Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » اخبار » آتاری درحال ساخت کنسول بازی جدید

آتاری درحال ساخت کنسول بازی جدید

آتاری درحال ساخت کنسول بازی جدید
  • تاریخ
  • دسته‌بندی اخبار
  • نویسنده amirhosein
  • بازدیدها 1 944


آتاری در حال ساخت کنسول بازی جدید؛ این خبری است که فرد چزنی، مدیرعامل این شرکت در مصاحبه اخیر خود با GamesBeat تایید کرده است.

با اینکه فرد چزنی اطلاعات زیادی در این باره منتشر نکرده، اما در مصاحبه ای با GamesBeat گفته که آتاری قصد دارد تا به بازار سخت افزار کنسول های بازی بازگردد.
آخرین کنسولی که شرکت آتاری عرضه کرده بود، مربوط به سال ۱۹۹۳ است، کنسول آتاری جگوار Atari Jaguar در سال ۱۹۹۳ عرضه شد و با توجه به عملکرد بسیار بد آن، در سال ۱۹۹۶ تولیدش متوقف شد.

هفته گذشته، آتاری در حال تست یک محصول جدید به نام آتاری باکس The Atariboxبود که ویدیوی این محصول که در یک وب‌سایت نامربوط به آتاری منتشر شد، بسیاری از مردم گمان کردند که ویدیوی منتشر شده جعلی و ساختگی است در صورتی که به نظر می‌رسد این ویدیو محصول جدید آتاری را نشان می‌داده که برای چندین سال در دست ساخت بوده است.

چزنی گفت که به زودی شاهد احیای Atari خواهیم بود. آتاری در سال ۲۰۱۳ موفق به جلوگیری از ورشکستگی نشد؛ اما چزنی کمپانی را خریداری کرد و اکنون قصد دارد آن را به روزهای اوج بازگرداند.

با انیکه حتی نمیتوان تصور کرد که آتاری کنسولی در حد و اندازه اکس باکس و پلی استیشن بسازد اما باید منتظر خبر های بیشتری از این کنسول باشیم.


تگ‌های مطلب :

آتاری, کنسول, بازی, Atari