Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » اخبار » اینترنت آزاد ایرانسل ارزان شد، اما بسته‌ها گران‌تر شدند!

اینترنت آزاد ایرانسل ارزان شد، اما بسته‌ها گران‌تر شدند!

اینترنت آزاد ایرانسل ارزان شد، اما بسته‌ها گران‌تر شدند!
  • تاریخ
  • دسته‌بندی اخبار
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 8 211روز گذشته اعلام شد که بنا به دستور وزارت ارتباطات مبنی بر کاهش تعرفه اینترنت موبایل، ایرانسل این طرح را اجرایی کرده و از این پس قیمت اینترنت آزاد این اوپراتور با تعرفه مصوب وزارت ارتباطات محاسبه خواهد شد، اما امروز متوجه شدیم که قیمت برخی بسته‌های اینترنت همراه این اوپراتور با افزایش دو برابری روبرو شده است.


ایرانسل روز گذشته اعلام کرد که تعرفه مصرف آزاد استفاده از خدمات شبکه اینترنت همراه این اوپراتور کاهش یافته و به 0.5 ریال به ازای هر کیلوبایت برای مشترکین سیم کارت‌های دائمی و 0.75 ریال برای مشترکین سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل رسیده است. اما اگر به سایت رسمی این اوپراتور مراجعه کنید متوجه می‌شوید که با وجود این کاهش قیمت برای تعرفه اینترنت آزاد، قیمت بسته‌های استفاده از اینترنت دوبرابر شده است!

جدول زیر نشان می‌دهد که هر یک از بسته‌ها چه تغییری نسبت به قیمت قدیم داشته‌اند:جدول زیر قیمت‌های جدید بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل را نشان می‌دهد:قیمت بسیاری از بسته‌ها ثابت و بدون تغییر مانده، اما بسته‌هایی که گران شده‌اند پرطرفدارترین بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل بودند که بسیاری از کاربران از آنها استفاده می‌کردند.