Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » خدمات » معرفی و آموزش برنامه DC-unlocker جهت آنلاک شبکه گوشیهای هواوی

معرفی و آموزش برنامه DC-unlocker جهت آنلاک شبکه گوشیهای هواوی

معرفی و آموزش برنامه DC-unlocker جهت آنلاک شبکه گوشیهای هواوی
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / باکس و دانگل
  • نویسنده amirhosein
  • بازدیدها 8 774

 

دی سی آنلاکر نام برنامه ای است که برای آنلاک کردن مودم ها، روتر ها و گوشی های تلفن همراه طراحی شده است. استفاده از این برنامه بسیار آسان است و میتوان تمامی مدل های ساپورت شده را، حتی بدون نیاز به خرید دانگل آن، آنلاک کرد. این برنامه از اکثر مدل های گوشی های هواوی ساپورت می‌کند و شما برای استفاده از امکانات این ابزار تنها به خرید لاینسس یا کردیت های آن نیاز دارید.


دی سی آنلاکر چه مدلهایی را ساپورت می‌کند؟
دی سی آنلاکر از اکثر مدل های گوشی‌های هواوی، گوشی و مودم های ZTE، مودم های بی سیم سیرا و... پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده لیست کامل مدلهایی که توسط این برنامه ساپورت می‌شوند، به این لینک در سایت اصلی برنامه مراجعه کنید.

نحوه کار برنامه و محاسبات کردیت های موردنیاز:
به طور کلی برای استفاده از خدمات دی سی آنلاکر دو راه وجود دارد: استفاده از دانگل های ارایه شده توسط دی سی آنلاکر یا استفاده به عنوان کاربر و بدون نیاز به دانگل.
در صورتی که از دانگل های DC-unlocke, ،Rocker ،Vygis یا Infinity استفاده می‌کنید، دانگل را به کامپیوتر وصل کنید و نرم افزار را دانلود کرده و اجرا کنید. حالا باید یکی از پک های زیر را برای دانگل موردنظر خریداری کنید.

اما در صورتی که به دانگل دسترسی ندارید می‌توانید به صورت کاربر و بدون نیاز به دانگل تعداد کردیت هایی که برای آنلاک نیاز دارید را خریداری کنید. و با نرم افزار دی سی آنلاکر محصول مورد نظر را آنلاک کنید.

 

فروش محصولات DC-Unlocker:

خرید کردیت و لایسنس برنامه HCU جهت تعمیرات گوشیهای هواوی بدون نیاز به خرید دانگل یا باکس