Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > متفرقه > بهترین آرزوها در نوروز ۱۳۹۶‎

بهترین آرزوها در نوروز ۱۳۹۶‎

بهترین آرزوها در نوروز ۱۳۹۶‎
  • تاریخ
  • دسته‌بندی متفرقه
  • نویسنده
  • بازدیدها 8 094


سال نو می‌شود، زمین نفسی دوباره می‌کشد، برگ ها به رنگ در می‌آیند و گل ها لبخند می زنند و پرنده های خسته باز می گردند. زمین سلامت می کنیم و ابرها درودتان باد. سال نو مبارک.

با رسیدن بهار، طبیعت ردای سبز بر تن می کند. چکاوک‌ها، هزار دستان و قمریان، نغمه‌ها و سرودهای فرح بخش و تازه سر می‌دهند و انسان‌ها را به مهرورزی، گره‌گشایی و هم‌گرایی فرا می‌خوانند. بهار، پیام آور عشق و رویش است و موسم سرور و آشتی و به همین خاطر است که خواستنی است و با آمدنش دل‌ها سرشار از سرور و جان‌ها معرفت می‌یابد. نزدیک به شش سال است که افتخار همراهی شما عزیزان را داریم. یک‌سال دیگر پذیرای حضور گرم و مجازی‌تان شدیم و چه افتخاری از این برتر و بالاتر. در سال ۹5 تمام تلاش خود را بکار گرفتیم تا کیفیت و تنوع محتوای اندروید مارکت را افزایش دهیم و سرویس‌های تازه‌ای را ارائه کنیم.

در سال 95 توانستیم سرویس‌‌های آنلاین سایت را افزایش داده و خدمات هرچه بیشتری را به صورت آنلاین ارائه دهیم. همانگونه که پیشتر قول داده بودیم در این سال توانستیم با خرید سرورهای دانلود قدرتمند و افتتاح بخش دانلود سایت و همچنین افتتاح بخش فروش سرورهای مجازی به گسترش هرچه بیشتر سایت تحقق بخشیم.

در سال آینده تصمیم داریم با یاری خداوند، با گسترش بخش دانلود سایت و نیز اضافه نمودن بخش دانلود رام‌های نایاب و همچنین با افزودن خدمات آنلاین جدیدتر، بیشتر در کنار شما عزیزان باشیم.


فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد. سخاوت، سیانت، سربلندی، سروری، سرافرازی و سلامتی که بهترین هفت سین زندگی است را توامان با عاقبت بخیری برای شما و خانواده محترمتان از خداوند منان آرزومندیم.

سال نو مبارک!