Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » آموزش » آموزش غیرفعال کردن Demo Live در Galaxy S6

آموزش غیرفعال کردن Demo Live در Galaxy S6

آموزش غیرفعال کردن Demo Live در Galaxy S6
  • تاریخ
  • دسته‌بندی آموزش
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 50 646


در گوشیهای دمو Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge برنامه Demo live unit retail mode software فعال است و این برنامه موجب مشکلات زیادی در این گوشیها میشود.
در واقع این گوشیها به عنوان گوشیهای دمو به موبایل‌فروشی‌ها داده میشود تا مشتریها با امکانات آن آشنا شوند. اما یک سری از مغازه‌دارها اقدام به فروش این مدل میکنند.
در برخی موارد وقتی گوشی را خاموش میکنید به طور اتوماتیک یک سری ویدئو تبلیغاتی پخش میکند.
تمام این مسائل به دلیل برنامه retail software نصب شده در گوشی است.
توجه داشته باشید که در این گوشیها به دلیل عدم وجود سخت افزار شبکه و antenna bands شما قادر به تماس صوتی و ارسال sms نخواهید بود.

برای غیرفعال کردن این برنامه میتوانید مراحل زیر را انجام دهید:

توجه: در این عملیات کلیه اطلاعات شخصی شما از گوشی پاک خواهد شد. بنابراین قبل از مراحل زیر از اطلاعات خودتون بکاپ تهیه کنید.

1- از منو گوشی برنامه Samsung Retail Mode را باز کنید.


2- گزینه Configuration Settings را انتخاب و کد 5444 را برای آنلاک کردن وارد کنید. اگر این کد عمل نکرد یکی از کدهای زیر را وارد کنید: rethink یا rollback یا ruletheair یا 5443- تیک گزینه Disable the factory reset را بردارید و برای تایید عبارت M729Q16K8546 را تایپ کنید.4- گوشی را خاموشی کرده و دکمه‌های Volumne Up + Down و Power را همزمان نگه دارید (دکمه کم کردن صدا + زیاد کردن صدا + خاموش روشن کردن گوشی) سپس پس از روشن شدن گوشی دکمه پاور رو رها کنید و دو دکمه کم و زیاد کردن صدارو همچنان نگه دارین تا وارد منوی ریکاوری بشین.
5- از منوی ریکاوری گزینه Wipe data را با کمک دکمه‌های کم و زیاد کردن صدا انتخاب کرده و با دکمه پاور انتخاب کنید و سپس گزینه Yes را انتخاب کنید. سپس گزینه Wipe Cache & Dalvik را انتخاب کنید.
6- گزینه reset را انتخاب کنید.
7- به جای گزینه‌های 4-5-6 میتوانید از Setting گوشی، Factory Reset را انجام دهید.توجه داشته باشید که با روش بالا تنها بخشی از مشکلات مربوط به محدودیت این گوشیها از بین میرود.
در صورتی که بخواهید تمامی محدودیت این گوشیها را به صورت کامل از بین ببرید (به غیر از مشکل شبکه و سیم کارت)، میتوانید با نصب یک رام رسمی مخصوص و پچ شده این قابلیت را از گوشی حذف کنید.
باید توجه داشته باشید که تمامی گوشیهای Demo S6 به صورت سخت‌افزاری دارای امکانات آنتن و شبکه برای برقراری تماس و شناخت سیم‌کارت نیستند و از طریق کارهای نرم‌افزاری قادر به حل مشکل نخواهند بود. همچنین امکان اضافه کردن سخت افزار آنتن به این گوشی تا جایی که ما اطلاع داریم، تا به حال وجود نداشته و کسی قادر به انجام این کار نبوده است.

ولی شما میتوانید با استفاده از دستگاهی جداگانه به نام Gmate از امکانات سیم کارت در گوشی دمو خود استفاده کنید.

در برخی مدلها پشت LCD یک لیبل قرمز رنگ که لوگوی S6 و سامسونگ را نشان میدهد وجود دارد. باید توجه داشته باشید که این یک مشکل نرم افزاری نبوده و این لوگو به صورت برچسبی به پشت LCD چسبانده شده است و شاید بتوانید آن را بکنید و به جای آن یک برچسب سیاه رنگ بزنید تا مشکل قرمزی تصویر حل شود.

بنا به درخواست مکرر کاربران، رام رسمی گوشی S6 Demo Live G920X و S6 Edge Demo Live G925X به سرور دانلود سایت آپلود شده و آماده فروش است.

شما می‌توانید با خرید رام رسمی پچ شده زیر در فروشگاه اندروید مارکت، مشکلاتی نظیر عدم باز بودن فکتوری ریست، عدم امکان قفل گذاری، حذف تصاویر و فیلم‌های تبلیغاتی، کاهش مصرف باتری به دلیل حذف برنامه‌های تبلیغاتی، امکان قفل FingerPrint، قابلیت استفاده از Gear VR و... را در گوشیهای S6 Demo و S6 Edge Demo به صورت 100% حل کنید.

جهت خرید رام رسمی Galaxy S6 Demo G920X به این بخش از فروشگاه مراجعه فرمایید
جهت خرید رام رسمی Galaxy S6 Edge Demo G925X به این بخش از فروشگاه مراجعه فرمایید

* به نظرات مبنی بر درخواست آموزش پاسخ داده نخواهد شد.