Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > آنلاک شبکه گوشیهای اندرویدی T-Mobile Usa

آنلاک شبکه گوشیهای اندرویدی T-Mobile Usa

آنلاک شبکه گوشیهای اندرویدی T-Mobile Usa
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک شبکه / اندروید
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 10 552
رديف محصول قیمت افزودن به سبد خرید
1 آنلاک شبکه اندروید T-Mobile USA Device Unlock
آنلاک شبکه اندروید T-Mobile USA Device Unlock
11,180,000 تومان
2 آنبلاک تی موبایل Unbarring T-mobile (Lost Stolen Supported)
آنبلاک تی موبایل Unbarring T-mobile (Lost Stolen Supported)
3,301,000 تومان

اپراتور T mobile، یکی از معروفترین و پرطرفدارترین اپراتورهای موجود در آمریکا به شمار میرود. این اپراتور فقط متعلق به آمریکا نیست و در چندین کشور اروپایی دیگر مانند انگلستان نیز وجود دارد. بنابراین کاربران باید هنگام انتخاب این اپراتور به کشور آن نیز توجه کنند.


آنلاک قفل شبکه دستگاه چیست؟

  • Device Unlock به شما امکان می دهد از دستگاه خود با سیم کارت شرکت مخابراتی دیگری به جز شرکت تحت لاک آن یعنی تی موبایل، برای مواردی مانند سفرهای بین المللی یا فروش دستگاه خود استفاده کنید.
  • باید توجه داشت که همه دستگاه ها با هر شرکت ارائه دهنده بی سیمی سازگار نیست و دستگاه شما باید از فرکانس ها و فناوری های آن شبکه پشتیبانی کند.
  • بحث آنلاک شبکه با رومینگ داخلی یا بین المللی متفاوت است، در رومینگ، شما از سیم کارت T-Mobile برای دسترسی به شبکه ارائه دهنده بی سیم دیگر مانند Verizon استفاده می کنید. در حالی که در با آنلاک شبکه شما میتوانید از سیم کارت هر شبکه ارائه دهنده بی سیم دیگر یا اپراتوری استفاده کنید.


گوشیهایی که تحت لاک اپراتور T-Mobile هستند، معمولا مانند سایر گوشیها قابل آنلاک نبوده و پروسه متفاوتی برای آنلاک شبکه این گوشیها وجود دارد و اکنون اندروید مارکت به عنوان اولین مرکز خدمات در ایران اقدام به ارائه آنلاک شبکه این گوشیها میکند.

  شرایط لازم برای آنلاک T-Mobile:

1- گوشی شما باید تحت لاک اپراتور T-Mobile باشد.
2- دستگاه شما نباید جزو بلک لیست (دزدیده شده - گم شده - بلاک شده) باشد. جهت چک کردن بلاک یا نرمال بودن دستگاه خود به این آدرس مراجعه کرده و در آنجا IMEI گوشی خود را وارد کرده و مطمئن شوید که گوشی شما در بلک لیست قرار دارد.

توجه: در صورتی که دستگاه شما بلک لیست باشد، باید با استفاده از سرویس زیر ابتدا آن را از حالت بلاک درآورده و سپس اقدام به آنلاک شبکه کنید:


سرویس آنبلاک گوشیهای بلاک شده T-mobile
نمونه ای از پیغام بلک لیست در سایت T-Mobile پس از چک کردن IMEI:
Your device is blocked and will not work on T-Mobile’s network

3- مطمئن شوید که اپلیکیشن آنلاک T-Mobile یعنی Device Unlock در دستگاه شما نصب است و یا اینکه در منوی تنظیمات (Settings) دستگاه این گزینه وجود دارد، توضیحات کامل دسترسی به این منو و مسیر دقیق آن در هر مدل گوشی، در قسمت توضیحات سرویس مربوطه قرار دارد. معمولا این ابزار در مسیر: Settings > Connections > More Connection Settings > Network Unlock قرار دارد. نمونه‌ای از ایکون برنامه و صفحه اصلی برنامه را در تصویر زیر مشاهده میکنید:

 


4- حال جهت خریداری کد آنلاک و یا بررسی قیمت، زمان لازم جهت آنلاک و سایر شرایط سرویس آنلاک T-Mobile به لینک زیر در فروشگاه اندروید مارکت مراجعه فرمایید:


سرویس آنلاک شبکه گوشی‌های اندرویدی T-Mobile

توجه داشته باشید که این سرویس برای تمامی گوشیهای اندرویدی که تحت لاک اپراتور T-Mobile باشند مانند Samsung - LG- Sony- Motorola - htc - ZTE و... پاسخگو است و نباید برای گوشی اپل از آن استفاده کنید.

آنلاک شبکه گوشیهای اندرویدی T-Mobile Usa