Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » کلش » فروش جم کلش آف کلنز

فروش جم کلش آف کلنز

فروش جم کلش آف کلنز
  • تاریخ
  • دسته‌بندی کلش
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 7 172


خرید جم کلش اف کلن برای ایران تحریم میباشد و کاربران در داخل ایران به راحتی خودشان نمیتوانند جم خریداری کنند ,اگر نیاز به خرید جم دارید میتوانید در فروشگاه مقدار جم مورد نظر را انتخاب کرده و مبلغ آن بصورت آنلاین از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت کرده و خرید جم را ما برای شما انجام میدهیم , ما برای این کار نیاز به یوزر و پسورد گوگل شما داریم و پس از واریز کردن جم از شما میخواهیم برای اطمینان خاطر شما پسوردتان را عوض کنید.

جهت خرید جم به این بخش از فروشگاه مراجعه فرمایید
توجه:
لطفا پس از خرید، اطلاعات خود را از طریق این فرم تکمیل کنید تا جم خریداری شده را روی دهکده شما شارژ کنیم.
لطفا قبل از خرید بازی خود را به گوگل پلاس (اندروید) یا گیم سنتر (اپل) متصل نمایید آموزش اتصال را می‌توانید با جست‌وجوی " آموزش اتصال بازی به گوگل پلاس یا گیم سنتر" در گوگل مشاهده کنید.
عزیزان زیر 18 سال فقط با اجازه والدین حق خرید جم را دارند.
سفارشات در ساعات کاری شرکت ظرف مدت 4 تا 6 ساعت واریز خواهند شد. و باقی سفارشات به روز بعد موکول می شوند. در صورت تاخیر در شارژ می‌توانید با ما تماس بگیرید.
اطلاعات شما در این بخش نزد ما محفوظ خواهد ماند و به هیچ وجه نگران سو استفاده از اکانت خود نباشید.
به هیچ عنوان اطلاعات خود از قبیل یوزرنیم و پسورد جیمیل یا اپل آی دی را در اختیار افراد غیر موجه و سایتهای ناشناس و غیرمعتبر قرار ندهید. چرا که امکان سوءاستفاده و هک بازی و اطلاعات شخصی شما و کلاهبرداری به شدت بالا است.


جهت خرید جم به این بخش از فروشگاه مراجعه فرمایید
چرا رمز عبور جیمیل یا اپل آیدی شما را می‌خواهیم؟
برای واریز جم نیاز است تا بازی شما را بر روی دستگاه خودمان اجرا کنیم و این امر زمانی میسر است که جیمیل و پسورد و یا اپل آی دی و پسورد شما را که به بازی تان سینک (متصل) است را در اختیار داشته باشیم.
پیشنهاد می شود برای حصول اطمینان و ایجاد اعتماد ،مشتریان عزیز پسورد حساب خود را (پس از واریز جم هایشان) تغییر دهند.
در پایان باید بگوییم که این کار در هر صورت نیازمند اعتماد متقابل است و از اعتماد به ما پشیمان نخواهید شد. در ضمن پیدا کردن ما هم کار سختی نیست!

مدیریت سایت اندروید مارکت