Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > سرویس آنلاک شبکه گوشی‌های Huawei

سرویس آنلاک شبکه گوشی‌های Huawei

سرویس آنلاک شبکه گوشی‌های Huawei
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک شبکه / اندروید / اندروید
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 29 647


در صورتی که گوشی هواوی شما با سیم کارتهای ایرانی کار نمیکند و اصطلاحا لاک است، از این سرویس استفاده کنید.

همان‌طور که می‌دانید گوشی هایی که لاک هستند از تمامی سیم کارتها که اپراتورهای مختلف دارند پشتیبانی نمی کند و فقط از یک اپراتور خاص پشتیبانی می کنند، مانند: Verizon یا AT&T و برای استفاده از سیم کارت های دیگر نظیر ایرانسل و همراه اول باید گوشی خود را از حالت لاک خارج کنید.

برخی از اپراتورهای بزرگ تلفن همواره برای جذب بیشـتر مشتری با شرکت های نظیر اپـــل، سامسونگ، هاوایی، نوکیا و... قراردادهایی می‌بندند که گوشی های سفارش شده توسط آنها اصطلاحا قفل ( یا Lock ) شوند بدین صـورت که فقط تـحت سیم کارت های این اپراتور اجازه استفاده داشته باشند . این دسته از گوشی ها که به گوشی های لاک معروفند همچون گوشی های آنــــلاک (غیر قراردادی) با قیمت های پایین تری نیز وارد بعضی از کــــشورها از جمله ایران میشوند.


آنلاک رسمی:

آنلاک فکتوری یک سرویس کاملاً قانونی است که از طریق آن شما می‌توانید گوشی لاک شده به یک نوع سیم کارت خاص یک کشور را برای استفاده با دیگر سیم کارتها و اپراتورها آنلاک کنید. به این صورت که هزینه ای را میپردازید و این هزینه به اپراتور سیمکارتی که گوشی با آن لاک شده پرداخت می‌گردد تا گوشی را از حالت لاک خارج کند. پس از آنلاک شدن، گوشی شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی با سیم کارتهای همراه اول، تالیا، ایرانسل و رایتل کار خواهد کرد. این کار نیاز به مراجعه حضوری شما و نیز دریافت گوشی ندارد چرا که تمامی این کارها به صورت آنلاین انجام خواهد شد و تنها به imei شما نیاز داریم.

شما می‌توانید در مرکز اندروید مارکت بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با استفاده از شماره IMEI گوشی خود اقدام به آنلاک‌سازی آن نمایید.

 

 

مراحل آنلاک گوشیهای هواوی:

 

با توجه به هزینه بالای سرویس اصلی آنلاک هواوی، اندروید مارکت برای اولین بار در ایران اقدام به آنلاک تخصصی این برند توسط اپراتور تحت لاک هر دستگاه نموده است. 

 

قبل از هر چیز، ابتدا گوشی موبایل خود را با سیم کارتی غیر از سیم کارتی که گوشی موبایل هواوی شما لاک ان اپراتور است مانند همراه اول, ایرانسل, رایتل... روشن کرده و مطمئن شوید که گوشی از شما تقاضای کد آنلاک میکند، همچنین کانتر آن صفر نشده است.

منظور از کانتر شمارش معکوسی است که پس از هر بار وارد کردن کد اشتباه از آن کم میشود. معمولا در اکثر گوشیهای شما میتوانید به تعداد محدودی کد آنلاک وارد کنید (معمولا 10 بار).

در غیر اینصورت نمیتوانید از سرویس های زیر استفاده کنید.

 

1- ابتدا در صورتی که از اپراتور دستگاه خود مطلع نیستید، توسط سرویس زیر اپراتور دستگاه را مشخص نمایید:

تعیین اپراتور و کشور سازنده گوشیهای Huawei

تبصره: در صورتی که از اپراتور دستگاه خود مطلع هستید، این فرم را جهت اطلاع از هزینه و زمان آنلاک دستگاه خود تکمیل کنید.

 

2- در پاسخ فرمی که در سرویس فوق تکمیل خواهید کرد، هزینه و زمان آنلاک دستگاه به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

3- با مراجعه به این لینک هزینه اعلام شده را پرداخت کرده و در فیلد توضیحات IMEI و مدل دستگاه خود را وارد نمایید و منتظر تحویل کد آنلاک باشید.

 

- در صورتی که اپراتور دستگاه شما توسط هیچ از یک سرویس های ویژه آن اپراتور قابل آنلاک نباشد میتوانید از سرویس زیر که سرویس اصلی انلاک هواوی است استفاده کنید:

 

سرویس اصلی آنلاک تمامی گوشی‌های Huawei

 

 

چرا باید به ما اعتماد کنید؟!

مرکز اندروید مارکت با هدف هرچه آسانتر نمودن آنلاک شبکه گوشی‌ها و همچنین استفاده سایر هموطنان عزیز از این سرویس علاوه بر مراجعه حضوری متقاضیان، اقدام به الکترونیکی نمودن این سرویس نمود. بدیهی است که امر اعتماد در خریدهای اینترنتی همواره مسئله چالش برانگیزی بوده و پیوسته شاهد کلاهبرداریهای بزرگی در این میدان هستیم. لذا جهت آسوده شدن خیال شما عزیزان این مرکز اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی نمود که در گوشه سایت (در نمایش حالت دسکتاپ سایت) آن را مشاهده میکنید. علاوه بر این نماد سابقه چندین ساله ما در این کار در شهر تبریز ضامن مطمئنی برای خرید شما خواهد بود.

با تشکر، مدیریت اندروید مارکت.


تگ‌های مطلب :

آموزش, آنلاک, شبکه, هواوی, رایگان, بدون باکس, سریع, ارزان, huawei, unlock, network, آموزش آنلاک huawei, آنلاک شبکه Huawei, آنلاک شبکه, آنلاک شبکه هواوی, آنلاک هواوی, android market, اندروید مارکت, آموزش آنلاک شبکه, آموزش آنلاک شبکه هواوی, آنلاک فکتوری, آنلاک فکتوری هواوی, آنلاک فکتوری huawei, huawei unlock, huawei unlock network, network unlock, unlock factory, آنلاک فکتوری گوشی هواوی, کد آنلاک, آنلاک شبکه huawei, کد آنلاک شبکه, huawei network, huawei unlock network service, سرویس آنلاک شبکه, سرویس آنلاک شبکه هواوی, سرویس آنلاک شبکه huawei, انلاک شبکه هواوی p6, آنلاک شبکه huawei p6, قفل شبکه, network lock, unlock code, unlock pin, p6, huawei p6, انلاک شبکه huawei ascend p6, huawei ascend, huawei p6 sim network unlock pin, huawei sim network unlock pin, sim unlock, سیم کارت, قفل سیم کارت, آنلاک huawei, کد انلاک هواوی, انلاک شبکه هواوی, اموزش انلاک شبکه هواوی, اموزش انلاک شبکه هواوی p6, اموزش انلاک شبکه p6, انلاک هواوی p6 همراه اول, کد انلاک هواوی p6, انلاک هواوی, قفل شبکه هواوی, انلاک HUAWEI, اموزش انلاک هواوی, انلاک هواوی P6, انلاک هواوی رایگان, انلاک هواوی همراه اول, انلاک هواوی ایرانسل, انلاک بوت لودر هواوی, کدقفل هواوی, نحوه انلاک بوتلودر هواوی, HUAWEI UNLOCK, کد قفل سیم هواوی