Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » خدمات » سرویس آنلاک شبکه At&t آمریکا اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد در هر شرایطی

سرویس آنلاک شبکه At&t آمریکا اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد در هر شرایطی

سرویس آنلاک شبکه At&t آمریکا اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد در هر شرایطی
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک شبکه / اپل
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 2 640
رديف محصول قیمت افزودن به سبد خرید
1 AT&T USA Clean
AT&T USA Clean
202,000 تومان
2 AT&T Mexico Premium
AT&T Mexico Premium
1,789,000 تومان
3 AT&T USA Premium +8
AT&T USA Premium +8
4,648,000 تومان
4 AT&T USA Premium -7
AT&T USA Premium -7
4,013,000 تومان
5 AT&T USA Clean Instant
AT&T USA Clean Instant
186,000 تومان
6 7- AT&T USA Unpaid Bills
7- AT&T USA Unpaid Bills
1,259,000 تومان
7 AT&T USA Unpaid Bills XS
AT&T USA Unpaid Bills XS
1,780,000 تومان
8 AT&T USA Unpaid Bills 8/8+/X
AT&T USA Unpaid Bills 8/8+/X
5,092,000 تومان
9 AT&T USA Active on another Account
AT&T USA Active on another Account
975,000 تومان
سرویس آنلاک شبکه At&t آمریکا اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد در هر شرایطی


اپراتور At&t آمریکا (ای‌تی اند تی) یکی از اپراتور های بزرگی است که بسیاری از سفارشات آنلاک آیفون را تشکیل میدهد. این اپراتور از زمان اولین آیفون ساخته شده یعنی آیفون iPhone 2G همکاری خود را با شرکت اپل آغاز کرده و تا به امروز با این شرکت همکاری دارد. بسیاری از گوشیهای لاک موجود در کشور نیز لاک همین AT&T هستند.

سرویسهای آنلاک فکتوری اندروید مارکت سرویسهای کاملاً قانونی هستند که از طریق آن شما می‌توانید گوشی لاک شده AT&T آمریکا را برای استفاده با دیگر سیم کارتها و اپراتورها آنلاک کنید.

لاک این اپراتور حالتهای متفاوتی دارد که در زیر به آنها اشاره شده است و اندروید مارکت با ارائه کلیه سرویس های مربوط به آنلاک تمامی حالات این اپراتور در خدمت شما است.
Lost - Stolen - Active an another account - Clean - Unpaid Bills - In Contract - Block - Normal
سرویسهای مربوطه برای تمامی دستگاه های ایفون شامل:
iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X (10) iPhone 8 Plus iPhone 8 iPhone SE iPhone 7 Plus iPhone 7 iPhone 6s Plus iPhone 6s iPhone 6 Plus iPhone 6 iPhone 5S iPhone 5C iPhone 5 iPhone 4S iPhone 4 iPhone 3GS
می باشد که البته باید توجه داشته باشید که برخی سرویسها تنها برای آنلاک بعضی مدلها کاربرد دارند که در توضیحات سرویس ذکر شده است.

اندروید مارکت سرویس های آنلاک مخصوص تمامی حالات ( نرمال - بلک لیست و غیره) اپراتور AT&T USA برای تمامی مدل های ایفون را برای کاربران عزیز ارائه میدهد.

 

پروسه آنلاک اپراتور At&t به چه صورت است؟


روال کار برای آنلاک این اپراتور یه شرح زیر است:

1- ابتدا باید سرویس AT&T USA Clean را خریداری نمایید.

2- در صورتی که وضعیت دستگاه در اپراتور At&t کلین یا نرمال باشد توسط همین سرویس با هزینه اندکی، آنلاک شبکه دائمی خواهد شد ولی در صورتی که وضعیت دستگاه در کلین یا نرمال نباشد، یعنی به عنوان مثال در یکی از حالات Blacklist - Unpaid Biils - Active on another account و غیره باشد، مبلغ 20 هزار تومان از هزینه پرداختی شما بابت تعیین وضعیت دستگاه کسر و باقیمانده هزینه به شما عودت داده خواهد شد.
توجه: متاسفانه امکان چک کردن وضعیت دستگاه توسط سرویس جداگانه برای این اپراتور وجود ندارد و معمولا سرویس های جداگانه وضعیت این اپراتور را به درستی تشخیص نمیدهند.

3- حال که وضعیت دستگاه مشخص شده است، میتوانید توسط یکی از سرویسهای مربوطه که آنلاک این وضعیت را ساپورت میکنند، اقدام به آنلاک نمایید. توجه داشته باشید که هزینه آنلاک وضعیتهای دیگر به مراتب بالاتر از آنلاک وضعیت کلین است.

 

مزایای آنلاک رسمی آیفون:

آیفون شما بعد از آنلاک فکتوری در هر کشوری با هر سیمکارتی آنتن داشته و قابل استفاده خواهد بود همچنین شما میتوانید از تمامی اپراتورهای در داخل ایران از جمله همراه اول - ایرانسل - رایتل و غیره استفاده کنید.
با آنلاک دستگاه قیمت و ارزش گوشی آیفون خود را افزایش می‌دهید.
گوشی آیفون شما با آنلاک کردن رسمی از گارانتی خارج نمی‎‌شود و هیچ خطری یا اسیبی متوجه گوشی آیفون شما نخواهد بود.
دستگاه شما برای همیشه و بدون محدودیت زمانی بدون نیاز به جیلبرک و تنظیمات خاصی بطور رسمی و شرکتی آنلاک میشود و میتوانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی iOS خود را آپدیت نمایید.
هیچ دانش تخصصی جهت اعمال آنلاک کردن آیفون لازم نیست و تمامی کارها به صورت آنلاین انجام میگیرد و در آخر حتی نیاز به وارد کردن کد آنلاک نیز نبوده و دستگاه شما به صورت خودکار آنلاک خواهد شد.