• خرید و فروش اکانت

  خرید و فروش اکانت کلش با بهترین قیمت

 • فروش جم

  شارژ مستقیم جم اکانت شما

 • آموزش

  آموزش‌های مربوط به بازی کلش

اطلاعاتی مفید در رابطه با گابلین (Goblin) در بازی Clash Of Clans

اطلاعاتی مفید در رابطه با گابلین (Goblin) در بازی Clash Of Clans  (کلش آموزش)


اطلاعاتی مفید در رابطه با گابلین (Goblin) در بازی Clash Of Clansگوبلین‌ها همان دزدهای فرز و سریعی هستید که ماهیت کلی جنگ قبایل را توجیه می‌کنند. امروز در این مقاله، شما را به طور کامل با گوبلین‌ها آشنا خواهیم کرد و نکاتی راجع به این نیرو به شما خواهیم گفت که پیش از این آن‌ها را نمی‌دانستید.

چشمان این موجودات کوچکِ مزاحم فقط یک چیز را می‌بیند و آن هم غارت و چپاول است. آن‌ها انقدر سریع هستند که اسیر تله‌ها نمی‌شوند و عطش سیری ناپذیری برای دزدیدن بی‌پایان منابع دارند.

اطلاعاتی مفید در رابطه با گابلین (Goblin) در بازی Clash Of Clansخلاصه

گوبلین چهارمین نیرویی است که در بازی آزاد می‌شود.
گوبلین سریع‌ترین نیروی زمینی بازی است.
اولین هدف گوبلین، ساختمان‌های منابع هستند و به همین دلیل اگر تمام نگرانی شما تاراج منابع دشمنتان است، گوبلین‌ها را به عنوان نیروی اصلی انتخاب کنید.
یکی از خاصیت‌های مهم گوبلین، خسارت دو برابری به ساختمان‌های منابع (معادن طلا، اکسیر، اکسیر سیاه، و ساختمان‌های نگهداری هر کدارم از این منابع) است. این به این منظور است که گوبلین‌ها دو برابر بربرها و سه برابر آرچرها به این نوع از ساختمان‌ها خسارت وارد می‌‌کنند. این در حالی است که از نظر میزان سلامتی، آن‌ها بالاتر از آرچرها و پایین‌تر از بربرها قرار می‌گیرند.
به خاطر طبیعت گوبلین‌ها و میل آن‌ها به حمله به ساختمان‌های منابع، آن‌‌ها در برابر ساختمان‌های دفاعی بسیار آسیب‌پذیر هستند و به همین دلیل باید با حمایت نیروهای دیگری مانند بربر یا جاینت مورد استفاده قرار بگیرند.

اطلاعاتی مفید در رابطه با گابلین (Goblin) در بازی Clash Of Clansاستراتژی تهاجمی

گوبلین‌ها بهترین گزینه برای غارت منابع به شمار می‌آیند. برای این‌کار می توانید اول از وال‌بریکرها برای تخریب دیوار و باز کردن راه به سمت معادن و ساختمان‌های منابع باز کنید. سپس از جاینت، بربر یا هر نیروی قوی دیگر برای پرت کردن حواس مورتارها و ویزاردتاورها استفاده کنید تا گوبلین‌ها در مدت زمانی کوتاه تمام ساختمان‌های منابع و معادن دشمن را با خاک یکسان کنند.
در نقطه مقابل وال‌بریکر‌ها در تاکتیک بالا می‌توان از جادو پرش (Jump Spell) برای رساندن سریع گوبلین‌ها به نقاط غنی از منابع استفاده کرد. البته باید این نکته را هم مدنظر داشت که استفاده از جادو پرش هم گران‌تر است و هم مدت زمان بیشتری به طول می‌انجامد.
این نیرو هم مانند آرچر‌ها در برابر ساختمان‌هایی که تخریب خود را در ناحیه‌ای پخش می‌کنند (مانند ویزاردتاور و مورتار) بسیار آسیب‌پذیر هستند و بسیاری از این ساختمان‌های دفاعی می‌توانند با یک شلیک، گروهی از گوبلین‌ها را از بین ببرند. برای حل این نقطه ضعف می‌توان گوبلین‌ها را به جای این‌که به صورت یک‌جا به نبرد بفرستید، آن‌ها را به صورت گروه‌های کوچک‌تری استفاده کنید یا از بربر و جاینت به عنوان سپر استفاده کنید تا گوبلین‌ها بتوانند خود را به ساختمان منابع و معادن برسانند.
یکی دیگر از استراتژی‌هایی که می‌توان با گوبلین‌ها به کار برد این است که وقتی ساختمان‌های دفاعی را نابود کردید می‌توانید از گروهی از آن‌ها به برای پاک‌سازی روستای دشمن استفاده کنید. زیرا گوبلین‌ها سریع هستند و می‌توانند در گروه‌های کوچک به سمت ساختمان‌های مختلف رفته و پیش از تمام شدن وقت همه آن‌ها را نابود کنند. البته این موضوع را هم در خاطر داشته باشید که اکر ساختمان‌های منابع در مرکز روستا وجود داشته باشند، گوبلین‌ها از زدن سایر ساختمان‌های امتناع کرده و همه به سمت ساختمان‌های منابع حمله‌ور می‌شوند.
گوبلین‌ها در خنثی کردن بمب‌ها هم بسیار کارساز هستند و به خاطر سرعت زیاد خود می‌توانند از روی بمب‌ها عبور کنند و به سرعت از محدوده تخریب آن خارج شوند. این استراتژی بیشتر در مراحل تک‌نفره بازی به کار می‌آید. جایی که بمب‌های زیادی در مکان‌های مشخص وجود دارند و می‌توانید با یک گوبلین‌ آن‌ها را خنثی کنید.
نکته دیگر این است که حتی می‌توانید با لشگری از گوبلین‌ها به روستای دشمن خود حمله کنید. سرعت و قدرت بالای آن‌ها می‌تواند بسیاری از ساختمان‌ها را ویران کند و وقتی تمام ساختمان‌های منابع و معادن تخریب شدند، آن‌ها به سایر اهداف حمله خواهند کرد.
یکی دیگر از مزیت‌های گوبلین این است که می‌تواند اسپرینگ‌ترَپ را بدون مردن خنثی کند.
از گوبلین‌ها معمولا برای حمله به قصد به دست آوردن کاپ استفاده نمی‌شود. البته استثناهایی هم وجود دارد. به طور مثال: در حالت اول اگر در حال انتقام گرفتن از کسی باشید و فکر می‌کنید نیروهای شما ممکن است به جای این‌که به مرکز روستای دشمن بروند به سمت کنارها‌ منحرف شوند؛ می‌توانید برای هر ساختمان منابع از ۵ گوبلین برای پاکسازی استفاده کنید تا نیروهای اصلی‌تان به سمت مرکز روستا هدایت شوند. در حالت دوم گوبلین‌ها برای اواخر حمله نیز کارساز هستند. اگر نتوانستید ۵۰ درصد روستای دشمن خود را تخریب کنید و تمام نیروهایتان را نیز از دست داده‌اید می‌توانید از چند گوبلین برای تخریب معادن و منابع استفاده کنید و با رسیدن به ۵۰ درصد یک ستاره کسب کنید.

اطلاعاتی مفید در رابطه با گابلین (Goblin) در بازی Clash Of Clansاستراتژی دفاعی

اگرچه به طور معمول از گوبلین‌ها به عنوان یک نیروی دفاعی بسیار خوب یاد نمی‌شود، اما با این حال استفاده از آ‌ن‌ها در قلعه کلن برای دفاع از روستا می‌تواند مفید باشد. در این حالت هدف مورد علاقه‌ای برای گوبلین‌ها وجود ندارد به همین دلیل آن‌ها می‌توانند با سرعت بیشتری نسبت به سایر نیروهای به مهامجین حمله کنند.
گوبلین‌ها بالاترین قدرت تخریب را بین نیرو‌های ردیف اول (آرچر، بربر و گوبلین) دارند و با استفاده از سرعت بالای خود می‌توانند نیرو دفاعی خوبی در برابر گروه کوچکی از جاینت‌ها باشند.
وقتی می‌خواهید روستای خود را طوری بچینید که در برابر غارت گوبلین‌ها در امان باشد باید ساختمان‌های دفاعی خود را به نحوی قرار دهید تا تمام ساختمان‌های منابع شما را پوشش دهد. نکته مهم‌تر این است که مورتارها و ویزاردتاور ها در محدوده‌های درست چیده شده باشند تا بیشتر فضای نقشه را پوشش دهند.

تفاوت سطح‌ها

گوبلین‌ها تفاوت‌های قابل توجهی در سطح‌های مختلف با یکدیگر ندارند.
وقتی برای اولین بار با گوبلین‌ آشنا می‌شوید او را یک موجود سبز رنگ با گو‌ش‌های بزرگ، چشمان قرمز و بینی قرمز می‌بینید. گوبلین شلوار و کفش قهوه‌ای به تن دارد و کیسه بزرگی را برای غارت منابع حمل می‌کند.
در سطح سوم و چهارم، کیسه بزرگی که گوبلین‌ حمل می‌کند دارای خط‌های قهوه‌ای تیر می‌شود.
در سطح پنجم، کیسه دوباره به رنگ قهوه‌ای روشن تبدیل شده و موی قرمزی روی سر او سبز می‌شود!
در سطح ۶ِ، گوبلین یک شنل چرمی با گردن‌بند طلایی بر تن می‌کند.

اطلاعاتی مفید در رابطه با گابلین (Goblin) در بازی Clash Of Clansموارد دیگر

گوبلین‌ها اصلی‌ترین شخصیت منفی قسمت تک نفره بازی به شمار می‌آیند. در حالی که شما آن‌ها را به عنوان یکی از نیروهای خودی نیز آموزش می‌دهید، به نظر می‌رسد هیچ رحمی نسبت به برادران و هم‌نوعان خود ندارند.
آموزش لحظه اول بازی و آن روستای خلوت و کوچک خود را به یاد دارید؟ نکته عحیب این است که در آموزش بازی گوبلین‌ها به جای حمله به منابع، به کاَنون حمله می‌کنند.
وقتی روی کمپ کلیک کنید همه گوبلین‌ها برمی‌گردند و برای لحظه‌ای کوتاه به سمت چپ خود نگاه می‌کنند.
گوبلین‌ها و مینیون‌ها سریع‌ترین نیروهای بازی هستند.
اگر کمپ و قلعه کلن شما در آخرین سطح خود باشد می‌توانید به ترتیب ۲۴۰ و ۳۵ گوبلین را آموزش دهید که مجموع آن‌ها برابر با ۲۷۵ گوبلین می‌شود.
گوبلین‌هایی که به عنوان نیرو در خدمت شما هستند دقیقا شبیه به گوبلین‌های مرحله تک‌نفره بازی هستند، اگرچه آن ها حمله نمی‌کنند و سریعا به تاون‌هال برمی‌گردند؛ درست مانند کاری که روستاییان و کارگران انجام می‌دهند.
اگرچه گوبلین‌ها برای غارت منابع، کیسه حمل می‌کنند اما این منابع مستقیما به ساختمان منابع واریز می‌شود؛ درست مانند زمانی که با سایر نیروهای بازی به غارت می‌پردازید.
گوبلین‌ها تنها نیروی بازی هستند که از اسپرینگ‌ترپ سریع‌تر هستند. البته این به این معنی نیست که گوبلین‌ها تنها نیروی بازی هستند که اسپرینگ ترپ روی آن‌ها تاثیر ندارد. اگر گروهی از گوبلین‌ها از روی اسپرینگ‌ترپ عبور کنند، آن‌هایی که در اول صف هستند آن را فعال کرده و از روی آن عبور می‌کنند و تله روی بقیه آن‌ها عمل می‌کند.
با این‌که درون قلعه کلن و تاون‌هال نیز منابع وجود دارد ولی خسارتی که گوبلین‌ها به این ساختمان‌ها وارد می‌کنند، مانند سایر ساختمان‌های معمولی است.
اگرچه کلبه کارگران نیز به عنوان ساختمان منابع به شمار می‌آیند، اما گوبلین‌ها میلی به حمله به آن‌ها ندارند.
از بروزرسانی زمستان ۲۰۱۴، گوبلین‌ها به جای سطح سوم سربازخانه، در سطح چهارم آزاد می‌شوند.

اطلاعاتی مفید در رابطه با گابلین (Goblin) در بازی Clash Of Clans

به اشتراک بگذارید:

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل:
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال :
مجموع اعداد 69 و یک چه عددی است؟ (پاسخ را با حروف فارسی بنویسید)
پاسخ:*

خدمات اندروید مارکت

در زیر می‌توانید با برخی از خدمات ما در مورد بازی کلش آشنا شوید

فروش جم

فروش جم

فروش بسته‌های جم به صورت شارژ مستقیم اکانت

سریع-مطمئن-ارزان

خرید و فروش اکانت

خرید و فروش اکانت

خرید و فروش اکانت‌های بازی کلش در لول‌های مختلف

آموزش

آموزش

مطالب آموزشی در رابطه با بازی کلش

پشتیبانی

پشتیبانی

پشتیبانی بخش فروش

فروش جم

نمایش برخی از بسته‌های فروشی جم

بسته جم 500تایی

خرید از فروشگاه

بسته جم 1200تایی

خرید از فروشگاه

بسته جم 6500تایی

خرید از فروشگاه

بسته جم 14000تایی

خرید از فروشگاه

خرید و فروش اکانت کلش

برای خرید یا فروش اکانت کلش به بخش هریک در زیر مراجعه کنید

آموزش

نمایش برخی از مطالب آموزشی بازی کلش

اطلاعاتی مفید در رابطه با آرچر (Archer) در بازی Clash Of Clans

امروز شما را با یکی از کاربردی‌ترین نیروهای بازی Clash Of Clans، یعنی آرچر آشنا می‌کنیم. اگر می‌خواهید نسبت به سایر بازیکنان به صورت

سوالات متداول جنگ بین کلن‌ها در بازی Clash of Clans

در این مطلب قصد داریم به سوالات متداول پیرامون جنگ بین کلن‌ها پاسخ دهیم.

مسیر موفقیت امپراتوری بازی‌های موبایلی، CLASH OF CLANS

در حالی که بازی‌های رایانه‌ای سایه بر هالیوود انداخته و در حال پیشی گرفتن از آن است؛ تلفن‌های همراه و دستگاه‌های قابل حمل هم خطری جدی برای کنسول‌های

اطلاعاتی مفید در رابطه با بربر (Barbarian) در بازی Clash Of Clans

Clash of Clans را می‌توان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های حال حاضر تلفن‌های هوشمند قلمداد کرد که روزبه‌روز نیز وسیع‌تر

دانلود

دانلود بازی کلش

تماس با ما

جهت هرگونه مشاوره در رابطه با خرید و فروش اکانت یا جم با ما تماس بگیرید


www.AndroidMrkt.com

 • تلفن تماس:
 • 041-33316268 - 09144059766

 • ایمیل:
 • Omid.Vasfi@gmail.com

 • آدرس دفتر:
 • تبریز، ولیعصر، فلکه بزرگ، مرکز خرید ولیعصر، طبقه اول، پلاک 7