Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » دانلود » دانلود برنامه Viber: Free Calls & Messages v9.9.6.8

دانلود برنامه Viber: Free Calls & Messages v9.9.6.8

Screenshots

دانلود برنامه Viber: Free Calls & Messages v9.9.6.8


Viber : Free Calls & Messages از محبوب ترین و بهترین برنامه های برقراری تماس های صوتی و ارسال پیامک به صورت نامحدود و رایگان در اندروید و اپل می باشد که به شما این امکان را می دهد در هر نقطه ای از جهان که باشید برای دوستانتان به صورت رایگان متن بفرستید و یا با او تماس تلفنی مجانی داشته باشید.

Viber : Free Calls & Messages از محبوب ترین و بهترین برنامه های برقراری تماس های صوتی و ارسال پیامک به صورت نامحدود و رایگان در اندروید می باشد که به شما این امکان را می دهد در هر نقطه ای از جهان که باشید برای دوستانتان به صورت رایگان متن بفرستید و یا با او تماس تلفنی مجانی داشته باشید ! 90 میلیون کاربر این برنامه نشان دهنده ی محبوبیت آن نزد کاربران می باشد و نسخه های مختلف آن برای انواع سیستم عامل نظیر آیفون ، ویندوز و … منتشر شده است. کیفیت ارسال و دریافت صدای برنامه ی وایبر بسیار بالا می باشد و به راحتی می توانید از تمام امکانات آن بدون داشتن هیچ گونه تجربه ای استفاده کنید. از قابلیت های این برنامه می توان به امکان ارسال متن به صورت گروهی اشاره کرد. برای استفاده از وایبر کافی است که طرف مقابل شما نیز آن را برروی گوشی خود نصب داشته باشید تا بتوانید به او دسترسی داشته باشید. پس از نصب و اجرای برنامه به صورت خودکار تمامی دوستان شما را که از وایبر استفاده می کنند ، شناسایی شده و به صورت لیست نمایش داده می شوند تا آماده برقراری ارتباط با آنها شوید .


وایبر از آن دست اپلیکیشن‌های پیام رسانی است که در طول سالیان گذشته به شدت توانسته است کسب محبوبیت نماید.اما با پیدایش اپلیکیشن‌های مشابهی نظیر تلگرام، وایبر بسیاری از کاربران خودش را از دست داده می‌یابد. از این رو شرکت توسعه دهنده این اپلیکیشن، با ارائه یک بروزرسانی جذاب قصد بیش از پیش کردن محبوبیت خود در بین جوامع را دارد.

یکی از مشکلاتی که کاربران ممکن است با اپلیکیشن‌های پیام رسان داشته باشند، فرستادن اشتباه یک پیام و عکس به کاربری دیگر است.علاوه بر آن برای بسیاری از افراد نیز این اشتباهات در ارسال، دردسر ساز شده و یا موجب اخاذی از فرد نیز گشته است. نسخه جدید وایبر، مجوز پاک کردن پیام‌ها و عکس‌های ارسالی توسط شما را بر روی تلفن مخاطبانتان به شما خواهد داد تا دیگر در مواقعی که ممکن است با اشتباهی مواجه شوید، به سرعت بتوانید آن را اصلاح نمایید.این قابلیت از نظر امنیتی نیز می تواند تا حدودی حافظ منافع کاربران باشد.


علاوه بر این قابلیت، کاربران نسخه جدید وایبر قادر خواهند بود فایل‌های ارسالی ذخیره شده خود بر روی سرورهای وایبر را پاک نمایند.همچنین این اپلیکیشن یک قابلیت جدید نیز به نسخه iOS خود افزوده است که به وسیله آن کاربران می‌توانند اکنون آخرین پیام‌های دریافتی را به صورت یک اعلانیه در کنار صفحه مشاهده کرده و بدون نیاز به باز کردن اپلیکیشن وایبر در همان اعلان به آن پاسخ دهند.


برخی از ویژگی ها و امکانات برنامه Viber : Free Calls & Messages اندروید :
- برقراری ارتباط رایگان با کاربران این برنامه در آیفون و اندروید
- ارسال پیامک رایگان با کاربران این برنامه در آیفون و اندروید
- کیفیت صدایی بهتر از تماس های معمولی
- ارسال تصویر (از طریق دوربین یا گالری) در حالت پیامک
- ارسال موقعیت جغرافیایی خود در حالت پیامک (مشاهده در نقشه گوگل)
- در دسترس بودن توسط مخاطبین


دانلود اپلیکیشن از مارکتهای اصلی گوگل و اپل:


دانلود مستقیم برنامه Viber برای ویندوز و اندروید: