Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > سرویس آنلاک شبکه گوشی‌های BlackBerry

سرویس آنلاک شبکه گوشی‌های BlackBerry

سرویس آنلاک شبکه گوشی‌های BlackBerry
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک شبکه / بلکبری / بلک‌بری
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 27 974


در صورتی که گوشی BlackBerry شما با سیم کارتهای ایرانی کار نمیکند و اصطلاحا لاک است، از این سرویس استفاده کنید.

همان‌طور که می‌دانید گوشی هایی که لاک هستند از تمامی سیم کارتها که اپراتورهای مختلف دارند پشتیبانی نمی کند و فقط از یک اپراتور خاص پشتیبانی می کنند، مانند: Verizon یا AT&T و برای استفاده از سیم کارت های دیگر نظیر ایرانسل و همراه اول باید گوشی خود را از حالت لاک خارج کنید.

برخی از اپراتورهای بزرگ تلفن همواره برای جذب بیشـتر مشتری با شرکت های نظیر اپـــل، سامسونگ، بلک‌بری و... قراردادهایی می‌بندند که گوشی های سفارش شده توسط آنها اصطلاحا قفل ( یا Lock ) شوند بدین صـورت که فقط تـحت سیم کارت های این اپراتور اجازه استفاده داشته باشند . این دسته از گوشی ها که به گوشی های لاک معروفند همچون گوشی های آنــــلاک (غیر قراردادی) با قیمت های پایین تری نیز وارد بعضی از کــــشورها از جمله ایران میشوند.


آنلاک رسمی:

آنلاک فکتوری یک سرویس کاملاً قانونی است که از طریق آن شما می‌توانید گوشی لاک شده به یک نوع سیم کارت خاص یک کشور را برای استفاده با دیگر سیم کارتها و اپراتورها آنلاک کنید. به این صورت که هزینه ای را میپردازید و این هزینه به اپراتور سیمکارتی که گوشی با آن لاک شده پرداخت می‌گردد تا گوشی را از حالت لاک خارج کند. پس از آنلاک شدن، گوشی شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی با سیم کارتهای همراه اول، تالیا، ایرانسل و رایتل کار خواهد کرد. این کار نیاز به مراجعه حضوری شما و نیز دریافت گوشی ندارد چرا که تمامی این کارها به صورت آنلاین انجام خواهد شد و تنها به imei شما نیاز داریم.

شما می‌توانید در مرکز اندروید مارکت بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با استفاده از شماره IMEI گوشی خود اقدام به آنلاک‌سازی آن نمایید.

========================================================

* آنلاک کردن گوشی های بلک بری از طریق وارد کردن یک کـد یا در بعضی گوشی ها دو کد به نام های MEP2 و MEP4 انجام میشود ولی جهت بدست آوردن این کدها به اطلاعاتی از گوشی شما نیازمندیم، از جمله: IMEI ( شماره سریال که با شماره گیری کد *#06# از راست به چب) و برای مدل‌های قدیمی بلکبری به MEP (با کدهای بالا متفاوت است) .
آموزش پیدا کردن MEP و IMEI گوشیهای BlackBerry
* بعد از انجام خرید و وارد نمودن سریال گوشی به سرعت سریال ارسالی از طرف شما به سرور جهت پردازش کد آنلاک کارخانه ای ارسال میشود و پس مدتی کد آنلاک را برای شما ارسال میکنیم.
* این کار بدون نیاز به هیچ گونه هک ویا استفاده از برنامه های مخرب انجام میگیرد.
* این آنلاک کاملا کارخانه ای بوده و برای همـیـشه خواهد بود.

========================================================

نحوه وارد کردن کد درون گوشی:

پس از دریافت کد آنلاک ارائه شده از طرف ما، ابتدا در قــسمت Menu >Setting >Advanced Option >SIM Card با نگه داشتن دکمه Shift ( فلش رو به بالا ) کلمه MEPD را تایپ میکنیم وارد منو سیمکارت میشویم ( گاهی اوقات لازم است MEP2 نیز به همین صورت تایپ شود ) سپس کد Mep2 (کد آنلاک) را وارد میکنیم .

تــوجه: از زدن کدهای اشتباه جدا خودداری فرمایید! زیرا در صورتی که چند باز کد اشتباه بزنین گوشیتون دیگه آنلاک نمیشه.

برای مشاهده هزینه، شرایط و اقدام به آنلاک به هریک از لینک‌های زیر (با توجه به ورژن سیستم عامل گوشی خود) مراجعه فرمایید:

توجه: برای فهمیدن ورژن سیستم‌عامل از Setting گوشی به قسمت About Device مراجعه کنید.
1- در صورتی که ورژن گوشی شما 4، 5، 6، 7 باشد در پایین به سرویس آنلاک گوشی‌های BlackBerry با سیستم عامل زیر OS10 مراجعه کنید. به طور کلی گوشیهای قدیمی بلکبری در این سرویس قابل آنلاک هستند. برخی از مشهورترین این گوشیها عبارتند از:
Curve / Torch / Bold / Bold Touch / Volt / Storm / Storm2 / Storm3 / Tour / 9720 / 9900 / P9981 / 9360 / 9930 / 9810 / 9850 / 9860 / 9350 / 9370 / 9380 / 9790/ P9531 / 9220 / 9320 / 9800 / 9300 / 9330 / 9000 / 9780 / 9550 / 9700 / 8530 / 9650 / 9100 / 8520 / 9630 / 9520 / 8320 / 8300 / 8820 / 8310 / 8110 / 8120 / 8130 و...
2- در صورتی که ورژن گوشی شما 10 باشد (فقط مدل‌های Z10 / Q10 / Q1 / Z30 ) در پایین به سرویس آنلاک گوشی‌های BlackBerry با سیستم عامل OS10 مراجعه کنید.
3- در صورتی که دستگاه شما BlackBerry Passport است به لینک سرویس آنلاک گوشی‌های BlackBerry Passport مراجعه کنید.
4- در صورتی که ورژن گوشی شما 10 باشد (به غیر از مدل‌های Z10 / Q10 / Q1 / Z30 / Passport مانند: Q5 / Z30 / Classic / Leap / Porsche و...) برای اطلاع از هزینه آنلاک با ما تماس بگیرید.

سرویس آنلاک گوشی‌های BlackBerry با سیستم عامل زیر OS10
سرویس آنلاک گوشی‌های OS10 به بالا BlackBerry Z Series, Q Series, Passport, Classic, Leap
سرویس آنلاک گوشی‌های اندروید بلک بری BlackBerry PRIV, DTEK50, DTEK60
چرا باید به ما اعتماد کنید؟!

مرکز اندروید مارکت با هدف هرچه آسانتر نمودن سرویس آنلاک شبکه گوشی‌ها و همچنین استفاده سایر هموطنان عزیز از این سرویس علاوه بر مراجعه حضوری متقاضیان، اقدام به الکترونیکی نمودن این سرویس نمود. بدیهی است که امر اعتماد در خریدهای اینترنتی همواره مسئله چالش برانگیزی بوده و پیوسته شاهد کلاهبرداریهای بزرگی در این میدان هستیم. لذا جهت آسوده شدن خیال شما عزیزان این مرکز اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی نمود که در گوشه سایت (در نمایش حالت دسکتاپ سایت) آن را مشاهده میکنید. علاوه بر این نماد سابقه چندین ساله ما در این کار در شهر تبریز ضامن مطمئنی برای خرید شما خواهد بود.

با تشکر، مدیریت اندروید مارکت.