولین بار با آرچر آشنا می‌شوید او را با موهای صورتی و چشمانی تیز می‌بینید. او در این سطح دامنی سبز رنگ با کمربندی قهوه‌ای به تن دارد و روی هر دو بازوی او النگویی طلایی وجود دارد. کمان‌های او نیز پرهای صورتی دارند.
در سطح سوم وچهارم، موهای آرچر به بنفش تغییر می‌کند و تیردان او پر از تیر می‌شود.
در سطح پنجم، رنگ موهای آرچر دوباره به صورتی تغییر پیدا می‌کند و کلاهی سبز رنگ روی سر او قرار میگیرد.
در سطح ۶، موهای آرچر بلندتر شده و دوباره رنگ بنفش پیدا می‌کند. رنگ پر کمان‌های او نیز به بنفش تغییر کرده، تاج روی سر او قرار می‌گیرد و شنل او نیز از سبز به سیاه تغییر می‌کند.
در سطح هفتم، یک الماس بنفش روی تاج او قرار می‌گیرد. شنل او به خط‌های طلایی منقش می‌شود و تیرهای او با آتش پرتاب می‌شوند.

موارد دیگر

هنوز معلوم نیست کیسه کوچکی که به کمربند او بسته شده برای چیست. شاید او در این کیف لوازم مربوط به کمان یا بطری آب را نگه می‌دارد.
آرچرها به عنوان مورد علاقه‌ترین نیرو در خواست‌های نیرو برای قلعه کلن شناخته می‌شوند.
وقتی روی کمپ کلیک کنید تمام آرچرها مشت خود را سه بار به هوا می‌آورند.
اگر کمپ، قلعه کلن و ملکه شما در آخرین سطح خود باشد می‌توانید به ترتیب ۲۴۰، ۳۵ و ۱۲ آرچر را آموزش دهید که مجموع آن‌ها برابر با ۲۸۷ آرچر می‌شود.
آرچر‌ها با یک شلیک مورتار هم سطح خود نابود می‌شوند در نتیجه در تاون‌هال ۹ یا بالاتر (با مورتار سطح هفت) می‌توان حتی بالاترین سطح آرچرها را با یک شلیک مورتار از بین برد.
آرچر تنها نیروی دور زَن در بین نیروهای ردیف اول است. اگرچه مینیون‌ها هم می‌توانند در نقش آرچرها ظاهر شوند.
با آزاد کردن آرچر می‌توانید اولین سطح از دستاورد Release the Beast را به دست آورید.
آرچر به همراه بربر و جاینت، در حال حاظر تنها نیروهای بازی هستند که قابلیت ارتقا به سطح هفت را دارند.
در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ (۱۷ مارس ۲۰۱۳) مسابقه‌ای بین آرچر و والکِری برگزار شد و به کسی که بهترین نظر درباره این‌که کدام نیرو بهتر است را ارسال کند ۱۰۰۰ الماس جایزه داده می‌شد. پائولا شایِن با حمایت از آرچر برنده این مسابقه شد.

اطلاعاتی مفید در رابطه با آرچر (Archer) در بازی Clash Of Clans

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل:
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال :
مجموع اعداد 69 و یک چه عددی است؟ (پاسخ را با حروف فارسی بنویسید)
پاسخ:*

خدمات اندروید مارکت

در زیر می‌توانید با برخی از خدمات ما در مورد بازی کلش آشنا شوید

فروش جم

فروش جم

فروش بسته‌های جم به صورت شارژ مستقیم اکانت

سریع-مطمئن-ارزان

خرید و فروش اکانت

خرید و فروش اکانت

خرید و فروش اکانت‌های بازی کلش در لول‌های مختلف

آموزش

آموزش

مطالب آموزشی در رابطه با بازی کلش

پشتیبانی

پشتیبانی

پشتیبانی بخش فروش

فروش جم

نمایش برخی از بسته‌های فروشی جم

بسته جم 500تایی

خرید از فروشگاه

بسته جم 1200تایی

خرید از فروشگاه

بسته جم 6500تایی

خرید از فروشگاه

بسته جم 14000تایی

خرید از فروشگاه

خرید و فروش اکانت کلش

برای خرید یا فروش اکانت کلش به بخش هریک در زیر مراجعه کنید

آموزش

نمایش برخی از مطالب آموزشی بازی کلش

سوالات متداول جنگ بین کلن‌ها در بازی Clash of Clans

در این مطلب قصد داریم به سوالات متداول پیرامون جنگ بین کلن‌ها پاسخ دهیم.

اطلاعاتی مفید در رابطه با گابلین (Goblin) در بازی Clash Of Clans

گوبلین‌ها همان دزدهای فرز و سریعی هستید که ماهیت کلی جنگ قبایل را توجیه می‌کنند. امروز در این مقاله، شما را به طور کامل با گوبلین‌ها

اطلاعاتی مفید در رابطه با بربر (Barbarian) در بازی Clash Of Clans

Clash of Clans را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های حال حاضر تلفن‌های هوشمند قلمداد کرد که روزبه‌روز نیز وسیع‌تر

مسیر موفقیت امپراتوری بازی‌های موبایلی، CLASH OF CLANS

در حالی که بازی‌های رایانه‌ای سایه بر هالیوود انداخته و در حال پیشی گرفتن از آن است؛ تلفن‌های همراه و دستگاه‌های قابل حمل هم خطری جدی برای کنسول‌های

دانلود

دانلود بازی کلش

تماس با ما

جهت هرگونه مشاوره در رابطه با خرید و فروش اکانت یا جم با ما تماس بگیرید


www.AndroidMrkt.com

 • تلفن تماس:
 • 041-33316268 - 09144059766

 • ایمیل:
 • Omid.Vasfi@gmail.com

 • آدرس دفتر:
 • تبریز، ولیعصر، فلکه بزرگ، مرکز خرید ولیعصر، طبقه اول، پلاک 7