Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > آموزش > آموزش متصل کردن کیف پول تون کیپر به همستر کمبات

آموزش متصل کردن کیف پول تون کیپر به همستر کمبات

آموزش متصل کردن کیف پول تون کیپر به همستر کمبات
  • تاریخ
  • دسته‌بندی آموزش
  • نویسنده
  • بازدیدها 78

بازی همستر کامبت چیست؟

همستر کمبات یک بازی تلگرامی است که کاربران در آن می‌توانند با کلیک کردن یا ضربه زدن روی نمایشگر گوشی خود، سکه‌های مجازی کسب کند؛ در این بازی علاوه بر کلیک شما میتوانید اقدام به خرید ماینرهایی کنید که حتی زمانی که شما آفلاین هستید برای شما سکه جمع کنند؛ سکه‌هایی که احتمال تبدیل به ایردراپ و در نهایت تبدیل به پول واقعی را دارند!

قیمت همستر کامبت چقدر است؟

شایعاتی مبنی بر اینکه قیمت هر یک میلیون کوین همستر کمبت به ۳۱۴ دلار خواهد رسید به گوش می‌رسد، و یا ادعا‌های مطرح شده که ۱۰۰K سکه همستر کوین معادل ۲۸۰ دلار خواهد بود ولی تمام این قیمتها جعلی و غیرمعتبر هستند. در واقع این قیمتها بسیار دور از انتظار هستند و نباید چنین قیمتهای فضایی را باور کنید! حقیقت این است که قیمت همستر کامبت تا زمانی‌ که این پروژه در صرافی‌ها لیست نشود، مشخص نخواهد بود.


وصل کردن همستر کمبات به کیف پول یا ولت تون‌کیپر

کاربران همستر اکنون می‌توانند کیف پول‌های شبکه‌ کریپتوی خود را به حساب کاربری خود در همستر کمبات متصل کنند. این قابلیت همستر کمبات در آخرین به روز رسانی همستر در تلگرام فراهم شده است که به کاربران اجازه می‌دهد در آینده، پس از لیست شدن همستر در صرافی‌ها، بتوانند امتیازات و سکه‌های خود را به کیف پول خود متصل کرده و سپس آن را نقد کنند.

برای انجام این کار و متصل کردن کیف پول به ربات همستر خود، تنها کافی است مانند تصویر زیر، روی گزینه ایرداپ (Airdrop) در قسمت تب‌های پایین، سمت راست صفحه کلیک کنید.

  hamster kombat airdrop 

پس از ورود به تب Airdrop در این بخش با انتخاب گزینه Connect your TON Wallet (اتصال کیف پول) می‍‌توانید کیف پول خود را به سیستم متصل کنید.

 hamster kombat connect ton wallet 

در مرحله بعد، همانطور که در تصویر پایین مشاهده می‌کنید تعدادی کیف پول از شبکه تون، برای اتصال به شما پیشنهاد داده می‌شود.

لازم به ذکر است که فقط کیف پول‌های شبکه TON امکان اتصال به این پلتفرم را دارند و متقاضیان از سایر کیف پول‌ها مانند Trust یا Atom و غیره نمی‌توانند استفاده کنند.

بهترین کیف پول دیجیتال برای پشتیبانی از همستر کمبات، کیف پول تون کیپر (Ton Keeper) است. استفاده از این کیف پول بسیار ساده است و تنها لازم است شما کیف پول تون کیپیر را روی گوشی خود نصب کنید.

بنابراین در این مرحله شما نیاز به ساخت یک کیف پول از شبکه بلاک چین تون دارید که در این مطلب مراحل راه‌اندازی و ساخت ولت تون کیپر را به صورت تصویری برای شما آماده کرده‌ایم.

توجه: اگر در ایران هستید در این مرحله به هیچ عنوان نباید گزینه open wallet in telegram را انتخاب کنید و از اتصال ولت تلگرام به ربات همستر یا هر پروژه‌ دیگری اکیدا خودداری کنید. به دلیل وجود ایران در لیست کشورهای تحت تحریم، کیف پول تلگرام برای ایرانیان قبل استفاده نبوده و در صورت استفاده احتمال مسدود شدن دارایی شما تا زمانی نامشخص یا حتی بلاک شدن کامل اکانت شما وجود دارد.


برای آموزش نصب و استفاده از کیف پول تون کیپر به مقاله آموزشی زیر مراجعه فرمایید:

ولت Tonkeeper چیست؟ آموزش نصب و استفاده از کیف پول تون کیپر


پس از اینکه کیف پول Tonkeeper را با استفاده از آموزش فوق دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کردید، باید آن را به ربات همستر خود متصل کنید.

توجه: هنگام اتصال کیف پول خود به رباتها و برنامه‌های جدید حتما از کیف پولی استفاده کنید که میزان دارایی کمی در آن وجود دارد. به هیچ عنوان نباید کیف پول اصلی خود را به چنین برنامه‌های جدیدی وصل کنید زیرا برخی از این برنامه‌ها اسکم و کلاهبرداری هستند در صورت دسترسی به کیف پول شما ممکن است آن را خالی کنند!

  

پس از انتخاب TonKeeper در تصویر بالا، کیف پول تون کیپر شما که از قبل بر روی دستگاه شما نصب شده است، به شکل خودکار باز می‌شود. حال کافی است گزینه connect wallet را انتخاب کنید تا اتصال شما انجام شود.

 

برای اطمینان خاطر از اتصال کیف پول تون کیپر به بازی همستر، شما باید در پایان کار دوباره به صفحه ایردراپ بازی همستر کمبات بروید. در صورتی که مانند تصویر پایین، در مقابل قسمت connect your Ton wallet تیک خورده باشد به این معنی است که کیف پول شما به ارز همستر کمبات متصل شده است. 


آیا می‌توان از یک کیف پول تون کیپر برای متصل شدن به دو یا چند اکانت تلگرام همستر استفاده کرد؟

در جواب باید بگوییم که بله این کار امکان پذیر است ولی توصیه میکنیم که به دلیل حساسیت بالای ربات همستر به چند کاربره بودن اشخاص، و احتمال بن شدن حساب، مطابق تصاویر پایین یک ولت جدید برای اکانت دوم خود در همان برنامه TonKeeper که از قبل نصب کردید باز کنید. دقت کنید که برای این کار نیازی به نصب مجدد برنامه تون کیپر نیست. پس از انتخاب گزینه New Wallet، مراحل انجام کار دقیقا مشابه این آموزش است که برای نصب و استفاده از کیف پول تون کیپر می‌باشد.

  

جمع‌بندی 

ارز دیجیتال همستر کمبات اخیرا قابلیت اتصال به کیف پول تون کیپر را معرفی کرده است. اکنون شما می‌توانید با استفاده از دستورالعمل‌های موجود در این مقاله به راحتی ربات همستر خود را به کیف پول تون کیپر متصل کنید. همچنین تیم توسعه همستر کمبات اعلام کرد که به زودی این ارز در صرافی‌ها لیست خواهد شد، که با این کار قیمت این ارز مشخص خواهد شد.