Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > آنلاک > آنلاک اکانت > آنلاک اکانتهای اپل > بایپس MDM اپل > سرویس بایپس قفل Apple MDM Remote Management در تمامی دستگاه‌های اپل

سرویس بایپس قفل Apple MDM Remote Management در تمامی دستگاه‌های اپل

سرویس بایپس قفل Apple MDM Remote  Management در تمامی دستگاه‌های اپل
  • تاریخ
  • دسته‌بندی بایپس MDM اپل
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 10 054
رديف محصول قیمت افزودن به سبد خرید
1 سرویس Mina MDM حذف MDM Remote Management
سرویس Mina MDM حذف MDM Remote Management
ناموجود
ناموجود سرویس Mina MDM حذف MDM Remote Management
2 سرویس iActivate حذف MDM Remote Management
سرویس iActivate حذف MDM Remote Management
915,000 تومان
ناموجود سرویس iActivate حذف MDM Remote Management
% 10 OFF
3 HFZ MDM MAC TOOL for iPhone/ iPads/ iPod / iWatch All IOS BY SN
HFZ MDM MAC TOOL for iPhone/ iPads/ iPod / iWatch All IOS BY SN
346,000 تومان
4 iKingCode MDM Premium Tool Bypass [iOS 11~15] [iPhone 5~13ProMax / iPad]
iKingCode MDM Premium Tool Bypass [iOS 11~15] [iPhone 5~13ProMax / iPad]
338,000 تومان
سرویس بایپس قفل Apple MDM Remote  Management در تمامی دستگاه‌های اپل


کمپانی اپل در سال 2016 سرویس Remote Management را معرفی کرد. در سرتاسر دنیا بسیاری از شرکتها، کارخانجات و مراکز آموزشی معتبر به صورت رایگان گوشیهای ایفون و ایپد را در اختیار کارمندان، دانش آموزان یا اعضای خود قرار میدهند اما این گوشیها توسط سیستم Remote Management کنترل میشوند و دارای محدودیت هایی هستند. این اکانت به مدیر کمپانی ها امکان مانیتورینگ دستگاه را میدهد تا بتواند نحوه استفاده شما از دستگاه را کنترل کرده و در هر زمانی دستگاه را وایپ یا فکتوری ریست کند. همچنین سیستم MDM میتواند از راه دور پسورد شما را آنلاک کند و به طور کلی امکان کنترل دستگاه از راه دور را برای مدیران یا صاحبان اصلی دستگاه فراهم میسازد.

قفل MDM دقیقا مشابه قفل iCloud پس از ریستور یا فکتوری ریست دستگاه فعال شده و در مرحله فعال سازی (Activation) دستگاه، این اکانت به صورت Username و Password از شما درخواست خواهد شد.
مشکل زمانی ایجاد میشود که شما یک اپل دست دوم خریداری کردید که دارای این قفل است که برای استفاده از آن حتما باید این اکانت را وارد کنید، قفل این اکانت باعث قفل کل دستگاه شده و شما دیگر قادر به استفاده از دستگاه نخواهید بود. نمونه ای از قفل MDM را در تصویر زیر مشاهده می کنید:


همانگونه که در تصویر بالا مشاهده می کنید Device Management این اپید توسط مدرسه ای با نام Township ISD فعال شده است و در مرحله بعدی با درخواست Username و Password که این مدرسه به صاحب دستگاه داده کلیه تنظیمات اولیه لازم که توسط مدیر این مدرسه برای دستگاه درنظر گرفته شده اعمال خواهد شد (Company name will automatically configure your iPad).


نکته مهم در رابطه با قفل MDM این است که این قفل امکان حذف دائمی ندارد و فقط امکان بایپس آن وجود دارد. یعنی در صورتی که دستگاه پس از انجام بایپس، ریست فکتوری یا ریستور شود، مجددا لاک خواهد شد. ولی به دلیل ذخیره سریال دستگاه شما در سرویس بایپس MDM میتوانید مجددا بدون نیاز به پرداخت هزینه، اقدام به بایپس مجدد دستگاه نمایید.


چگونه مطمئن شویم که دستگاهمان قفل MDM دارد؟
در صورتی که دستگاه شما هنوز فعال باشد می توانید از مسیر Settings > General > Device Management چک کنید که آیا سیستم مدیریتی بر دستگاه شما فعال است یا خیر. البته تمامی پروفایل های موجود در این بخش دلیل بر کنترل کامل دستگاه شما را ندارند و تنها پروفایلی که در قسمت Description عبارت Allows the server to manage your Device را نوشته جز این پروفایل ها به حساب می آید. لذا پیشنهاد میکنیم حتما قبل از خرید ایفون از مسیر گفته شده این قفل را چک کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید. در تصویر زیر نمونه ای از این قفل را در تنظیمات دستگاه مشاهده می‌کنید.


برخی از پیامهایی که در صورت قفل بودن MDM دستگاه مشاهده خواهید نمود:

Company Name
Company name* will automatically configure your iPhone

Enter Your Credentials
Please enter your credentials to authenticate your device

This is a corporate device
This is a corporate device. if you are not an authorized employee or contractor, please contact and provide the serial number of your device

Remote Management
Remote management enables the administrator of *Company name* to set up email and network accounts, install and configure apps and manage this iPhone’s settings

Remote Management
Remote management allows the administrator to manage this iPhone remotely

Previous Failure Authentication
Previous failure Authentication failed for user corpus

Settings Restriction
In General settings of iPhone or iPad you find MDM Profile with description, contains, apps and restrictionدر صورتی که با پیغامهای فوق مواجه شدید به این معنی است که دستگاه شما توسط (Apple DEP (Device Enrollment Program کنترل میشود و قفل MDM شما فعال است.

آیا شما نیز صاحب یک دستگاه با این قفل هستید و دنبال یک روش مطمئن و سریع برای حذف آن می گردید؟

توسط سرویس حذف Apple MDM Remote Management که از طریق IMEI یا SN انجام میگیرد میتوانید به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری یا ارسال دستگاه، دیوایس خود را آنلاک کنید و این اکانت را به صورت کامل از دستگاه خود حذف نمایید.

سرویسهای مختلفی برای این کار در اندروید مارکت ارائه میشود، سرویسهای iActivate - Mina MDM - iKingCode از جمله این سرویس ها هستند که میتوانید از طریق لینکهای زیر پس از مراجعه به فروشگاه سایت، اقدام به خرید هر سرویس نمایید.

iKingCode MDM Premium Tool Bypass - سرویس ارزان
سرویس MinaMDM حذف MDM Remote Management - فعلا بسته شده
سرویس iActivate حذف MDM Remote Management - معتبرترین سرویس بایپس MDM
سرویس HFZ Activator جهت حذف MDM Remote Management