Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » خدمات » سرویس آنلاک شبکه Sprint آمریکا اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد

سرویس آنلاک شبکه Sprint آمریکا اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد

سرویس آنلاک شبکه Sprint آمریکا اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک شبکه / اپل
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 2 195
سرویس آنلاک شبکه Sprint آمریکا اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد


اپراتور Sprint آمریکا ( اسپرینت ) یکی از اپراتور های بزرگی است که بسیاری از سفارشات آنلاک آیفون را تشکیل میدهد .این اپراتور در سال 2017 با حدود 54 میلیون کاربر فعال، یکی از محبوب ترین اپراتورهای آمریکا به شمار می رود. این اپراتور سالهاست که همکاری خود را با شرکت اپل آغاز کرده و تا به امروز با این شرکت همکاری دارد. بسیاری از گوشیهای لاک موجود در کشور نیز لاک اپراتور Sprint هستند. اپراتور اسپرینت امریکا سالها بود که سرویس آنلاک فکتوری ارائه نکرده و کاربران این اپراتور ناچار به استفاده از آنلاک سخت افزاری می شدند ٬ این اپراتور اخیرا نیز نوسانات زیادی در زمینه آنلاک شبکه داشته است که در کنار زمان نسبتا طولانی جهت آنلاک، در کل جز اپراتورهای بدقلق در زمینه آنلاک شبکه به حساب می آید.

لازم به توضیح است که در حال حاضر این اپراتور فقط از سریال های نرمال و سریال هایی که صرفا بدهی دارند (Clean + Financed) برای انلاک فکتوری پشتیبانی میکند و سریال هایی که اعلام سرقت یا مفقودی داشته اند فعلا امکان آنلاک رسمی ندارند و می توانید برای این دسته از گوشیها آنلاک سخت افزاری انجام دهید .

بنابراین حتما قبل از ثبت سفارش آنلاک فکتوری اپراتور اسپرینت امریکا وضعیت نرمال یا بلاک آیفون خود را بررسی نمایید.

سرویسهای آنلاک فکتوری اندروید مارکت سرویسهای کاملاً قانونی هستند که از طریق آن شما می‌توانید گوشی لاک شده Sprint آمریکا را برای استفاده با دیگر سیم کارتها و اپراتورها آنلاک کنید.

لاک این اپراتور حالتهای متفاوتی دارد و اندروید مارکت با ارائه کلیه سرویس های مربوط به آنلاک درحالات Clean یا Financed این اپراتور در خدمت شما است.

سرویسهای مربوطه برای تمامی دستگاه های ایفون شامل:
iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X (10) iPhone 8 Plus iPhone 8 iPhone SE iPhone 7 Plus iPhone 7 iPhone 6s Plus iPhone 6s iPhone 6 Plus iPhone 6 iPhone 5S iPhone 5C iPhone 5 iPhone 4S iPhone 4 iPhone 3GS و غیره
می باشد که البته باید توجه داشته باشید که برخی سرویسها تنها برای آنلاک بعضی مدلها کاربرد دارند که در توضیحات سرویس ذکر شده است.

اندروید مارکت سرویس های آنلاک مخصوص حالات ( نرمال - قبض های پرداخت نشده) اپراتور Sprint USA برای تمامی مدل های ایفون را برای کاربران عزیز ارائه میدهد.


مزایای آنلاک رسمی آیفون:

آیفون شما بعد از آنلاک فکتوری در هر کشوری با هر سیمکارتی آنتن داشته و قابل استفاده خواهد بود همچنین شما میتوانید از تمامی اپراتورهای در داخل ایران از جمله همراه اول - ایرانسل - رایتل و غیره استفاده کنید.
با آنلاک دستگاه قیمت و ارزش گوشی آیفون خود را افزایش می‌دهید.
گوشی آیفون شما با آنلاک کردن رسمی از گارانتی خارج نمی‎‌شود و هیچ خطری یا اسیبی متوجه گوشی آیفون شما نخواهد بود.
دستگاه شما برای همیشه و بدون محدودیت زمانی بدون نیاز به جیلبرک و تنظیمات خاصی بطور رسمی و شرکتی آنلاک میشود و میتوانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی iOS خود را آپدیت نمایید.
هیچ دانش تخصصی جهت اعمال آنلاک کردن آیفون لازم نیست و تمامی کارها به صورت آنلاین انجام میگیرد و در آخر حتی نیاز به وارد کردن کد آنلاک نیز نبوده و دستگاه شما به صورت خودکار آنلاک خواهد شد.