Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > لایسنس و کردیت > کردیت Mr AUTH FRP Tool، ابزاری جهت حذف قفل FRP در شیائومی

کردیت Mr AUTH FRP Tool، ابزاری جهت حذف قفل FRP در شیائومی

کردیت Mr AUTH FRP Tool، ابزاری جهت حذف قفل FRP در شیائومی
  • تاریخ
  • دسته‌بندی لایسنس و کردیت
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 537

MR_Auth_Tool توسعه دهنده جدیدی است که اخیرا دو ابزار قدرتمند MR AUTH Tool برای فلش EDL گوشیهای شیائومی و همچنین ابزار MR FRP TOOL برای حذف قفل FRP گوگل در گوشیهای شیائومی منتشر کرده است.

لازم به ذکر است که کردیت مورد استفاده در این دو ابزار یکسان است، یعنی شما با خرید کردیت برای اکانت خود میتوانید از آن هم در ابزار MR AUTH Tool و هم در ابزار MR FRP TOOL استفاده کنید.

برای خرید کردیت نرم افزار Mr FRP Tool یا Mr Auth Tool جهت انجام عملیات اتورایز و فلش گوشی های شیائومی و حذف قفل FRP گوگل از این دستگاه ها میتوانید به فروشگاه اندروید مارکت مراجعه فرمایید.

عملیات حذف قفل FRP از هر دستگاه توسط ابزار MR Auth FRP Tool تنها نیاز به یک کردیت دارد.


قفل FRP در گوشیهای شیائومی چیست؟

قفل FRP مخفف عبارت "Factory Reset Protection" است و یک ویژگی امنیتی است که توسط شرکت‌های تولید کننده گوشی‌های هوشمند مانند شیائومی (Xiaomi) در سیستم‌عامل اندروید به‌کار می‌رود. هدف اصلی این ویژگی، جلوگیری از دسترسی به داده‌ها برای افرادی است که گوشی خود را گم کرده یا سرقت شده و اطلاعی از آن‌ ندارند.

وقتی یک گوشی اندرویدی که قفل FRP در آن فعال است، "تنظیم مجدد به تنظیمات کارخانه" (Factory Reset) شود، قبل از ورود به منو، درخواست وارد کردن اطلاعات حساب گوگل (Gmail) و پسورد از کاربر خواهد کرد. این اطلاعات حساب گوگل که برای قفل FRP استفاده می‌شوند، از ورود افراد غیرمجاز به دستگاه جلوگیری می‌کنند تا اگر گوشی به طور غیرقانونی به دست آن‌ها رسیده باشد، نتوانند گوشی را باز کنند و یا تا زمانی که اطلاعات حساب کاربری صاحب اصلی وارد شود، از گوشی استفاده کنند.

برای از بین بردن قفل FRP، شما نیاز به ورود اطلاعات کاربری حساب گوگل صاحب اصلی دستگاه را دارید. اگر گوشی به شما تعلق دارد و اطلاعات حساب گوگل خود را فراموش کرده‌اید، بهترین راه برای باز کردن قفل FRP گوشی استفاده از ابزارهایی نظیر MR Auth Flash Tool است.


مراحل حذف قفل FRP توسط ابزار MR AUTH Tool Xiaomi FRP :

  1. ابتدا ابزار MR-FRP-Tool را از این لینک دانلود و سپس نصب کنید.
  2. گوشی را در حالت Mi Assistant به سیستم خود وصل کنید.
  3. یوزرنیم و پسوردی را که از فروشگاه اندروید مارکت خریداری کرده‌اید در ابزار وارد کرده سپس با انتخاب دکمه Login and check balance لاگین کنید.
  4. گزینه RESET FRP را بزنید و منتظر حذف قفل FRP از دستگاه باشید!


جهت مشاهده آموزشها و آخرین تغییرات و به روز رسانیهای مربوط به این ابزار میتوانید از این لینک به کانال تلگرام این برنامه مراجعه فرمایید و یا از این لینک به سایت آن مراجعه کنید.

همانگونه که گفتیم این وب سایت یک ابزار دیگر نیز دارد که برای فلش EDL گوشیهای شیائومی مورد استفاده قرار میگیرد. که در مطلب: کردیت Mr Auth Tool، ابزاری جهت فلش اتورایز شده در شیائومی به صورت کامل به شرح آن پرداخته شده است.