Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » خدمات » آنلاک شبکه گوشیهای اندرویدی T-Mobile Usa

آنلاک شبکه گوشیهای اندرویدی T-Mobile Usa

آنلاک شبکه گوشیهای اندرویدی T-Mobile Usa
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک شبکه / اندروید
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 9 010
رديف محصول قیمت افزودن به سبد خرید
1 آنبلاک Unbarring T-mobile
آنبلاک Unbarring T-mobile
1,064,000 تومان
2 آنلاک شبکه اندروید T-Mobile USA Device Unlock
آنلاک شبکه اندروید T-Mobile USA Device Unlock
4,955,000 تومان


گوشیهایی که تحت لاک اپراتور T-Mobile هستند، معمولا مانند سایر گوشیها قابل آنلاک نبوده و پروسه متفاوتی برای آنلاک شبکه این گوشیها وجود دارد و اکنون اندروید مارکت به عنوان اولین مرکز خدمات در ایران اقدام به ارائه آنلاک شبکه این گوشیها مینماید.

شرایط لازم برای آنلاک T-Mobile:

1- گوشی شما باید تحت لاک اپراتور T-Mobile باشد.
2- دستگاه شما نباید جزو بلک لیست (دزدیده شده - گم شده - بلاک شده) باشد. جهت چک کردن بلاک یا نرمال بودن دستگاه خود به این آدرس مراجعه کرده و در آنجا IMEI گوشی خود را وارد کرده و مطمئن شوید که گوشی شما در بلک لیست قرار دارد.

توجه: در صورتی که دستگاه شما بلک لیست باشد، باید با استفاده از سرویس زیر ابتدا آن را از حالت بلاک درآورده و سپس اقدام به آنلاک شبکه کنید:
سرویس آنبلاک گوشیهای بلاک شده T-mobile
نمونه ای از پیغام بلک لیست در سایت T-Mobile پس از چک کردن IMEI:
Your device is blocked and will not work on T-Mobile’s network

3- مطمئن شوید که اپلیکیشن آنلاک T-Mobile یعنی Device Unlock در دستگاه شما نصب است. نمونه‌ای از ایکون برنامه و صفحه اصلی برنامه را در تصویر زیر مشاهده میکنید:


4- حال جهت خریداری کد آنلاک و یا بررسی قیمت، زمان لازم جهت آنلاک و سایر شرایط سرویس آنلاک T-Mobile به لینک زیر در فروشگاه اندروید مارکت مراجعه فرمایید:
سرویس آنلاک شبکه گوشی‌های اندرویدی T-Mobile

توجه داشته باشید که این سرویس برای تمامی گوشیهای اندرویدی که تحت لاک اپراتور T-Mobile باشند مانند Samsung - LG- Sony- Motorola - htc - ZTE و... پاسخگو است.

آنلاک شبکه گوشیهای اندرویدی T-Mobile Usa
چرا باید به ما اعتماد کنید؟!

مرکز اندروید مارکت با هدف هرچه آسانتر نمودن سرویس آنلاک شبکه گوشی‌ها و همچنین استفاده سایر هموطنان عزیز از این سرویس علاوه بر مراجعه حضوری متقاضیان، اقدام به الکترونیکی نمودن این سرویس نمود. بدیهی است که امر اعتماد در خریدهای اینترنتی همواره مسئله چالش برانگیزی بوده و پیوسته شاهد کلاهبرداریهای بزرگی در این میدان هستیم. لذا جهت آسوده شدن خیال شما عزیزان این مرکز اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی نمود که در گوشه سایت (در نمایش حالت دسکتاپ سایت) آن را مشاهده میکنید. علاوه بر این نماد، سابقه چندین ساله ما در این کار در شهر تبریز ضامن مطمئنی برای خرید شما خواهد بود.

با تشکر، مدیریت اندروید مارکت.