Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > آموزش > آموزش ضبط مکالمه در گوشیهای Huawei و Honor برای EMUI 9 ~ 13

آموزش ضبط مکالمه در گوشیهای Huawei و Honor برای EMUI 9 ~ 13

آموزش ضبط مکالمه در گوشیهای Huawei و Honor برای EMUI 9 ~ 13
 • تاریخ
 • دسته‌بندی آموزش
 • نویسنده admin
 • بازدیدها 115

همانطور که میدانید خیلی از موبایل‌ها امکان ضبط تماس های تلفنی را ندارند. در این میان، برندهای Honor و Huawei نیز از جمله کمپانیهایی هستند که امکان ضبط تماس تلفنی به صورت پیش فرض را ارائه نمی دهند. دیگر نیازی به جستجوی برنامه‌های ضبط مکالمه در وب ندارید، زیرا ما آموزش فعال کردن امکان ضبط مکالمه در گوشیهای هواوی و هانر در Dialler اصلی دستگاه، نحوه دانلود برنامه و نصب Call Recorder APK در دستگاه‌های Huawei/Honor را به اشتراک گذاشته‌ایم. این روش نیازی به مجوز روت ندارد و با اکثر جدیدترین گوشی‌های Honor و Huawei سازگار است.

در حال حاضر، Huawei P30 Pro تنها گوشی شرکت هواوی است که قابلیت ضبط تماس را دارد. این بدان معناست که این شرکت که غول گوشی‌های هوشمند چینی محسوب میشود، نیاز به این ویژگی را درک کرده و تصمیم گرفته است که این عملکرد را در نسخه EMUI 9.1 که روی Huawei P30 Pro اجرا می‌شود، به صورت پیش فرض نصب کند.


آموزش اضافه کردن ضبط مکالمه به صفحه Dialler در گوشیهای Huawei و Honor:

اگر از گوشی‌های هوشمند هوآوی یا Honor با رابط کاربری EMUI 9 استفاده می‌کنید، می‌توانید با نصب یک برنامه APK ویژگی ضبط تماس را به صفحه تماس خود دستگاه (Dialler) اضافه کنید. برای اینکه این کار را انجام دهید، نه نیازی به اتصال گوشی هوشمند با ADB است و نه نیازی به روت دستگاه! فقط مطمئن شوید ورژن اندروید دستگاه حداقل بر روی EMUI 9 قرار دارد و APK را به صورت معمول نصب کنید. با توجه به اینکه این فایل APK از خود EMUI استخراج شده است، کاملاً امن است. در واقع، این برنامه به صورت پیش فرض در مسیر /cust/app قرار دارد اما در بسیاری از مناطق به طور غیرفعال است و ما آن را فعال خواهیم کرد!

 

مراحل نصب و فعالسازی ضبط مکالمه در گوشیهای هواوی و آنر:

 1. فایل APK رسمی Call Recorder را با توجه به نسخه MIUI دستگاه خود از لینکهای زیر دانلود کنید:
  - دانلود برنامه ضبط مکالمه برای EMUI 9 - 9.1
  - دانلود برنامه ضبط مکالمه برای EMUI 10
  - دانلود برنامه ضبط مکالمه برای EMUI 10.1
  - دانلود برنامه ضبط مکالمه برای EMUI 11
  - دانلود برنامه ضبط مکالمه برای EMUI 12 - 13
 2. برنامه دانلود شده را نصب و دستگاه را ریست کنید (معمولا نیازی به ریست نیست).
 3. برنامه Dialer خود را باز کنید و روی علامت 3 نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید تا تنظیمات Dialler باز شود.
 4. به پایین تنظیمات تماس بروید Auto-record call را مشاهده خواهید کرد. برای ضبط تمامی تماس ها به صورت پیش فرض، می توانید این را فعال کنید. اگر این گزینه غیرفعال باشد، باید به یاد داشته باشید که وقتی در حال تماس هستید، باید به صورت دستی آن را ضبط کنید. این کار با فشار دادن دکمه Record در صفحه تماس فعال انجام می شود.
 5. تمام تماس های ضبط شده در برنامه Recorder دستگاه یافت می شوند.