Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > انواع روشها و سرویسهای مختلف آنلاک شبکه سامسونگ

انواع روشها و سرویسهای مختلف آنلاک شبکه سامسونگ

انواع روشها و سرویسهای مختلف آنلاک شبکه سامسونگ
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / آنلاک شبکه
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 90

آنلاک قفل شبکه سامسونگ به فرآیند حذف محدودیت های شبکه یا قفل Carrier اعمال شده در دستگاه سامسونگ اشاره دارد. هنگامی که یک تلفن سامسونگ روی یک شبکه یا اپراتور خاص قفل می شود، به این معنی است که دستگاه فقط با سیم کارت های آن شبکه خاص قابل استفاده است.

باز کردن قفل دستگاه سامسونگ به شما این امکان را می دهد که از تلفن خود با سیم کارت های سایر شرکت های مخابراتی یا شبکه های مختلف استفاده کنید و این آزادی را به شما می دهد که به ارائه دهنده شبکه دیگری بروید یا از سیم کارت های مخصوص هر کشور در سفرهای بین المللی استفاده کنید. با آنلاک قفل گوشی سامسونگ خود، می توانید بدون هیچ محدودیتی از آن با سیم کارت های سازگار سایر اپراتورها استفاده کنید.

پس از باز شدن قفل دستگاه سامسونگ، می توان از آن با هر شبکه سازگار در سراسر جهان استفاده کرد، مشروط بر اینکه دستگاه شما از فرکانس ها و فناوری های لازم برای آن شبکه پشتیبانی کند.

بنابراین اگر می‌خواهید شرکت مخابراتی خود را تغییر دهید، از طرح‌ها یا خدمات بهتر شبکه‌های دیگر استفاده کنید یا از سیم‌کارت محلی هنگام سفر برای جلوگیری از هزینه‌های رومینگ بالا استفاده کنید، باید دستگاه خود را آنلاک شبکه کنید.

توجه به این نکته مهم است که روش ها و سیاست های بازگشایی قفل شبکه بسته به مدل، کشور و اپراتور خاص سامسونگ می تواند متفاوت باشد. 

سرویسهای متنوعی برای آنلاک شبکه سامسونگ در سراسر جهان ارائه میشود که در اندروید مارکت تمامی این سرویسها موجود هستند که در ادامه به توضیح این روشها خواهیم پرداخت.


جهت آنلاک یا باز کردن قفل شبکه دستگاه سامسونگ به صورت قانونی و رسمی از یک شبکه یا اپراتور خاص، به طور کلی بسته به شرایط، چند روش وجود دارد:

1. خدمات بازگشایی قفل آنلاک شبکه سامسونگاز طریق IMEI دستگاه: در این نوع سرویس تنها با استفاده از IMEI با شناسه دستگاه، کد آنلاک دستگاه محاسبه شده و برای شما ارسال خواهد شد. سرویس های آنلاین مختلف و فروشندگان شخص ثالثی وجود دارند که خدمات بازگشایی را با پرداخت هزینه ارائه می دهند. می توانید ارائه دهندگان معتبری را که در باز کردن قفل دستگاه های سامسونگ تخصص دارند جستجو کنید. اطمینان حاصل کنید که قبل از هرگونه پرداخت، یک سرویس قابل اعتماد را انتخاب کرده اید. مفتخر هستیم که به عنوان یکی از اولین مراکز آنلاک شبکه سامسونگ از طریق IMEI در خدمت شما باشیم. جهت مراجعه به خدمات این روش، به این لینک از فروشگاه مراجعه فرمایید.

2. آنلاک قفل نرم افزاری: ابزارهای متنوعی نظیر Samkey, Golabal Unlocker PRO, Sim Unlocker, Drag Unlocker, EVO Tool, T-Unlock, King Unlock, Fast Unlocker, SamTool, Cheetah Tool و... برای آنلاک شبکه سامسونگ معرفی شده اند. در این روش باید ابزار یا برنامه مربوطه را دانلود کنید سپس اقدام به خرید کردیت برنامه بکنید، تعداد کردیت مورد نیاز جهت آنلاک هر دستگاه بستگی به مدل دستگاه دارد. سپس ابزار کد آنلاک شبکه دستگاه را محاسبه کرده و تحویل میدهد. جهت مراجعه به خدمات این روش، به این لینک از فروشگاه مراجعه فرمایید.
همچنین برخی از دستگاه های قدیمیتر سامسونگ ممکن است با استفاده از روش های نرم افزاری خاصی که معمولا نیازمند باکس یا دانگل هستند، قابل باز شدن باشند. با این حال، این رویکرد کمتر رایج است و به طور کلی نیاز به تخصص فنی دارد. توجه به این نکته مهم است که روش های باز کردن قفل نرم افزار غیر رسمی هستند و ممکن است گارانتی شما را باطل کنند. 

3. اما به غیر از موارد فوق روش سومی نیز برای آنلاک شبکه سامسونگ وجود دارد که متاسفانه در کشور ما قابل استفاده نیست، ولی توضیح آن خالی از لطف نخواهد بود و در صورتی که گوشی خود را مستقیما و به صورت قانونی از خارج خریده باشید، و فاکتور رسمی خرید از فروشگاه های معتبر داشته باشید، میتواند گزینه مناسبی برای آنلاک شبکه دستگاه باشد. با ارائه دهنده شبکه (Netowk Provider) خود تماس بگیرید: اگر قرارداد مالی خرید دستگاه خود را تکمیل کرده اید و اقساط آن را به صورت کامل پرداخت کرده اید یا هزینه دستگاه را به طور نقدی کامل پرداخت کرده اید، می توانید با ارائه دهنده شبکه خود تماس بگیرید و درخواست یک کد بازگشایی کنید. آنها معمولاً شماره IMEI دستگاه شما را می پرسند (که می توانید آن را در تنظیمات یا با شماره گیری *#06# پیدا کنید) و اگر شرایط آنها را برآورده کنید، کد باز کردن قفل و دستورالعمل های نحوه استفاده از آن را در اختیار شما قرار می دهند. البته اکثر اپراتورها برای این کار هزینه دریافت خواهند کرد و این عملیات رایگان نخواهد بود.

ذکر این نکته ضروری است که در دسترس بودن و روش‌های باز کردن قفل دستگاه سامسونگ ممکن است بسته به منطقه، خط‌مشی‌های شرکت مخابراتی و مدل خاص دستگاه شما متفاوت باشد. توصیه می‌کنیم قبل از شروع کار یا استفاده از هر سرویسی، با کارشناسان اندروید مارکت جهت شناسایی بهترین سرویس مربوط به دستگاه خود مشاوره کنید تا مطمئن شوید که رویه صحیح را برای وضعیت خود دنبال می‌کنید.

با ما تماس بگیرید.