Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > آموزش > آموزش حل مشکل سینک نشدن برنامه لاین - هنگ کردن در 99 درصد

آموزش حل مشکل سینک نشدن برنامه لاین - هنگ کردن در 99 درصد

آموزش حل مشکل سینک نشدن برنامه لاین - هنگ کردن در 99 درصد
  • تاریخ
  • دسته‌بندی آموزش
  • نویسنده
  • بازدیدها 18 136


در این پست قصد داریم نحوه‌ی حل مشکل لود نشدن (گیر کردن در ۹۹%) لاین (Line) را آموزش دهیم. اگر شما قبلا برنامه ی لاین (Line) را نصب کرده اید و به هر دلیلی مجبور شده اید آن را حذف کنید و حالا قصد دارید دوباره به همان Account متصل شوید ولی هنگام لود شدن (Load) بعد از ۹۹% با ارور مواجه می‌شوید آموزش زیر را دنبال نمایید.

- به WIFI متصل شوید.
- ۹۹ درصد مواقع این ارور به علت سنگنین بودن حجم پیام ها میباشد که Line توانایی لود کردن (Load) آن را ندارد.آموزش:

۱-ابتدا وارد برنامه ی لاین شوید و Line User Login را انتخاب نمایید.۲-اگر قبل از حذف برنامه ی لاین (Line) ایمیل و پسورد را وارد کرده اید میتوانید در این قسمت با وارد کردن آنها وارد شوید، اگر این کار را انجام نداده اید Not Registered را انتخاب نمایید.۳-شماره ی خود را وارد نمایید و Send Verification Code را انتخاب نمایید، بعد از دریافت کد از طریق SMS آنرا وارد نمایید و Next را انتخاب نمایید تا وارد صفحه ی Load شوید.

۴-بعد از رسیدن به ۹۹ % به تنظیمات گوشی » برنامه ها مراجعه نمایید، برنامه ی Line را انتخاب نمایید و گزینه ی Forse Stop را بزنید.

آموزش حل مشکل سینک نشدن برنامه لاین - هنگ کردن در 99 درصد۵- برنامه ی لاین (Line) را باز کنید، اگر باز نشد در صورتی که پیغام جدیدی داشته باشید و یا کسی پست شما را لایک کرده باشد از طریق Notification (نوار ابزار بالای اندروید) به شما اطلاع داده می‌شود، با استفاده از آن می‌توانید وارد لاین شوید. (اگر موفق به انجام این عملیات نشدید با استفاده از کامپیوتر وارد لاین شوید)

۶-از اکثر گروپ‌ها Left بدهید و تمامی چت ها را حذف نمایید، به قسمت Add Friend مراجعه کنید و تمامی Friend هایی که برای ادد کردن آماده هستند را Remove نمایید، BlockList خود را نیز Remove نمایید.

۷-با استفاده از روش ذکر شده در بالا برنامه ی لاین را مجددا Forse Stop کنید.

۸-حال برنامه ی لاین را باز کنید و منتظرشوید تا لودشدن کامل شود.

اگر هنگام انجام این آموزش به مشکل برخوردید، میتوانید در نظرات بیان کنید