Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » اخبار » آخرین لحظات سال 93

آخرین لحظات سال 93

آخرین لحظات سال 93
  • تاریخ
  • دسته‌بندی اخبار
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 8 303در واپسین لحظات فصل زمستان هستیم. خوب و بد، شاد و غمگین، این فصل را نیز همچون دیگر فصول سال 93 پشت سر نهاده و اکنون در انتظار شروع فصلی جدید و سالی نو لحظه شماری می‌کنیم.

و انتهای این قصه‌ی سرد و سفید
همیشه سبز خواهد بود
تا رسیدن سال نو ، تنها یک سلام خورشید باقی ست . . .

تبریک صمیمانه‌ی ما را به مناسبت این عید سعید باستانی پذیرا باشید.

در سالی که گذشت از پاییز گفتیم و رنگ‌های ناب و دلپذیرش که طبیعت را جلوه‌ای دیگر می‌بخشد. به زمستان رسیدیم و در انتظار بارش برف، به مناظر زیبای یخ بسته و جادوی هنرمندانه‌ی زمستان در خلق شاهکارهایی تماشایی چشم دوختیم. اکنون دیگر بهار با سبزی شاد و پرطراوتش از راه رسیده و بیصبرانه در انتظار ورود است، منتظر برای آنکه طبیعت را با قدوم روح بخشش دگرگون کند..یا شاید هم نه، هم اکنون نیز می‌توان حضور گرمش را احساس کرد. در بوی خاک باران خورده، در سبزی شاخ و برگ و جوانه‌های نو رسیده، در تنفس هوایی که بوی عید می‌دهد، بوی شادی، عطر گل‌های رنگارنگ و البته عطر زندگی.

برای شما تصاویری زیبا از حال و هوای بهار، این نخستین و سبزترین فصل سال آماده کردیم که شما را در حال و هوای این طراوت و تازگی، غرق می‌کنند. با آرزوی روزهایی شاد و سرشار از تندرستی و موفقیت، از شما دعوت می‌کنیم همراه با ما قدم به جاده‌های افسون زده بهاری بگذارید.