Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » متفرقه » بهترین آرزوها در نوروز ۱۳۹۵‎

بهترین آرزوها در نوروز ۱۳۹۵‎

بهترین آرزوها در نوروز ۱۳۹۵‎
  • تاریخ
  • دسته‌بندی متفرقه
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 13 100


سال نو می‌شود، زمین نفسی دوباره می‌کشد، شکوفه‌ها لبخند می‌زنند و پرنده‌‌ها به آشیانه باز می‌گردند و در این رویش سبز، زندگی جریان می‌یابد. یک سال دیگر افتخار آن را داشتیم تا برایتان بنویسیم. سال نو مبارک!

با رسیدن بهار، طبیعت ردای سبز بر تن می کند. چکاوک‌ها، هزار دستان و قمریان، نغمه‌ها و سرودهای فرح بخش و تازه سر می‌دهند و انسان‌ها را به مهرورزی، گره‌گشایی و هم‌گرایی فرا می‌خوانند. بهار، پیام آور عشق و رویش است و موسم سرور و آشتی و به همین خاطر است که خواستنی است و با آمدنش دل‌ها سرشار از سرور و جان‌ها معرفت می‌یابد. نزدیک به پنج سال است که افتخار همراهی شما عزیزان را داریم. یک‌سال دیگر پذیرای حضور گرم و مجازی‌تان شدیم و چه افتخاری از این برتر و بالاتر. در سال ۹۴ تمام تلاش خود را بکار گرفتیم تا کیفیت و تنوع محتوای اندروید مارکت را افزایش دهیم و سرویس‌های تازه‌ای را ارائه کنیم.

همه‌ی ما از نو شدن سال خوشحال می‌شویم، اما این خوشحالی زمانی رنگی نو به خود می‌گیرد که یک سال موفق را پشت سر گذاشته باشیم و برای سال آینده برنامه‌ریزی کنیم، نه اینکه برنامه‌های عملی نشده‌ی سال قبل را با خود به سال جدید بکشانیم و خوشحال هم باشیم! یک خوشحالی گذرا در نتیجه دوباره روز از نو روزی از نو.

اما سال ۹۵ برای اندروید مارکت، سال نو شدن و شکوفایی بیشتر است.

در سال ۹۴ توانستیم سرویس‌‌های آنلاین سایت (از جمله سرویس‌های آنلاک شبکه، آیکلود، حذف اکانت سامسونگ وغیره) را افزایش داده و خدمات هرچه بیشتری را به صورت آنلاین ارائه دهیم. این سرویس‌ها، فرجامی خوش داشت و به موجب آن، توسعه‌ی قابلیت‌های اندروید مارکت با سرعت بیشتری انجام شد و با استقبال زیادی از طرف شما عزیزان روبرو گردید. هنوز فهرست بلند بالایی از امکانات و بهینه‌ سازی‌های جدید در جریان توسعه است که به مرور ارائه خواهند شد و در سال ۹۵ این موضوع با قوت و جدیدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

در سال آینده بخش‌های مختلف دیگری به سایت اضاقه خواهند شد و سعی خواهیم کرد خدمات خاصی را به صورت رایگان ارائه دهیم.
خرید سرورهای دانلود قدرتمند و گسترش بخش دانلود سایت و همچنین افتتاح بخش فروش سرورهای مجازی از جمله مواردی هستند که در سال 95 به آن‌ها تحقق خواهیم داد.


فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد. سخاوت، سیانت، سربلندی، سروری، سرافرازی و سلامتی که بهترین هفت سین زندگی است را توامان با عاقبت بخیری برای شما و خانواده محترمتان از خداوند منان آرزومندیم.

سال نو مبارک!