Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » دانلود » دانلود Google Allo، مسنجر جدید و قدرتمند گوگل برای اندروید و اپل
دانلود Google Allo، مسنجر جدید و قدرتمند گوگل برای اندروید و اپل


در دنیایی که تلگرام و واتس اپ حرف اول را در زمینه‌ی برنامه‌های ارتباطات می‌زنند گوگل نیز قصد دارد تا با اپلیکیشن جدید خود که Allo نام دارد تبدیل به رقیبی جدی شود. از نظر ظاهر و یا طراحی نمی‌توان این اپلیکیشن را خاص دانست ولی به لطف Google Assistant یا دستیار گوگل می‌تواند مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد. در این قسمت از اپ کده ما با همراه باشید تا شما را با این اپلیکیشن تازه از راه رسیده و نوظهور آشنا کنیم.

آموزش کار با برنامه گوگل الو:
محیط کار و رابط کاربری ساده و جذاب Allo می‌تواند به راحتی کاربران را راضی کند ولی به هیچ عنوان از طرح‌های گرافیکی پیچیده (مانند دیگر برنامه‌ها) خبری نیست. در سمت چپ و بالا صفحه‌ای قرار گرفته که با کشیدن آن به سمت راست به تنظیمات و … دسترسی پیدا خواهید کرد. در سمت راست بالا نیز گزینه‌ی جستجو قرار گرفته که با استفاده از آن می‌توانید در تمامی مکالمات خود و برنامه به جستجو بپردازید. چت‌های شما نیز در قسمت وسط به ترتیب قرار می‌گیرند.

در سمت راست و پایین گزینه‌ای به شکل پیام قرار گرفته که با لمس آن وارد صفحه‌ی مخاطب‌ها شده و می‌توانید یک چت جدید را آغاز کنید. Google Assistant نیز همیشه در اختیار شما قرار دارد تا به شما خدمت گذاری کند. شما هر سوالی را بپرسید به شما پاسخ می‌دهد و می‌تواند برخی از تنظیمات گوشی شما را نیز انجام دهد. برای مثال می‌تواند هر روز برای شما اخبار بفرستد و یا شرایط آب و هوایی را به شما اطلاع دهد.

برای شروع کار تنها باید بر روی یکی از مخاطب‌ها کلیک کرده و چت را آغاز کنید، به همین سادگی. رابط کاربری در این بخش بسیار شبیه دیگر اپلیکیشن های می‌باشد و تنها تفاوت در استیکرها می‌باشد.


Google Allo – گوگل الو جدیدترین نرم افزار کمپانی بزرگ گوگل این بار در زمینه پیام رسانی و ارسال پیام برای دستگاه های با سیستم عامل اندروید است که ساعت ها پیش در پلی استور منتشر شد و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم همزمان با انتشار ان را حضور شما کاربران دوستدار اپلیکیشن های کمپانی گوگل معرفی کنیم! این اپلیکیشن چند ماه پیش و در جریان کنفرانس Google I/O رونمایی شد و از رمزگذاری دوطرفه بهره می برد، در حالی که کاربران قادر هستند پیام هایی خصوصی به شکل موقتی ارسال کنند و اما مهم ترین نکته ای که Allo را از سایر رقبایش متمایز می کند، هوش مصنوعی به کار رفته در آن است! هوش مصنوعی در این اپلیکیشن به این گونه کار می کند که پس از دریافت پیام، خود اپلیکیشن پاسخ هایی را به شما پیشنهاد می دهد و مشخصاً این پاسخ ها با توجه به محتوای پیام دریافتی از سوی Allo برگزیده شده اند! نکته جالب تر اینکه برای استفاده از اپلیکیشن مورد بحث، نیاز به داشتن حساب کاربری گوگل نیست، فقط کافیست با شماره موبایل خود ثبت نام را انجام داده و برنامه را فعال کنید، دقیقا همانند سایر اپلیکیشن های پیام رسان!

گوگل برای جذب قشر جوان با استفاده از استیکرهایی جالب و متنوع این اپلیکیشن را مجهز کرده و تمامی آن‌ها را به شکل رایگان می‌توانید دانلود کنید.


برخی از ویژگی های مسنجر Google Allo:

- محیط کاربری بسیار ساده و بدون هیچ تبلیغات
- پاسخ هوشمند به پیام ها بدون تایپ کردن یک کلمه
- بخش جالب ALL CAPS برای ارسال پیام جهانی
- حالت ناشناس : ارسال پیام با رمزنگاری دو طرفه
- طراحی عالی و دوست داشتنی + ارسال سریع کد


دانلود اپلیکیشن از مارکتهای اصلی گوگل و اپل:


دانلود مستقیم برنامه گوگل الو برای انواع پردازنده‌ها با توجه به DPI: