Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » اخبار » هزینه رجیستری انواع ایفون 14

هزینه رجیستری انواع ایفون 14

هزینه رجیستری انواع ایفون 14
  • تاریخ
  • دسته‌بندی اخبار
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 32

جدیدترین گوشی‌های آیفون شامل آیفون 14، 14 پلاس، 14 پرو و 14 پرو مکس هستند؛

پرچمداران جدید اپل در مدل‌های معمولی، پلاس، پرو و پرو مکس از چند وقت پیش به بازار کشورمان وارد شده اند اما اکثر مدل‌ها بدون رجیستری و بدون گارانتی هستند که خریداران باید برای رجیستر کردن آن‌ها، این هزینه‌ها را بپردازند.

همانطور که میدانید قیمت گوشی در ایران با همه‌جای دنیا متفاوت است و عوامل مختلفی مانند گمرک و رجیستری بر قیمت نهایی محصول موثر است!

علاوه بر هزینه بالای رجیستری، به دلیل نیاز به پاسپورت فعال جهت رجیستری، شاید لازم باشد یک سفر به خارج از کشور هم بروید و باز گردید تا بتوانید در گمرک فرودگاه، گوشی‌ را رجیستر کنید! هرچند که راه‌های غیر قانونی (مرچنت) هم برای این موضوع وجود دارد اما این روش‌ها هم در نهایت مبلغی به هزینه رجیستری گوشی‌ها اضافه می‌کنند.


امروز قیمت‌های اولیه برای رجیستری سری آیفون 14 اپل مشخص شد. این هزینه ها توسط گمرک بر اساس ارزش و قیمت این گوشی‌ها به یورو محاسبه شده اند. اگر به شکل مسافری قصد رجیستری یکی از این گوشی‌ها را داشته باشید، باید این هزینه‌ها را پرداخت کنید. همچنین در نظر داشته باشید که این رقم‌ها، قیمت امروز (28 شهریور 1401) هستند و این قیمتها هر روز به دلیل نوسان قیمت یورو می‌توانند تغییر کنند.


مدل گوشی هزینه رجیستری
آیفون ۱۴ ۵٫۲۱۳٫۴۷۵ تومان
آیفون ۱۴ پلاس ۵٫۸۶۵٫۹۷۵ تومان
آیفون ۱۴ پرو ۶٫۵۱۸٫۴۷۵ تومان
آیفون ۱۴ پرو مکس ۷٫۱۷۰٫۹۷۵ تومان