منوی فروشگاه

فروشگاه اندروید مارکت
سرویس حذف FRP سامسونگ » FRP - Accounts » آنلاک اکانت » آنلاک » 
فروش انواع گیفت کارت، اکانت‌های معتبر، سرویس‌های آنلاک شبکه، آنلاک آیکلود، آنلاک سامسونگ اکانت، آنلاک گوگل اکانت و...
% 5
OFF
سرویس حذف FRP سامسونگ
200,000 تومان

190,000 تومان

لطفا در این فیلد، تعداد محصول مورد نیاز خود جهت اضافه کردن به سبد خرید را انتخاب نمایید.
نام محصول: سرویس حذف FRP سامسونگ
شماره محصول: 86
دسته بندی:
شرح محصول: سرویس آنلاین حذف اکانت گوگل سامسونگ (Samsung FRP Remove Service)
لینک فرم ارسال اطلاعات:لینک فرم
زمان تقریبی پاسخ‌دهی:پس از انجام مراحل زیر، حدود 10 دقیقه
نوع سرویس:آنلاک مستقیم از سمت سرور
توضیحات اضافی:این سرویس از بعضی مناطق ساپورت میکند، جهت مشخص شدن منطقه دستگاه خود از طریق واتساپ یا تلگرام با ما تماس بگیرید.
توضیحات اصلی سرویس:لینک مطلب
پشتیبانی از دستگاه‌های:Limited Country
قیمت محصول: 190,000 تومان     ( یک میلیون و نهصد هزار ریال )
تخفیف اعمال شده: 10,000 تومان ( 5 % OFF)
تعداد بازدیدها: 13826
وضعیت محصول: موجود است


شرح محصول:
سرویس آنلاین حذف اکانت گوگل سامسونگ (Samsung FRP Remove Service)

توجه: به دلیل محدود شدن سرویس برای بعضی مناطق خاص، حتما قبل از خرید سرویس، IMEI دستگاه خود را از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال نمایید تا پس از مشخص شدن منطقه دستگاه، از ساپورت شدن گوشی خود توسط این سرویس مطمئن شوید.

در این سرویس نیازی به مراجعه حضوری نیست! شما می‌توانید به صورت کاملا آنلاین اقدام به خرید این سرویس نموده و پس از تکمیل مراحل زیر، شاهد حذف اکانت سامسونگ از گوشی خود باشید. لازم به ذکر است که این روش کاملا قانونی بوده و به صورت ریموت از طریق سرورهای سامسونگ انجام می‌گیرد. مزیت این سرویس نسبت به روش‌های دیگر این است که از آنجایی که به صورت قانونی انجام میگیرد، امکان بازگشت اکانت ندارد و اکانت ست شده برای همیشه از دستگاه شما پاک خواهد شد و با فرمت یا فلش باز نخواهد گشت.

* زمان انجام سرویس: پس از انجام مراحل زیر، حدود 10 دقیقه.
* این سرویس برای تمامی دستگاه‌های سامسونگ قابل انجام است و هیچ مخدودیتی در مدل یا ورژن اندروید و باینری وجود ندارد. (این سرویس ساعت هوشمند را ساپورت نمیکند)
* درصد موفقیت این سرویس 100% است ولی به هر حال در صورت عدم موفقیت در آنلاک، هزینه شما به صورت کامل استرداد خواهد شد.
* استفاده از این سرویس هیچگونه ریسکی برای دستگاه شما ندارد چرا که هیچ فایلی روی دستگاه رایت نمیشود و تمامی مراحل توسط سرور سامسونگ انجام میگیرد.
* در این روش به هیچ وجه اطلاعات از روی دستگاه پاک نمیشوند
. اما حتی در صورتیکه ۱% این اتفاق افتاد، اندروید مارکت هیچ مسئولیتی در رابطه با از دست رفتن اطلاعات بر عهده نمیگیرد
* در این سرویس، با استفاده از نرم‌افزار FlexiHub زمانی که گوشی خود را به کامپیوتر خود متصل می‌کنید، انگار گوشی شما به کامپیوتر ما که از طرف سامسونگ اتورایز شده، متصل شده است. که در این روش ما از طریق ارتباط با سرورهای سامسونگ اکانت متصل شده در دستگاه شما را حذف می‌کنیم.
* در مورد گوشیهایی که قفل oem یا بوتلودر در آنها فعال است، باید توجه داشته باشید که این سرویس فقط و فقط قفل frp را غیرفعال خواهد کرد و هیچ ارتباطی به قفل oem ندارد ( آنلاک قفل oem سرویس آنلاین ندارد)

نکته مهم: در هنگام استفاده از برنامه Flexihub از اتصال هرگونه باکس یا دانگل به خصوص CS Tool و Se Tool به سیستم جدا جلوگیری فرمایید چراکه احمال بلاک شدن آنها وجود دارد.

توجه: به دلیل بالا بودن حجم کاربران جهت استفاده از این سرویس، بدیهی است که امکان ارائه توضیحات به صورت جداگانه برای هر شخص وجود ندارد، لذا لطفا ابتدا توضیحات سرویس را به صورت کامل مطالعه فرموده و سپس اقدام به خرید سرویس نمایید در غیر اینصورت به هیچ عنوان امکان عودت هزینه پس از ثبت سفارش وجود نخواهد داشت مگر درصورتی که سرویس قادر به آنلاک دستگاه نباشد.


مراحل حذف گوگل اکانت سامسونگ:

1- ابتدا اقدام به خرید این سرویس از فروشگاه نمایید. (آموزش خرید از سایت)
2- پس از خرید و بازگشت از درگاه آنلاین به سایت یک شماره تراکنش به شما داده می‌شود که آن را در جایی یادداشت فرمایید.
3- این فرم را پر کنید.
4- برنامه FlexiHub (حجم 2 مگابایت) را دانلود و به کامپیوتر خود نصب کنید و سپس با کارشناسان شرکت تماس بگیرید (ترجیحا از طریق تلگرام تماس بگیرید). 
توجه: برنامه فلکسی هاب اخیرا فیلتر شده و برای استفاده از این برنامه ابتدا باید فیلت..ر..شک..ن خود را فعال نمایید، لطفا قبل از تماس با کارشناسان با یک اکانتی که خودتان ساختید، از لاگین شدن به برنامه مطمئن شوید.

5- یک نام کابری و پسورد جهت Log in شدن در برنامه FlexiHub به شما داده خواهد شد. 
6- پس از Log In شدن، گوشی خود را در حالت روشن با کابل USB به کامپیوتر خود متصل کنید. 
گوشی را در حالت عادی روشن کرده و در صفحه‌ای که از شما مشخصات گوگل اکانت را می‌خواهد باشد. 
برای گوشیهایی که قفل پترن دارند دستگاه را در حالت عادی روشن کنید و در صفحه ای که قفل را درخواست میکند قرار دهید.
گوشی هایی که در حالت عادی روشن نمیشوند و روی بوت یا لوگو هستند امکان استفاده از این سرویس را ندارند. 
در صورتی که گوشی اصطلاحا روی منو بوده و به طور عادی قابل استفاده است ولی ساسونگ اکانت آن را فراموش کرده اید باید قبل از استفاده از این سرویس دستگاه را از ریکاوری مود وایپ یا فکتوری ریست کنید و در وضعیت قفل شده، سفارش سرویس دهید (قبل از فکتوری ریست از اطلاعات خود بکاپ بردارید).


توجه: مطمئن شوید که درگاه USB دستگاه سالم بوده و باتری دستگاه حداقل 30 درصد شارژ دارد.
توجه: یه هیچ عنوان گوشی دیگری به کامپیوتر متصل نباشد.

7- نام کامپیوتر (PC name) خود را بگویید تا بتوانیم در برنامه FlexiHub کامپیوتر شما را پیدا کنیم. نام کامپیوتر در برنامه فلکسی هاب همانند تصویر زیر مشخص است:

 


پس از اتصال گوشی با کابل usb اگر درایور دستگاه درست نصب شده باشد پورت جدیدی در نرم افزار فلکسی هاب نمایان خواهد شد. مشابه تصویر زیر، COM میتواند عددی بین 1 تا ۲۰۰ باشد.
برای حصول اطمینان از اینکه کام شناسایی شده مربوطه به گوشی است، یکبار گوشی را از کابل جدا کنید در صورتی که کام ناپدید شد، یعنی کام به درستی شناسایی شده است.

به فلشهای موجود در تصویر زیر توجه نمایید. در صورتی که هر دو مورد را بعد از اتصال گوشی مشاهده کردید دستگاه شما بدون مشکل متصل شده است اما درصورتیکه حتی یکی از موارد را مشاهده نکردید، دستگاه شما پورت برای حذف نداده است و نمیتوان عملیات را شروع کرد خواهشمندیم حتما قبل از تماس با کارشناسان جهت انجام عملیات آنلاک موارد مشخص شده در عکس را مدنظر قرار دهید.


توجه: در صورتی که پورت com دستگاه شما توسط سیستم شناسایی نشد باید مراحل زیر را انجام دهید تا مشکل رفع شود 

1- تعویض پورت و کابل USB. همچنین به هیچ عنوان از هاب استفاده نکنید و کابل USB را مستقیم به درگاه اصلی USB (ترجیحا درگاه های اصلی پشت سیستم) متصل نمایید.
2- نصب مجدد درایورهای سامسونگ: دانلود درایورهای سامسونگ
3- استفاده از یک کامپیوتر دیگر
4- فکتوری ریست و نهایتا فلش گوشی با آخرین نسخه بیلد رام منتشر شده 

 

8- عملیات آنلاک شروع می‌شود و در این مدت شما به هیچ چیزی دست نمیزنید تا مشکلی پیش نیاید و تمامی کارها توسط ما انجام میگیرد. این مرحله در صورتی که سرویس شلوغ نباشد، چیزی حدود 1 دقیقه زمان میبرد.

9- پس از اتمام عملیات آنلاک، گوشی را از USB جدا کرده و یک بار خاموش روشن کنید تا اکانت از روی دستگاه کامل حذف شود و سپس به راحتی آن را فعال کنید.

نکته: در برخی مواقع که بسیار هم به ندرت رخ میدهد، ممکن است به دلیل مشکل نرم افزاری در گوشی، سرویس قادر به آنلاک آن نباشد که در این شرایط باید یک بار گوشی را از منوی ریکاوری (گوشی را خاموش کنید و سپس دکمه‌های افزایش صدا + Home (دکمه پایین وسط گوشی) را نگه داشته و دکمه پاور را نگه دارید، پس از روشن شدن گوشی دکمه پاور را رها کرده و دو دکمه افزایش صدا و Home را تا زمانی که منوی ریکاوری ظاهر نشده رها نکنید، سپس با استفاده از دکمه های افزایش و کاهش صدا گزینه‌های Wipe Data و Wipe Cache را به ترتیب انتخاب کنید تا دستگاه factory reset شود) فرمت کنید تا عملیات آنلاک مجدد امتحان شود. در صورتی که همچنان سرویس قادر به آنلاک دستگاه نباشد باید دستگاه را به آخرین ورژن موجود از سایت سامسونگ با استفاده از برنامه Odin فلش کنید.

نکته: براي گوشي هايي که علاوه بر قفل گوگل اکانت، قفل کاربري نظير pattern، password، fingerprint و... دارند و مي‌خواهيد بدون از دست رفتن اطلاعات آن را آنلاک کنيد مراحل کار به صورت زير خواهد بود:
مشابه مراحل فوق (1 تا 8) قفل گوشي را آنلاک ميکنيم پس از اتمام مراحل، به جاي مرحله 9 فوق، بايد گوشي را سريع به دانلود مود ببريد و ريکاوري را بزنيد و باقي کارهاي مربوطه را انجام دهيد و تا زماني که قفل کاربري به صورت کامل حذف نشده، به هيچ وجه نبايد گوشي را در حالت نرمال بالا بياوريد. در صورتي که گوشي با قفل کاربري روشن شود مجدداً قفل گوگل اکانت آن فعال خواهد شد و به هيچ وجه عمليات آنلاک مجدد انجام نميگريد مگر با پرداخت مجدد هزينه. 
بنابراين پيشنهاد مي‌شود براي اين کار، اول خود را براي رايت ريکاوري پيشرفته و عمليات مربوطه آماده کنيد و بعد اقدام به آنلاک قفل گوگل اکانت کنيد.
در صورت انجام صحیح مراحل فوق مشکلی در حفظ اطلاعات دستگاه پیش نمی‌آید اما در هر صورت اندروید مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال حفظ اطلاعات شخصی دستگاه بر عهده نمیگیرد.

* مراحل انجام کار برخلاف توضیحات مفصل و آنچه که شاید به نظر آید، بسیار ساده هستند و تنها کاری که شما باید انجام بدهید نصب برنامه FlexiHub و Login شدن با اکانتی است که به شما خواهیم داد و سپس گوشی خودتونو به کامپیوتر وصل می‌کنید و بعد به کارشناسان شرکت اطلاع می‌دهید تا بلافاصله عملیات آنلاک را در عرض 1 دقیقه انجام دهند. تمامی توضیحات مفصل فوق تنها به دلیل توضیح مرحله به مرحله عملیات و همچنین شرح برخی از شرایط ویژه است تا بتوانیم شما را تا حد امکان در جریان کامل عملیات قرار دهیم چرا که این حق مسلم شماست.

توضیحات کامل سرویس

چرا باید به ما اعتماد کنید؟!

مرکز اندروید مارکت با هدف هرچه آسانتر نمودن حذف قفل گوگل اکانت و همچنین استفاده سایر هموطنان عزیز از این سرویس علاوه بر مراجعه حضوری متقاضیان، اقدام به الکترونیکی نمودن این سرویس نمود. بدیهی است که امر اعتماد در خریدهای اینترنتی همواره مسئله چالش برانگیزی بوده و پیوسته شاهد کلاهبرداریهای بزرگی در این میدان هستیم. لذا جهت آسوده شدن خیال شما عزیزان این مرکز اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی نمود که در گوشه سایت (در نمایش حالت دسکتاپ سایت) آن را مشاهده میکنید. علاوه بر این نماد سابقه چندین ساله ما در این کار در شهر تبریز ضامن مطمئنی برای خرید شما خواهد بود.

با تشکر، مدیریت اندروید مارکت.

تگ‌های مطلب :


قفل, مشکل, سامسونگ, اکانت, آموزش, چگونه, مرکز, اندروید, مارکت, تبریز, samsung, account, android, galaxy, note3, note 3, note, note 4, گلکسی, گالکسی, ایران, androidmrkt, تخصصی, برداشتن, id, قفل گوگل اکانت, قفل اکانت گوگل, bypass, google, گوگل, حذف گوگل, حذف گوگل اکانت, حذف اکانت گوگل, حذف اکانت گوگل گوشی های سامسونگ, حل مشکل اکانت گوگل بعد از فکتوری ریست گوشی های سامسونگ در اندروید ۵, دانلود bypass samsung google account lock, bypass any samsung google account lock.apk free download, حذف اکانت جیمیل در اندروید, حذف اکانت گوگل در اندروید 5, حذف جیمیل فراموش شده در گوشی های جدید سامسونگ بعد از فلش, بعد از فلش, بعد از فکتوری ریست, حذف frp, TURN ON OEM UNLOCK, TURN OFF OEM UNLOCK, سرویس حذف گوگل اکانت, آموزش حذف frp, frp lock, android market, اندروید مارکت, حذف اکانت گوگل اندروید 6, اندروید 6, اندروید 5, حذف اکانت گوگل اندروید, حذف گوگل اکانت اندروید, a5 2015, a510F, a510, a710, a7 2016, n920c, n910c, motorola, موتورولا, لنوو, lenovo, moto x

.

محصولات مرتبط:» بازگشت به فروشگاه

  جهت خرید یا مشاهده سبد خرید باید ابتدا در سایت عضو، و یا وارد پروفایل خود شوید.
  اندروید مارکت

  دنیای مجازی خود را احیا کنید

  نماد اعتماد الکترونیکی
  دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن

  تلفن تماس:
  04133322920 - 09144059766

  ایمیل:
  Omid.Vasfi@gmail.com

  آدرس دفتر:
  تبریز - ولیعصر - فلکه بزرگ - مرکز خرید ولیعصر - طبقه پایین - پلاک 10
  به پرداخت ملت
  خرید آنلاین با کلیه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب
^