Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » دانلود » دانلود برنامه 6.10.1 PhotoDirector – Photo Editor، برنامه ویرایش عکس اندروید و اپل

دانلود برنامه 6.10.1 PhotoDirector – Photo Editor، برنامه ویرایش عکس اندروید و اپل

دانلود برنامه 6.10.1 PhotoDirector – Photo Editor، برنامه ویرایش عکس اندروید و اپل
  • تاریخ
  • دسته‌بندی دانلود / اندروید / برنامه
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 8 262

Screenshots

دانلود برنامه 6.10.1 PhotoDirector – Photo Editor، برنامه ویرایش عکس اندروید و اپل


برنامه PhotoDirector اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید و آیفون است که به کمک آن می‌توانید تصاویر ساده‌ی خود را ویرایش کرده و به عکس‌های حرفه‌ای تبدیل کنید. با اندروید مارکت همراه باشید.


اپلیکیشن‌های ویرایش عکس یکی از معدود اپلیکیشن‌هایی به حساب می‌آیند که همیشه در اوج هستند و از سال‌ها پیش که پای اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی مشابه به دنیای گوشی‌های هوشمند باز شد تا به همین امروز همیشه یکی از موفق‌ترین و داغ‌ترین اپلیکیشن‌های موجود و فعال مربوط به ویرایشگرهای عکس بوده است. این اپلیکیشن‌ها متناسب با قدرتی که در زیباسازی تصاویر دارند دیده می‌شوند که Prisma یکی از موفق‌ترین نمونه‌های ساخته شده تا‌کنون محسوب می‌شود. اما PhotoDirector اپلیکیشنی متفاوت با Prisma است که مانند آن قصد تبدیل عکس‌های شما به نقاشی را ندارد. این اپلیکیشن بیشتر در زمینه‌ی ویرایش‌های پارامتری و حرفه‌ای تصاویر تمرکز کرده و قصد مدیریت مواردی همچون روشنایی، کنتراست و‌... را در عکس‌های ثبت شده‌ی شما دارد که برای اندروید و آیفون منتشر شده است.


PhotoDirector اپلیکیشنی بسیار حرفه‌ای در زمینه‌ی ویرایش تصاویر است که به جرات می‌توان آن را یکی از بهترین گزینه‌های موجود در این زمینه دانست. این برنامه اقدام به ترکیب یک اپلیکیشن ویرایشگر عکس با یک اپلیکیشن ساخت تصاویر کلاژ کرده و با موفقیت در این امر توانسته اپلیکیشنی را به وجود بیاورد که دو قشر مختلف از کاربران را نشانه رفته است. این برنامه علاوه بر آنکه امکان ساخت Collage‌های جذاب را به شما خواهد داد می‌تواند عکس‌های ساده‌ی شما را نیز به تصاویر جذاب و بسیار حرفه‌ای تبدیل کند. با تماشای نمونه تصاویری که توسط PhotoDirector ویرایش شده‌اند می‌توان به قدرت بالای این برنامه اعتراف کرد. شما حتی می‌توانید اشباع رنگ‌ها را در عکس‌های خود تغییر دهید که یکی از حرفه‌ای‌ترین مراحل ویرایش عکس توسط عکاسان حرفه‌ای محسوب می‌شود و امکان انجام آن در گوشی موبایل یکی از نکات مثبت PhotoDirector به حساب می‌آید. ویژگی جذاب دیگری که در برنامه شاهد آن بودیم امکان حذف هوشمند اشیا از تصاویر است به این صورت که با مشخص کردن ناحیه‌ای که جسم ناخواسته در آن قرار دارد این اپلیکیشن می‌توانید آن را به طور هوشمند از تصویر پاکسازی کنید. البته موفقیت و تمیز بودن این امر وابستگی مستقیم به عکس شما و محل قرار گیری شئ دارد و نباید از PhotoDirector انتظار معجره داشت. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.


نکات مثبت:
. طراحی زیبای محیط کاربری
. امکان ساخت تصاویر کلاژ
. امکان حذف هوشمند اشیا ناخواسته در تصاویر
. امکان تغییر اشباع رنگ، کنتراست و ...

نکات منفی:
نکته منفی خاصی ندارد.


دانلود اپلیکیشن از مارکتهای اصلی گوگل و اپل:


دانلود مستقیم نسخه فول و آنلاک شده برنامه PhotoDirector-Photo-Editor: