Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » اخبار » سقوط ارزش بیت کوین

سقوط ارزش بیت کوین

سقوط ارزش بیت کوین
  • تاریخ
  • دسته‌بندی اخبار
  • نویسنده amirhosein
  • بازدیدها 6 171


پس از یک رشد سرسام‌آور قیمت بیت‌کوین در ماه جاری میلادی که از مرز 19,000 دلار گذشته بود اکنون ارزش این ارز در حال کاهش است.
به گزارش وب‌سایت کوین مارکت کپ، در 24 گذشته قیمت این ارز با کاهش 18 درصدی مواجه بوده که هم اکنون با قیمت 12,844 دلار مبادله می‌شود.

هنوز هیچ دلیل مشخصی برای این افت قیمت وجود ندارد اما یک دلیل احتمالی برای آن میتواند مربوط به افزایش قیمت بیت‌کوین کش و قرارگیری آن در فهرست وب‌سایت کوین‌بیس باشد. این ارز دیجیتال به‌عنوان یک جایگزین مناسب‌تر برای بیت‌کوین، نظر برخی از افراد برجسته در جامعه‌ی ارزهای رمزپایه را به خود جلب کرده است. در هر صورت این کاهش قیمت به هر دلیلی که اتفاق افتاده باشد، احتمالا یک اصلاح قیمت به‌شدت مورد نیاز در بازار انفجاری ارزهای رمزپایه به‌حساب می‌آید که در این صورت این اصلاح قیمت نزدیک به 179 میلیارد دلار از مجموع ارزش بازار ارزهای رمزپایه (471 میلیارد دلار) را از بین می‌برد.

هر چند ممکن است این خبر ناخوشایند به نظر برسد اما نباید فراموش کنیم که قیمت بیت‌کوین از ابتدای سال جاری میلادی 1300 درصد افزایش یافته و در مقایسه با یکم دسامبر، همچنان نزدیک به 30 درصد بیشتر است. در حال حاظر این نوع ارز ها به شدت بی ثبات هستند و احتمال افزایش یا کاهش قیمت آن ها بسیار زیاد است.