Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > سرویس آنلاک شبکه T-Moible آمریکا آلمان انگلیس اتریش اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد

سرویس آنلاک شبکه T-Moible آمریکا آلمان انگلیس اتریش اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد

سرویس آنلاک شبکه T-Moible آمریکا آلمان انگلیس اتریش اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک شبکه / آنلاک شبکه اپل
  • نویسنده
  • بازدیدها 2 108
محصول قیمت افزودن به سبد خرید
T-Mobile Austria - iPhone 4 ~ 7P Premium
T-Mobile Austria - iPhone 4 ~ 7P Premium
5,903,000 تومان
T-Mobile Germany  Out of Contract 4 ~ 6p
T-Mobile Germany Out of Contract 4 ~ 6p
542,000 تومان
Orange / T-Mobile / EE UK iPhone 3GS ~ Xs Max
Orange / T-Mobile / EE UK iPhone 3GS ~ Xs Max
1,073,000 تومان
سرویس آنلاک شبکه T-Moible آمریکا آلمان انگلیس اتریش اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد


اپراتور T-Mobile ( تی موبایل ) ز جمله اپراتور های بزرگی هستند که سالهاست با سرکت اپل قرارداد داشته و بسیاری از سفارشات آیفون لاک شده را تشکیل میدهند . اپراتور TMobile (تی موبایل) با علامت تجاری .T. در سیمکارت٬یک اپراتور چند ملیتی است که علاوه بر آمریکا در کشورهایی نظیر آلمان ٬ انگلستان، اتریش و... نیز فعال است . این اپراتور از سال 2012 همکاری خود را با شرکت اپل آغاز نموده و iPhone 5 اولین ایفونی بود که تحت لاک این اپراتور عرضه شد. بنابراین ایفونهای مدل پایینتر نظیر ایفون 4 یا 4S که تحت لاک این اپراتور وجود ندارد. با توجه به محبوبیت پارت نامبر LLA در ایران بسیاری از گوشیهای لاک موجود در کشور نیز لاک TMobile هستند ولی آنلاک این اپراتور به زمان نسبتا بیشتری نسبت به سایر اپراتورها نیاز دارد که این زمان در قسمت توضیحات هر سرویس ذکر شده است.

اپراتور MetroPCS که در سال 1994 تاسیس شده بود در اکتبر 2012 توسط شرکت T-Mobile خریداری شده و کلیه سهام این اپراتور به T-Mobile واگذار شده و این دو اپراتور باهم تلفیق شدند و در 24 سپتامبر 2018 تی موبایل اعلام نمود که برند Metro by T-Mobile را با ویژگی های جدیدی مجددا راه اندازی خواهد نمود.

سرویسهای آنلاک فکتوری اندروید مارکت سرویسهای کاملاً قانونی هستند که از طریق آن شما می‌توانید گوشی لاک شده T-Mobile آمریکا آلمان انگلیس اتریش را برای استفاده با دیگر سیم کارتها و اپراتورها آنلاک کنید.

لاک اپراتور T Mobile حالتهای متفاوتی دارد و اندروید مارکت با ارائه کلیه سرویس های مربوط به آنلاک درحالات Clean یا Financed این اپراتور در خدمت شما است.

سرویسهای مربوطه برای تمامی مدلهای ایفون شامل:
iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X (10) iPhone 8 Plus iPhone 8 iPhone SE iPhone 7 Plus iPhone 7 iPhone 6s Plus iPhone 6s iPhone 6 Plus iPhone 6 iPhone 5S iPhone 5C iPhone 5 iPhone 4S iPhone 4 iPhone 3GS و غیره
می باشد که البته باید توجه داشته باشید که برخی سرویسها تنها برای آنلاک بعضی مدلها کاربرد دارند که در توضیحات سرویس ذکر شده است.

اندروید مارکت سرویس های آنلاک مخصوص حالات ( Clean - Financed) اپراتور T-Mobile USA - Germany - United Kingdom - Austria برای تمامی مدل های ایفون را برای کاربران عزیز ارائه میدهد.

لازم به ذکر است که با توجه به تلفیق دو اپراتور Metro PCS و TMobile سرویسهای مربوطه به آنلاک این دو اپراتور (برای کشور آمریکا) یکسان هستند.
توجه: حتما قبل از سفارش آنلاک از بلاک نبودن دستگاه خود مطمئن شوید.


مزایای آنلاک رسمی آیفون:

آیفون شما بعد از آنلاک فکتوری در هر کشوری با هر سیمکارتی آنتن داشته و قابل استفاده خواهد بود همچنین شما میتوانید از تمامی اپراتورهای در داخل ایران از جمله همراه اول - ایرانسل - رایتل و غیره استفاده کنید.
با آنلاک دستگاه قیمت و ارزش گوشی آیفون خود را افزایش می‌دهید.
گوشی آیفون شما با آنلاک کردن رسمی از گارانتی خارج نمی‎‌شود و هیچ خطری یا اسیبی متوجه گوشی آیفون شما نخواهد بود.
دستگاه شما برای همیشه و بدون محدودیت زمانی بدون نیاز به جیلبرک و تنظیمات خاصی بطور رسمی و شرکتی آنلاک میشود و میتوانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی iOS خود را آپدیت نمایید.
هیچ دانش تخصصی جهت اعمال آنلاک کردن آیفون لازم نیست و تمامی کارها به صورت آنلاین انجام میگیرد و در آخر حتی نیاز به وارد کردن کد آنلاک نیز نبوده و دستگاه شما به صورت خودکار آنلاک خواهد شد.