Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » اخبار » احتمالا سامسونگ امروز دو تلفن هوشمند جدید در IFA 2014 معرفی خواهد نمود

احتمالا سامسونگ امروز دو تلفن هوشمند جدید در IFA 2014 معرفی خواهد نمود

احتمالا سامسونگ امروز دو تلفن هوشمند جدید در IFA 2014 معرفی خواهد نمود
  • تاریخ
  • دسته‌بندی اخبار
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 7 202
بالاخره داریم به زمانی که بیشتر سامسونگ دوستان منتظر آن هستند نزدیک می شویم. زمانی که در آن سامسونگ نسل جدید گوشی نوت خود را معرفی خواهد کرد تا دوستداران این محصول بیش از پیش خوشحال شوند تا دقایقی دیگر رویدادی اختصاصی برای معرفی نوت 4 در IFA 2014 برگزار خواهد کرد. اما به نظر می‌رسد این تمامی ماجرا نیست، چرا که بر اساس تصاویر تازه به بیرون درز کرده از سوی خبرگزاری‌ها، امروز شهر برلین شاهد شکل دیگری از تلفن‌های هوشمند با صفحه نمایش خمیده خواهد بود که می‌تواند بازار جدیدی را در شاخه تلفن‌های هوشمند ایجاد کند.


نمایشگاه IFA امسال که در کشور آلمان و در شهر برلین برگزار می‌شود، این روزها غرق در تب و تاب برندهای بزرگی است که قصد رونمایی از سورپرایزها و محصولات پرطرفدار خود را دارند. یکی از این دسته محصولات، تلفن هوشمند Galaxy Note 4 است که تاکنون شایعات و اطلاعات مختلفی از آن را به اطلاع شما رسانده‌ایم.

اما در حالی که تنها چند دقیقه تا انفجار بمب خبری سامسونگ برای معرفی Note 4 باقی مانده، تلفن دیگری به جمع پرچمداران سامسونگ اضافه شده که نگاه‌ها و توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. این دستگاه که تا پیش از این، آن را تحت نام Galaxy Edge شناخته‌ایم مجهز به یک صفحه نمایش خمیده خواهد بود که آنطور که از تصاویر به بیرون درز پیدا کرده، هویدا است، این بخش خمیده کوچک جهت نمایش نوتیفیکیشن‌ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.نمایشگاه الکترونیک برلین آلمان ایفا 2014 | IFA 2014
تاریخ و محل برگزاری نمایشگاه ایفا 2014 :
5 الی 10 سپتامبر 2014
14 الی 19 شهریور 1393
برلین آلمان