Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » دانلود » سیستم‌عامل توسعه یافته توسط کره‌ی شمالی با نام (Redstar) را دانلود کنید

سیستم‌عامل توسعه یافته توسط کره‌ی شمالی با نام (Redstar) را دانلود کنید

سیستم‌عامل توسعه یافته توسط کره‌ی شمالی با نام (Redstar) را دانلود کنید
  • تاریخ
  • دسته‌بندی دانلود
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 10 590

Screenshotsدر صورتی که سیستم‌عامل‌های موجود در بازار نمی‌تواند نیازهایتان را برطرف کند یا اگر به دنبال تجربه‌ی تازه‌ای در دنیای سیستم‌عامل‌ها هستید، پس بهتر است بدانید که کره‌ی شمالی سیستم‌‌عاملی توسعه داده که می‌توانید آن را دانلود و نصب کنید.

یکی از کاربران وب‌سایت Pastebin که مدعی است اطلاعاتی را از کره‌ی شمالی به دست آورده، سیستم‌عامل توسعه‌یافته توسط این کشور عجیب را به‌همراه راهنمای نصب در اینترنت منتشر کرده است.

به‌نظر می‌رسد استفاده از راهنمای ارائه شده برای نصب این سیستم‌عامل بسیار ضروری است؛ چراکه نحوه‌ی نصب به نوع مادربورد مورد استفاده بسیار وابسته است. یکی از جالب‌ترین مواردی که در فرآیند نصب این سیستم‌عامل وجود دارد، وارد کردن شماره‌ی سریال است که وارد کردن هر شماره‌ی سریالی می‌تواند کاربر را به مرحله‌ی بعد ببرد!

مطمئناً این سیستم‌عامل را نمی‌توان رقیب بزرگی برای سیستم‌عامل‌هایی چون ویندوز مایکروسافت، کروم گوگل یا مکینتاش اپل خواند. همانطور که در تصویر فوق ملاحظه می‌کنید، ظاهر این سیستم‌عامل تا حدودی شبیه به مک اپل است.

از پنجره‌ی ورود تا برخی از جزئیات و المان‌های گرافیکی موجود در سیستم‌عامل، بسیار به این مکینتاش اپل شبیه است. شاید در اولین نگاه این سیستم‌عامل را با OS X 10.5 لئوپارد اشتباه بگیرید؛ اما پس از کار کردن با آن، به تفاوت‌های فاحش موجود پی خواهید برد.

در صورتی که علاقه دارید این سیستم‌عامل ناشناخته را امتحان کنید، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.