Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » معرفی » معرفی و نقد بازی Heroes and Castles

معرفی و نقد بازی Heroes and Castles

معرفی و نقد بازی Heroes and Castles
  • تاریخ
  • دسته‌بندی معرفی
  • نویسنده amirhosein
  • بازدیدها 10 290


بازی heroes and castles تلفیقی از سبک های مختلف است و این آن را از بقیه بازی ها جدا می سازد. سبک هایی مثل RPG و استراتژی و دفاع از قلعه با هم تلفیق شده اند تا با هم این بازی زیبا را بسازند. هر کدام از این سبک ها اگر به خوبی به کار گرفته شوند هیجان خوبی به بازیباز منتقل می کنند ولی ترکیب آنها با یکدیگر می تواند رمز موفقیت باشد. در این بازی مأموریت های زیادی انتظار شما زا می کشند و شما باید به خاطر پادشاهتان که در بستر بیماری و رو به مرگ است از قلعه دفاع کنید.شرکت Foursaken Media به خاطر بازی های مخصوص سیستم عامل iOS خود معروف است.این بازی شما را در کنترل یکی از سربازانی که وظیفه نگهبانی از قلعه را دارد ، می گذارد تا از آن در مقابل دشمنانی که بطور دسته دسته ای حمله می کنند مقاومت کنید . پس از خروج از قلعه دشمنانی مثل غول ها، اسکلت های شمشیر و سپر دار، ترول ها و مومیایی ها را مشاهده می کنیدکه باید با آنها مبارزه کنید. گیم پلی بازی از همان مراحل اول بسیار سریع می باشد که البته این چیز خوبی است زیرا شما را در اکشن و ماجراجویی و استراتژی در سطح حرفه ای آماده می سازد. شما نه تنها اختیار قهرمان خود را دارید؛ بلکه باید نیرو های خود را مدیریت کنید و دیوار قلعه را در مقابل دشمن مقاوم سازید.بازی به دو بخش Campaign و Siege تقسیم شده است. در حالت campaign شما باید در بیش از ۳۰ مرحله از قلعه خود دفاع کنید و حالت بازی سوم شخص می باشد. در مراحل اولیه بازی می توانید کلاس خود را انتخاب کنید . از بین چهار کلاس ( Knight, Paladin, Engineer, Assassin ) پس از گذراندن چند مرحله از بازی می توانید با پول مخصوص بازی یعنی الماس ، کاراکتر هایی با کلاس های دیگر مانند ( Mage, Veteran, Barbarian, Ranger, Druid ) را خریداری کنید. هر کاراکتر پس از اتمام هر مرحله چیز های جدیدی بدست می آورد و می توانید او را آپگرید کنید که البته هزینه ای خواهد داشت. هر کاراکتر نیز قدرت ها و آیتم های مخصوص خود را دارد. همچنین در حالت siege برگ بازی بر می گردد و شما حمله کنندگان هستید که باید به دفاع کنندگان از قلعه حمله کنید.

شما در مراحل نیاز به کمک خواهید داشت که افراد بی باک، پاسبان ها، کمانداران و تفنگداران به کمک شما خواهند آمد. البته شما باید منابع طلایتان را مدیریت کنید. اینجاست که استراتژی وارد اکشن می شود؛ همزمان که شما قهرمان خود را آپگرید می کنید، باید نیرو های کمکی را نیز کمک کنید. همچنین شما باید قدرت دفاعی دیوار های قلعه را تقویت کنید. وگرنه با حمله دشمنان دیوار ها کم می آورند و غول ها می توانند به قلعه و منابعتان صدمه بزنند.

گرافیک بازی نکته مثبت آن نیست! می توان با کنترلر D-pad بازی را به خوبی کنترل کرد و جای شکایت زیادی از نحوه کنترل بازی نیست. البته جاهایی در بازی وجود دارد که نمی توان آنطور که باید مانور داد ولی نمی توان آن را مشکل عمده و بزرگی به حساب آورد. وقتی که در مرحله هستید، شور و هیجان بازی را احساس می کنید و هنگامی که همزمان باید با حملات به دشمنان به قصد دفاع از قلعه و مدیریت منابع و … روبرو هستید. گرافیک این بازی در حدی نیست که از آن به عنوان یک پدیده یاد کنیم، بلکه صرفا می توان گفت نیاز های یک بازی با این سبک که افراد زیادی از جامعه ی گیمران جذب آن نمی شوند را راضی می کند. تکسچر ها ، آبجکت ها، شخصیت های اصلی و فرعی، تونع مکان ها و تم کلی بازی آنقدر گیرا و درخشان نیست. اما از آنجا که وسعت بازی قابل قبول است، می توان آن را جز بازی های برتر در سبک خود به شمار آورد.

ریتینگ بازی Heroes and Castles:*گیم پلی:۷٫۸
*گرافیک:۶٫۲
*صداگزاری:۷
*جذابیت:۷٫۵

*نمره نهایی:۷٫۲