Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > سرویس رفع مشکل This Apple ID is not Active

سرویس رفع مشکل This Apple ID is not Active

سرویس رفع مشکل This Apple ID is not Active
 • تاریخ
 • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک اکانت / خدمات اپل
 • نویسنده admin
 • بازدیدها 10 136
محصول قیمت افزودن به سبد خرید
This Apple ID is not Active Fix and Activating Service
This Apple ID is not Active Fix and Activating Service
280,000 تومان
ناموجود This Apple ID is not Active Fix and Activating Service
%41.7 OFF

  

اگر شما نیز از جمله کاربرانی هستید که قادر به وارد شدن به اپل ایدی خود نیستید، و در سایت https://iforgot.apple.com/appleid با پیغام Apple ID is not Active یا This Person Record is inactive یا This person is not Active مواجه میشوید٬ به این معنی است که اپل آیدی شما به علت نقض قوانین اپل٬ غیرفعال شده و غیر قابل استفاده است.

 

در صورتی که شما نیز با این مشکل مواجه هستید، همانند تصویر زیر در سایت https://iforgot.apple.com/appleid با پیغام Apple ID is not Active یا This Person Record is inactive مواجه میشوید.

لازم به ذکر است که این مشکل هیچ ارتباطی با شخص همکار یا شرکتی که اپل آیدی را برای شما ساخته است ندارد و این مورد به احتمال زیاد به دلیل تحریم های جدید علیه ایران و یا به علت نقض قوانین اپل٬ رخ میدهد.

 

مشکلات اپل ایدیهای کارتی و یا شخصی که Not Active شده‌اند (اپل آیدیهای کارتی یا شخصی و...) به راحتی با این سرویس قابل حل است.

 

حتما برای شمایی که با این مشکل مواچه شده این نیز سوال است که واقعا چرا با ارور نات اکتیو اپل آیدی مواجه میشویم؟ حل مشکل This Apple ID is not active یا همان This Person is not active چگونه انجام میشود؟ زمانی که با ارور اپل آیدی نات اکتیو مواجه میشویم چه اقداماتی باید انجام دهیم؟ رفع خطای نات اکتیو اپل ایدی چقدر هزینه دارد و زمان میبرد؟


مشکل اصلی زمانی پیش می آید که این اپل آیدی بعنوان آیکلود دیوایس شما استفاده میشود٬ در این صورت اگر آپشن Find My iPhone روشن باشد، امکان سایت اوت از ایکلود را نخواهد داشت و در صورت ریستور یا ریست فکتوری و یا آپدیت دستگاه شما کاملا قفل خواهد شد و در صفحه فعال سازی گیر کرده و درخواست وارد نمودن اپل ایدی را خواهد کرد. بدین ترتیب نمی‌توانید فعال‌سازی دستگاه خود را انجام دهید. اصولا در این شرایط باید با مراجعه به سایت https://iforgot.apple.com، توسط ایمیل و یا سوالات امنیتی اپل آیدی خود را ریکاوری کنید ولی متاسفانه در این شرایط، یعنی زمانی که ایدی شما در وضعیت غیرفعال یا Not Active قرار دارد، تنها پیامی که هنگام وارد کردن ایدی خود در این سایت میگیرید : پیغام قرمز رنگ This Apple ID is not active است و شما قادر به انجام هیچ کار دیگری در این سایت نخواهید بود و اصلا وارد مرحله ریکاوری اپل آیدی نخواهید شد!

 

در این صورت چنانچه شما اطلاعاتی تنها پسورد اپل آیدی خود را داشته باشید می توانید بجای استفاده نمودن از سرویسهای iCloud Remover و هزینه بسیار بالای آنها، با استفاده از سرویس رفع مشکل Not Active اپل آیدی، اپل آیدی خود را اکتیو و دیوایس خود را با هزینه بسیار کمتری آنلاک کنید و آن را از قفل ایکلود نجات دهید!

همانطور که میدانید در حال حاضر هزینه سرویس حذف اپل آیدی و ایکلود بسیار بالا بوده و برای بسیاری از دستگاه ها، نظیر آیفون های سری ۵ یا حتی آیفون ۶ ٬ توجیه اقتصادی ندارد. با این اوصاف در صورتی که شما علاوه بر اپل ایدی و شماره سریال یا IMEI دستگاه خود اطلاعاتی نظیر : سوالات امنیتی، پسورد، تاریخ تولد و غیره را داشته باشید می توانید با هزینه بسیار کمتری اقدام به حذف اپل آیدی و آیکلود خود نمایید.

 

اگر اپل آیدی شما نات اکتیو شود دسترسی شما به آن کاملا محدود شده با مشکلات زیر روبرو خواهد شد :

 • امکان دانلود یا حتی آپدیت نرم افزار و بازی از اپ استور را نخواهید داشت و با ارور اپل ایدی نات اکتیو مواجه میشوید.
 • اجازه فعال/غیرفعال کردن شماره موبایل دو مرحله ای اپل آیدی (Two-Factor Authentication) را نخواهید داشت و با خطای Not Active اپل آیدی مواجه میشوید.
 • امکان استفاده از خدمات iCloud اپل را نخواهید داشت و با ارور نات اکتیو اپل ایدی مواجه میشوید.
 • امکان فعال یا غیرفعال کردن Find My iPhone در ایکلود را نخواهید داشت و با ارور نات اکتیو اپل آیدی مواجه خواهید شد.
 • در صورت فعال بودن Find My iPhone امکان Sign Out کردن اپل آیدی از ایکلود را نخواهید داشت و با ارور اشتباه بودن اپل ایدی یا رمز آن مواجه خواهد شد.
 • امکان ریکاوری پسورد از طریق وبسایت forgot.apple.com را نخواهید داشت.
 • امکان ورود به وبسایت Appleid.Apple.com با اپل آیدی خود را نخواهید داشت و با ارور اشتباه بودن اپل ایدی یا رمز آن مواجه خواهد شد.
 • امکان ورود به وبسایت iCloud.com با اپل آیدی خود را نخواهید داشت و با ارور اشتباه بودن اپل ایدی یا رمز آن مواجه خواهد شد.

و به طور کلی تقریبا تمامی خدمات اپل در دستگاه شما به از کار خواهند افتاد!


مشکل this apple id is not active چیست و چرا رخ می‌دهد؟

در حال حاضر دلیل مشخصی برای به وجود آمدن مشکل this apple id is not active در دست نیست؛ اما احتمالا یکی از دلایل بروز این مشکل به خاطر ساخت اپل آیدی روی دامنه‌های خاص باشد. همچنین نقض قوانین اپل دلیل دیگری برای بروز این مشکل است. بسیاری از کاربران ایرانی و کشورهای خاورمیانه‌ای با این مشکل مواجه شده‌اند که باعث بروز مشکلاتی در استفاده از اپ استور و آیکلود و حتی غیرفعال شدن دستگاه ایشان شده است. 

 

جهت خرید سرویس رفع مشکل This Apple ID is Not Active با مناسبترین قیمت ممکن، به لینک زیر در فروشگاه مراجعه فرمایید.

 

سرویس رفع مشکل This Apple ID is Not Active

 

نکات مهم در رابطه با سرویس اکتیو کردن اپل آیدی: 

 1. برای استفاده از این سرویس باید حداقل پسورد اپل آیدی را بدانید، تا پس از اکتیو شدن اپل آیدی بتوانید از ایکلود لاگات کنید. در غیر این صورت این سرویس مناسب شما نخواهد بود.
 2. قبل از ثبت سفارش مطمئن شوید که اپل ایدی ثبت شده در ایکلود دستگاه شما، با اپل ایدی که جهت اکتیو کردن سفارش میدهید یکی‌ باشد و در سایت https://iforgot.apple.com/appleid با پیغام Apple ID is not Active یا This Person Record is inactive یا This person is not Active مواجه می شوید.
 3. سرویس رفع ارور نات اکتیو اپل ایدی کاملا تضمینی بوده و در صورتی که موفق به اکتیو کردن اپل ایدی شما نشویم،هزینه پرداخت شده به صورت کامل به شما مرجوع خواهد شد.
 4. هیچگونه اطلاعات دیگری نظیر پسورد، سوالات امنیتی و غیره در رابطه با اپل آیدی شما توسط این سرویس قابل تغییر نیست.
 5. این سرویس از تمام اپل ایدی های شخصی و کارتی با تمامی دامنه ها پشتیبانی میکند.
 6. اگر قبلا برای اکتیو کردن اپل ایدی خود در جای دیگری اقدام کردید، حتما این موضوع را قبل از ثبت سفارش و خرید سرویس به کارشناسان ما اطلاع دهید.
 7. این سرویس فقط اپل آی دی را از وضیعیت not active به حالت active تغییر میدهد.
 8. اگر اپل ایدی شما شخصی است و با مشکل نات اکتیو اپل ایدی مواجه شده اید، با استفاده از این سرویس 100% مشکل شما حل خواهد شد و بعد از فعال شدن اپل ایدی بدون هیچ هزینه دیگری، میتوانید آن را از دستگاه اپل خود خارج کنید و از یک اپل ایدی جدید استفاده کنید، مگر اینکه پسورد آیدی را ندانید و همچنین نتوانید با ریست پسورد از طریق ایمیل و یا پاسخ به سوالات امنیتی آن را بازیابی کنید.

 9. اگر اپل ایدی شما به صورت کارتی یا آنلاین خریداری شده باشد، احتمال اینکه علاوه بر مشکل نات اکتیو بودن ایدی، اطلاعات اپل ایدی مانند پسورد، سوالات امنیتی و تاریخ تولد نیز تغییر کرده باشد وجود دارد. متاسفانه گاهی مواقع با توجه به امنیت پایین اپل ایدی های کارتی، این اتفاق قبل از نات اکتیو شدن اپل ایدی به وجود می آید. این به این معنی است که احتمالا بعد از رفع نات اکتیو اپل ایدی، پسورد شما کار نخواهد کرد که در این صورت شما میبایست علاوه بر هزینه اکتیو کردن اپل آیدی، از سرویس بازیابی اپل ایدی کارتی نیز استفاده کنید. دقت کنید که این فقط یک احتمال هست و گاهی اپل ایدی های کارتی نیز بعد از رفع نات اکتیو، پسوردشان همان پسورد قبلی هست و میتوانید بدون نیاز به هزینه مجزا اپل ایدی را از دستگاه خارج کنید. همچنین در نظر داشته باشید که جهت ریکاوری اپل آیدی، حتما باید ابتدا آن را اکتیو نمایید. بنابراین در هر صورت ناگزیر به استفاده از این سرویس هستید.

 10. پس از اکتیو کردن اپل آی دی و دریافت نتیجه از طرف همکاران ما، بهتر است آن را از دستگاه بصورت کامل حذف کنید و یک اپل آیدی جدید و معتبر تهیه کنید. چراکه آیدیهایی که غیرفعال میشوند، احتمال اینکه مجددا این مشکل برای آنها پیش آید و یا در لیست سیاه اپل قرار بگیرند وجود دارد.


مطالب مرتبط:

توجه: اگر اپل آیدی شما کارتی است و حتی اگر تنها اپل آیدی آن را می دانید، احتمال دارد که با هزینه کمتری حذف اپل آیدی شما امکانپذیر باشد٬ (البته به شرطی که در وضعیت This Apple ID is Not Active نباشد!) که در اینصورت میتوانید به مطلب زیر مراجعه فرمایید:

سرویس حذف ایکلود و بازیابی اطلاعات و ریکاوری رمز اپل آیدی های کارتی

 

توجه: در صورتی که اپل آیدی شما توسط هیچ یک از روش های فوق قابل آنلاک نباشد، میتوانید از سرویس حذف ایکلود استفاده کنید:

سرویس حذف قفل آیکلود/ (Apple ID - iCloud ID remove service)


کلمات کلیدی :

Apple ID, Apple ID Not Active, this apple id is not active, Apple ID is not Active, This Person Record is inactive, اپل ایدی, اپل آیدی کارتی, کارتی, رفع مشکل, سرویس not active, ایفون, icloud, find my iphone, نات اکتیو, سرویس نات اکتیو, سرویس نات اکتیو اپل ایدی, this person is not active - apple id, this person is not active apple id fix, how to fix this apple id is not active, this apple id is not active مشکل, apple id is not active, اپل ایدی نات اکتیو, چگونه اپل ایدی نات اکتیو را فعال کنیم, چرا اپل ایدی نات اکتیو میشود, چگونه اپل ایدی نات اکتیو را حذف کنیم, حل مشکل اپل ایدی نات اکتیو, خارج شدن از اپل ایدی نات اکتیو, پیغام اپل ایدی نات اکتیو, اپل ایدی نات اکتیو یعنی چه, دلیل نات اکتیو شدن اپل ایدی, هزینه رفع نات اکتیو اپل ایدی, ارور اپل ایدی نات اکتیو, نات اکتیو اپل ایدی, نات اکتیو بودن اپل ایدی, نات اکتیو شدن اپل ایدی, حذف اپل ایدی نات اکتیو, حل مشکل نات اکتیو شدن اپل ایدی, مشکل اپل ایدی نات اکتیو, نات اکتیو شدن اپل ایدی کارتی, not active اپل ایدی, اپل نات اکتیو یعنی چه, وقتی اپل ایدی نات اکتیو میشود