Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > شرایط و قوانین عمومی خریداری و استفاده از سرویس‌ها و خدمات اندروید مارکت

شرایط و قوانین عمومی خریداری و استفاده از سرویس‌ها و خدمات اندروید مارکت

اندروید مارکت به عنوان یکی از اولین و گسترده ترین وب سرویس های موجود در ایران سرویس های مختلفی از جمله آنلاک شبکه، آنلاک اکانت، کدهای لایسنس، گیفت کارت و... را ارائه میدهد. ما همواره تلاش نموده ایم تا مراجعه کنندگان خریدی خوب و مطمئن از اندروید مارکت داشته و لذت یک خرید و اعتماد الکترونیکی را تجربه نمایند که تحقق این امر مشابه هر مرکزی مستلزم داشتن قوانینی است.

ورود کاربران به وب‏‌سایت اندروید مارکت جهت جهت خریداری و استفاده از خدمات ارائه شده، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات اندروید مارکت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین اندروید مارکت از سوی کاربر است.

لطفا جهت خرید از اندروید مارکت دقایقی از زمان خود را صرف مطالعه قوانین و شرایط زیر را نمایید:

کلیه اصول و رویه‏‌های اندروید مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های اندروید مارکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

1- رعایت احترام متقابل و برخورد حرفه ای شرط لازم برای خرید از اندروید مارکت است. ما به عنوان یک سرویس دهنده با سابقه در این زمینه با سال ها تجربه و دانش لازم همواره بهترین سرویس ها را ارائه داده و انتظار داریم تا خریداران محترمی که سایت اندروید مارکت را مورد لطف قرار داده و جهت خرید خود انتخاب نموده اند از رفتاری متناسب با شان یک ایرانی برخوردار باشند.

2- کدهای آنلاک ارائه شده در اندروید مارکت به صورت مستقیم از سرویسهای معتبر جهانی و اپراتورها و شرکتهای تولید کننده گوشی مربوطه خریداری می‌شوند و امکان اشتباه بودن کدها غیر ممکن است. لذا هرگونه ادعای بعدی مبنی بر اشتباه بودن کد و کار نکردن آن مورد قبول نبوده و به هیچ عنوان هزینه پرداخت شده عودت نمی‌شود. در واقع در سرویس هایی که به صورت کد ارائه میشوند، تنها وظیفه اندروید مارکت تحویل کد به شما خواهد بود و هرگونه عوامل بعدی مربوط به کار نکردن کد به عهده مشتری بوده و هزینه پرداخت شده به هیچ عنوان عودت نمیشود چرا که ما نیز همانند شما برای تهیه این کدها هزینه کرده و درصد قابل توجهی از هزینه خرید این کدها به شرکت مربوطه پرداخت می شود که به هیچ عنوان Refund هزینه ندارند. لذا قبل از خرید کدها، از شرایط دستگاه خود آگاه بوده و سپس اقدام به خرید کد نمایید.

3- توجه داشته باشید کد آنلاکی که برای شما داده می‌شود فقط مخصوص گوشی یا دستگاه شما بوده و صرفا برای IMEI آن دستگاه محاسبه شده است و برای هیچ گوشی دیگری پاسخگو نیست. همچنین باید مطمئن شوید دستگاهی که برای آن کد آنلاک خریداری میکنید، کد آنلاک را با عباراتی مانند Enter Network Unlock Code یا Network Unlock PIN و غیره درخواست میکند و همچنین کانتر آن صفر نشده است. همانگونه که میدانید تعداد دفعاتی که می توان یه یک دستگاه کد آنلاک وارد نمود محدود بوده و با هر بار وارد نمودن اشتباه کد، کانتر آن کاهش میابد. بدیهی است که پس از ارائه کد آنلاک هیچ عذر و بهانه ای پیرامون قبول نکردن کد توسط دستگاه مورد قبول نخواهد بود.

4- ما تا حد ممکن در قسمت توضیحات سرویس ها اطلاعات کلی در مورد نحوه عملکرد و شرایط لازم و عمومی جهت خرید سرویسها را توضیح داده ایم ولی این شرایط کافی نیستند. برخی شرایط خاص وجود دارند که امکان توضیح تمامی آن ها در بخش توضیحات سرویس غیر ممکن است. لذا شما باید به عنوان خریدار یک محصول از اطلاعات و دانش کافی پیرامون آن محصول یا سرویس برخوردار باشید.

5- هیچ یک از سرویسهای آنلاک شبکه (در تمامی دنیا و همچنین در تمامی سایتها) Refund ندارند. یعنی پس از تحویل کد آنلاک در صورتی که کد گفته شده در گوشی یا دستگاه شما قادر به آنلاک نباشد هزینه استرداد نمی‌شود. چراکه همواره کدهای اعلام شده توسط اندرید مارکت 100% معتبر بوده و مشکل پیش آمده (عدم توانایی آنلاک) ناشی از خود گوشی و مشکلاتی نظیر: رامهای کاستوم، بیسباند آسیب دیده، IMEI اشتباه و یا سایر مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری است.

6- ما به عنوان یک سرویس دهنده اینترنتی وظیفه خود می دانیم تا مشتری را تا حد ممکن در جریان محصولی که خریداری میکند گذاشته و اطلاعات لازم در این مورد را در اختیار مشتری قرار دهیم.

7- توجه داشته باشید که در تمامی سرویسهای معتبر ما نیز همانند شما ابتدا اقدام به پرداخت هزینه می کنیم و تا زمانی که سرویس نتیجه نهایی را به ما اعلام نکرده باشد امکان کنسل و یا لغو نمودن سرویس وجود نخواهد داشت لذا قبل از خرید سرویس به زمان تقریبی پاسخدهی آن دقت فرمایید.

8- زمان پاسخدهی سرویس به صورت میانگینی از 10 سفارش آخر سایت محاسبه میشود لذا در برخی مواقع که بسیار به ندرت اتفاق می افتد امکان دارد این زمان از مقدار گقته شده بیشتر و یا حتی کمتر طول بکشد.

9- در برخی سرویسها روزهای شنبه و یکشنبه معمولا به دلیل اینکه روزهای تعطیلی در خارج از کشور هستند جزو زمان پاسخدهی سرویس محسوب نمیشوند. یعنی در صورتی که پاسخدهی سرویس به یکی از این روزها بیافتد امکان دارد روز دوشنبه سرویس اقدام به پاسخدهی نماید. البته تنها حدود 5% سرویسها اینگونه هستند.

10- توجه داشته باشید که سرویسهای ارائه خدمات آنلاک همواره امکان ریجکت شدن دارند. یعنی ممکن است سرویس نتواند کد آنلاک مربوط به دستگاه شما را محاسبه نماید. بدیهی است که در این شرایط هزینه شما به صورت کامل عودت خواهد شد و اندروید مارکت تنها در این صورت موظف به عودت هزینه مشتری است.

11- به دلیل کسرت سرویس های ارائه شده و همچنین تغییر پیوسته شرایط سرویس ها در برخی مواقع ممکن است شرایط سرویسی آپدیت و یا بروزرسانی نشده باشد لذا بهتر است قبل از خرید سرویس از طریق تماس با اندروید مارکت از به روز بودن شرایط سرویس و یا باز بودن سرویس مطمئن شوید.

12- همواره وظیفه خود می دانیم تا با بهترین سرویسها و در سریعترین زمان ممکن در خدمت شما عزیزان باشیم.

13- هیچ موقع شما را تنها نخواهیم گذاشت و کارشناسان اندروید مارکت همواره جهت خدمت گذاری شما عزیزان آماده راهنمایی و پشتیبانی های لازم بعد از خرید سرویس ها هستند.

14- تمامی شرایط گفته شده در فوق تنها به دلیل شفاف سازی بوده و وظیفه خود می دانیم تا در حد ممکن شما را در جریان سرویسی که خریداری می کنید گذاشته و این امر را حق مسلم یک خریدار می دانیم. این شرایط گفته شده در تمامی سایتهای اینترنتی مشابه برقرار بوده ولی متاسفانه خیلی از مراکز جهت بالا بردن آمار خریدهای خود شما را در جریان این شرایط نخواهند گذاشت.

15- لازم به ذکر است علاوه بر شرایط و قوانین عمومی مندرج فوق، برخی شرایط خاص در قسمت توضیحات هر سرویس نیز نوشته شده است که توجه و پذیرش آنها هنگام خرید نیز الزامی می باشد.

چرا باید به ما اعتماد کنید؟!

مرکز اندروید مارکت با هدف هرچه آسانتر نمودن ارائه انواع سرویس ها و همچنین استفاده سایر هموطنان عزیز از این سرویس علاوه بر مراجعه حضوری متقاضیان، اقدام به الکترونیکی نمودن این سرویسها نموده است. بدیهی است که امر اعتماد در خریدهای اینترنتی همواره مسئله چالش برانگیزی بوده و پیوسته شاهد کلاهبرداریهای بزرگی در این میدان هستیم. لذا جهت آسوده شدن خیال شما عزیزان این مرکز اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی نمود که در گوشه سایت (در نمایش حالت دسکتاپ سایت) آن را مشاهده میکنید. علاوه بر این نماد سابقه چندین ساله ما در این کار در شهر تبریز ضامن مطمئنی برای خرید شما خواهد بود.

با تشکر، مدیریت اندروید مارکت.