Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » خدمات » سرویس حذف بلک‌بری آیدی / BlackBerry Anti Theft Protection

سرویس حذف بلک‌بری آیدی / BlackBerry Anti Theft Protection

سرویس حذف بلک‌بری آیدی / BlackBerry Anti Theft Protection
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک اکانت / بلک‌بری
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 20 295


با معرفی نسخه جدید سیستم عامل OS10 بلکبری یعنی 10.3.2 امنیت و حریم دستگاه‌های بلک بری با اضافه شدن قابلیت Anti-Theft Protection با استفاده از BlackBerry ID افزایش یافت. اما در صورت فراموش کردن BlackBerry ID، این امنیت خود باعث بروز مشکل قفل دستگاه می‌شود.

بلک بری پروتکت چیست و چه مزایایی دارد؟
بلک بری پروتکت سیستم امنیتی بلک بری است که مهم‌ترین مزیت آن همان مزیت ضد سرقت (Anti Theft) است. با استفاده از این سیستم در صورت سرقت دستگاه و یا جا گذاشتن آن در جایی، شما میتوانید به راحتی با استفاده از BlackBerry ID خود در سایت این شرکت دستگاه خود را قفل کرده و یا به مکان و اطلاعات موبایل دسترسی داشته باشید.

با قابلیت Anti-Theft Protection دستگاه شما با بلکبری آیدی شما ادغام می‌شود به گونه ای که در صورت بروز هرگونه تغییرات مشکوک در دستگاه، اعم از ریست یا فرمت دستگاه، فلش دستگاه، آپدیت دستگاه و... این قابلیت به صورت خودکار دستگاه شما را قفل می‌کند.

درواقع این سیستم امنیتی یک قابلیت خوب و کاربردی برای دستگاه‌های بلکبری به شمار می‌رود که مشابه آن را میتوان در گوشیهای دیگر نظیر آیکلود اپل در گوشیهای ایفون و FRP گوگل در دستگاه‌های اندروید مشاهده کرد.

پس مشکل کجاست؟!
مشکل زمانی ایجاد میشود که شما بلک بری آیدی دستگاه خود را فراموش کنید و یا مثلا در صورت خرید گوشی دست دوم، بلک بری آیدی شخص دیگری بر روی دستگاه شما ست شده و شما رمز آن را نمیدانید! در این حالت گوشی شما اصطلاحا لاک شده و تا زمانی که شما بلک بری آیدی و پسورد ست شده بر روی دستگاه را وارد نکنید، گوشی شما قابل استفاده نخواهد بود.
چاره چیست؟
اندروید مارکت مثل همیشه برای رفع مشکل شما، اقدام به پشتیبانی از این مشکل نموده و در صورتی که شما نیز با این مشکل روبرو شده‌اید میتوانید با مراجعه به لینک زیر اقدام به آنلاک دستگاه خود نمایید:

آموزش حذف بلک‌بری آیدی


شما همچنین میتوانید برای آموزش استفاده از بلک‌بری آیدی به مطلب زیر مراجعه فرمایید:
آموزش تصویری استفاده از بلک‌بری پروتکت و پیدا کردن گوشیهای دزدی شده

سرویس‌های مشابه:
سرویس حذف قفل آی کلود/ (Apple ID - iCloud ID remove service)
سرویس حذف اکانت گوگل / Google FRP Account Lock Remove Service
سرویس حذف قفل اکانت سامسونگ / Samsung Reactivation Account Remove Service