Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » خدمات » سرویس رفع مشکل This Apple ID is not Active

سرویس رفع مشکل This Apple ID is not Active

سرویس رفع مشکل This Apple ID is not Active
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک اکانت / اپل
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 8 666
رديف محصول قیمت افزودن به سبد خرید
1 This Apple ID is not Active
This Apple ID is not Active
490,000 تومان

 

اگر شما نیز از جمله کاربرانی هستید که قادر به وارد شدن به اپل ایدی خود نیستید، و در سایت https://iforgot.apple.com/appleid با پیغام Apple ID is not Active یا This Person Record is inactive یا This person is not Active مواجه میشوید٬ به این معنی است که اپل آیدی شما به علت نقض قوانین اپل٬ غیرفعال شده و غیر قابل استفاده است.

 

در صورتی که شما نیز با این مشکل مواجه هستید، همانند تصویر زیر در سایت https://iforgot.apple.com/appleid با پیغام Apple ID is not Active یا This Person Record is inactive مواجه میشوید.

 

 

لازم به ذکر است که این مشکل هیچ ارتباطی با شخص همکار یا شرکتی که اپل آیدی را برای شما ساخته است ندارد و این مورد به احتمال زیاد به دلیل تحریم های جدید علیه ایران و یا به علت نقض قوانین اپل٬ رخ میدهد.

 

مشکلات اپل ایدیهای کارتی که Not Active شده‌اند (اپل آیدیهای کارتی یا شخصی و...) به راحتی با این سرویس قابل حل است.

 

مشکل اصلی زمانی پیش می آید که این اپل آیدی بعنوان آیکلود دیوایس شما استفاده میشود٬ در این صورت اگر آپشن Find My iPhone روشن باشد، امکان سایت اوت از ایکلود را نخواهد داشت و در صورت ریستور یا ریست فکتوری و یا آپدیت دستگاه شما کاملا قفل خواهد شد و در صفحه فعال سازی گیر کرده و درخواست وارد نمودن اپل ایدی را خواهد کرد.

 

در این صورت چنانچه شما اطلاعاتی نظیر پاسخ یکی از سوالات امنیتی، تاریخ تولد، پسورد و... از اپل آیدی خود داشته باشید می توانید بجای استفاده نمودن از سرویس iCloud Remover و هزینه بسیار بالای آن، دیوایس خود را با هزینه بسیار کمتری آنلاک کنید و آن را از قفل ایکلود نجات دهید!

همانطور که میدانید در حال حاضر هزینه سرویس حذف اپل آیدی و ایکلود بسیار بالا بوده و برای بسیاری از دستگاه ها، نظیر آیفون های سری ۵ یا حتی آیفون ۶ ٬ توجیه اقتصادی ندارد. با این اوصاف در صورتی که شما علاوه بر اپل ایدی و شماره سریال یا IMEI دستگاه خود اطلاعاتی نظیر : سوالات امنیتی، پسورد، تاریخ تولد و غیره را داشته باشید می توانید با هزینه بسیار کمتری اقدام به حذف اپل آیدی و آیکلود خود نمایید.

 

مشکل this apple id is not active چیست و چرا رخ می‌دهد؟

در حال حاضر دلیل مشخصی برای به وجود آمدن مشکل this apple id is not active در دست نیست؛ اما احتمالا یکی از دلایل بروز این مشکل به خاطر ساخت اپل آیدی روی دامنه‌های خاص باشد. همچنین نقض قوانین اپل دلیل دیگری برای بروز این مشکل است. بسیاری از کاربران ایرانی و کشورهای خاورمیانه‌ای با این مشکل مواجه شده‌اند که باعث بروز مشکلاتی در استفاده از اپ استور و آیکلود و حتی غیرفعال شدن دستگاه ایشان شده است. 

 

جهت خرید سرویس رفع مشکل This Apple ID is Not Active با مناسبترین قیمت ممکن، به لینک زیر در فروشگاه مراجعه فرمایید.

 

سرویس رفع مشکل This Apple ID is Not Active

 

توجه: اگر اپل آیدی شما کارتی است و حتی اگر تنها اپل آیدی آن را می دانید٬ احتمال دارد که با هزینه کمتری حذف اپل آیدی شما امکانپذیر باشد٬ (البته به شرطی که در وضعیت This Apple ID is Not Active نباشد!) که در اینصورت میتوانید به مطلب زیر مراجعه فرمایید:

سرویس حذف ایکلود و بازیابی اطلاعات و ریکاوری رمز اپل آیدی های کارتی

 

توجه: در صورتی که اپل آیدی شما توسط هیچ یک از روش های فوق قابل آنلاک نباشد، میتوانید از سرویس حذف ایکلود استفاده کنید:

سرویس حذف قفل آیکلود/ (Apple ID - iCloud ID remove service)