Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > سرویس آنلاک شبکه EMEA اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد

سرویس آنلاک شبکه EMEA اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد

سرویس آنلاک شبکه EMEA اپل برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک شبکه / آنلاک شبکه اپل / خدمات اپل
  • نویسنده
  • بازدیدها 1 962
محصول قیمت افزودن به سبد خرید
آنلاک شبکه اپراتور EMEA اپل
آنلاک شبکه اپراتور EMEA اپل
528,000 تومان
ناموجود آنلاک شبکه اپراتور EMEA اپل
%26.1 OFF

 

ایفونهای زیادی هستند که تحت لاک EMEA قرار دارند در صورتی که شما نیز صاحب یکی از ایفون ها هستید برای اینکه بتوانید آن را با هر سیم کارتی در دنیا استفاده نمایید میتوانید با استفاده از سرویس آنلاک شبکه EMEA اندروید مارکت با هزینه ناچیزی آن را آنلاک کنید.
در این سرویس نسخه ios هیچ اهمیتی نداشته و برای تمامی مدلهای ایفون و ایپد قابل انجام است. 
اپراتور EMEA در آفریقا، اروپا و خاورمیانه فعالیت دارد و هزاران ایفون تحت لاک این شبکه هستند و خبر خوب این که شما میتوانید با هزینه ناچیز در مدت زمان بسیار کوتاهی آن را آنلاک کنید و با هر سیم کارتی در دنیا، اعم از ایرانسل، همراه اول، رایتل و غیره در ایران نیز به راحتی از امکانات شبکه بهره مند شوید.


سرویسهای آنلاک فکتوری اندروید مارکت سرویسهای کاملاً قانونی هستند که از طریق آن شما می‌توانید گوشی لاک شده EMEA را برای استفاده با دیگر سیم کارتها و اپراتورها آنلاک کنید.

سرویسهای مربوطه برای تمامی دستگاه های ایفون شامل:
iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X (10) iPhone 8 Plus iPhone 8 iPhone SE iPhone 7 Plus iPhone 7 iPhone 6s Plus iPhone 6s iPhone 6 Plus iPhone 6 iPhone 5S iPhone 5C iPhone 5 iPhone 4S iPhone 4 iPhone 3GS و غیره

مزایای آنلاک رسمی آیفون:

آیفون شما بعد از آنلاک فکتوری در هر کشوری با هر سیمکارتی آنتن داشته و قابل استفاده خواهد بود همچنین شما میتوانید از تمامی اپراتورهای در داخل ایران از جمله همراه اول - ایرانسل - رایتل و غیره استفاده کنید.
با آنلاک دستگاه قیمت و ارزش گوشی آیفون خود را افزایش می‌دهید.
گوشی آیفون شما با آنلاک کردن رسمی از گارانتی خارج نمی‎‌شود و هیچ خطری یا اسیبی متوجه گوشی آیفون شما نخواهد بود.
دستگاه شما برای همیشه و بدون محدودیت زمانی بدون نیاز به جیلبرک و تنظیمات خاصی بطور رسمی و شرکتی آنلاک میشود و میتوانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی iOS خود را آپدیت نمایید.
هیچ دانش تخصصی جهت اعمال آنلاک کردن آیفون لازم نیست و تمامی کارها به صورت آنلاین و از طریق IMEI دستگاه انجام میگیرد و در آخر حتی نیاز به وارد کردن کد آنلاک نیز نبوده و دستگاه شما به صورت خودکار آنلاک خواهد شد.

 

سرویس آنلاک شبکه EMEA اپل