Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > سرویس آنلاک شبکه کلیه گوشی‌های Windows

سرویس آنلاک شبکه کلیه گوشی‌های Windows

سرویس آنلاک شبکه کلیه گوشی‌های Windows
  • تاریخ
  • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک شبکه / آنلاک شبکه ویندوز / خدمات ویندور فون
  • نویسنده
  • بازدیدها 27 134
محصول قیمت افزودن به سبد خرید
سرویس آنلاک شبکه لومیا
سرویس آنلاک شبکه لومیا
1,270,000 تومان
تعیین اپراتور گوشیهای ویندوز لومیا
تعیین اپراتور گوشیهای ویندوز لومیا
17,000 تومان


در صورتی که گوشی ویندوز شما (نوکیا لومیا یا مایکروسافت) با سیم کارتهای ایرانی کار نمیکند و اصطلاحا لاک است، از این سرویس استفاده کنید.

همان‌طور که می‌دانید گوشی هایی که لاک هستند از تمامی سیم کارتها که اپراتورهای مختلف دارند پشتیبانی نمی‌کنند و فقط از یک اپراتور خاص پشتیبانی می کنند، مانند: Verizon یا AT&T و برای استفاده از سیم کارت‌های دیگر نظیر ایرانسل و همراه اول باید گوشی خود را از حالت لاک خارج کنید.

برخی از اپراتورهای بزرگ تلفن همواره برای جذب بیشـتر مشتری با شرکت های نظیر اپـــل، سامسونگ، هاوایی، نوکیا و... قراردادهایی می‌بندند که گوشی‌های سفارش شده توسط آنها اصطلاحا قفل ( یا Lock ) شوند بدین صـورت که فقط تـحت سیم کارت‌های این اپراتور اجازه استفاده داشته باشند . این دسته از گوشی‌ها که به گوشی‌های لاک معروفند همچون گوشی های آنــــلاک (غیر قراردادی) با قیمت های پایین تری نیز وارد بعضی از کــــشورها از جمله ایران می‌شوند.


آنلاک رسمی:

آنلاک فکتوری یک سرویس کاملاً قانونی است که از طریق آن شما می‌توانید گوشی لاک شده به یک نوع سیم کارت خاص یک کشور را برای استفاده با دیگر سیم کارتها و اپراتورها آنلاک کنید. به این صورت که هزینه ای را میپردازید و این هزینه به اپراتور سیمکارتی که گوشی با آن لاک شده پرداخت می‌گردد تا گوشی را از حالت لاک خارج کند. پس از آنلاک شدن، گوشی شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی با سیم کارتهای همراه اول، تالیا، ایرانسل و رایتل کار خواهد کرد. این کار نیاز به مراجعه حضوری شما و نیز دریافت گوشی ندارد چرا که تمامی این کارها به صورت آنلاین انجام خواهد شد و تنها به imei شما نیاز داریم.

در کشور عزیزمان خدمات گوشیهای ویندوزفون توسط مراکز خدماتی، بسیار به ندرت پشتیبانی می‌شود، بدین ترتیب اندروید مارکت برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه سرویس آنلاین آنلاک شبکه این گوشی‌ها نمود.

شما می‌توانید در مرکز اندروید مارکت بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با استفاده از شماره IMEI گوشی ویندوز خود، اقدام به آنلاک‌سازی آن نمایید.مراحل آنلاک آنلاین شبکه ویندوز:

در صورتی که گوشی شما یکی از مدلهای (Lumia 435 - Lumia 520 - Lumia 521 - Lumia 525 - Lumia 530 - Lumia 532 - Lumia 535 - Lumia 620 - Lumia 625 - Lumia 630 - Lumia 635 - Lumia 640 - Lumia 720 - Lumia 730 - Lumia 735 - Lumia 820 - Lumia 830 - Lumia 920 - Lumia 925 - Lumia 930 - Lumia 1020 - Lumia 1320 - Lumia 1520 - LUMIA 950 - LUMIA 550 - LUMIA 540) باشد میتوانید با استفاده از سرویس زیر اقدام به آنلاک گوشی خود نمایید.
ورود به فروشگاه جهت خرید یا بررسی سرویس آنلاک شبکه لومیا با نرم افزار و کابل

 

همچنین برای اکثر گوشیهای لومیا امکان ارائه کد به صورت آنلاین نیز وجود دارد:

آنلاک شبکه لومیا نوکیا - مایکروسافت ویندوز فون

در صورتی که گوشی شما یکی از گوشیهای فوق نباشد، مراحل زیر را انجام دهید:

1- ابتدا باید از اپراتور گوشی خود آگاه شوید.

در گوشی‌های ویندوز فون می‌توانید با مراجعه به مسیر: Settings > About Phone از اپراتور خود آگاه شوید. مانند تصویر زیر:


در صورتی که در مسیر فوق اپراتور گوشی مشخص نبود باید از سرویس زیر جهت تعیین اپراتور دستگاه خود استفاده نمایید:
سرویس تعیین اپراتور و کشور گوشیهای ویندوز
2- پس از اینکه اپراتورتان مشخص شد، از طریق پر کردن این فرم، از هزینه‌ و مدت زمان لازم برای آنلاک گوشی خود مطلع شوید (هزینه به ایمیل شما ارسال خواهد شد. در صورتی که پیام در بخش inbox نباشد، بخش Spam ایمیل خود را چک کنید) (توجه: چنانچه در مرحله قبل از سرویس تعیین اپراتور و کشور گوشیهای ویندوز استفاده کرده باشید نیازی به پر کردن فرم این مرحله نبوده و زمان و هزینه آنلاک شبکه در مرحله قبل به شما ارسال خواهد شد.) و سپس در این قسمت اقدام به واریز هزینه به صورت آنلاین نمایید.

3- پس از واریز هزینه و در بازگشت به سایت، به شما یک شماره تراکنش داده می‌شود. آن را در جایی ذخیره نمایید.

4- با استفاده از این فرم مشخصات خود را ارسال کرده و منتظر تماس ما باشید تا کد آنلاک را برای شما ارسال نماییم.

نکته: این سرویس برای گوشی‌هایی قابل انجام است که هنگام روشن کردن گوشی با یک سیم کارت ایرانی از شما کد آنلاک می‌خواهد.

نکته: این سرویس برای تمامی انواع گوشی‌های ویندوز فون نوکیا لومیا و مایکروسافت قابل انجام است. ولی برخی از اپراتورهای خاص امکان آنلاک ندارند که این مسئله پس از پر کردن فرم اطلاع از هزینه به شما اطلاع داده می‌شود.

5- پس از دریافت کد که معمولا پس از 1 روز الی 15 روز کاری انجام می‌گیرد (این زمان بستگی به نوع اپراتور و مدل گوشی دارد) آن را در دستگاه وارد نموده و از گوشی آنلاک شده خود لذت ببرید.
لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:

1- در هنگام ارسال اطلاعات، در صورتی که شماره سریال و یا اپراتور خود را اشتباه قید کنید عملیات آنلاک برای گوشی دیگری انجام می‌شود و در نتیجه هزینه شما نیز به هیچ عنوان باز نمی‌گردد و در کل مرکز اندروید مارکت هیچگونه مسئولیتی در این قبال بر عهده نمی‌گیرد.

2- انجام عملیات آنلاک و وارد نمودن کد به عهده مشتری بوده و مرکز اندروید مارکت هیچگونه مسئولیتی در این قبال بر عهده نمی‌گیرد.

3- عملیات آنلاک ممکن است به ندرت بیشتر از زمان اعلام شده طول بکشد. چرا که در برخی موارد ممکن است گوشی در شرایط خاصی باشد که آنلاک آن نیازمند زمان بیش‌تری باشد. لذا مرکز اندروید مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال طولانی شدن زمان آنلاک بر عهده نمی‌گیرد.

4- در صورت بروز هرگونه مشکل در عملیات آنلاک و عدم موفقیت این فرایند و ریجکت شدن سرویس آنلاک شبکه، اندروید مارکت موظف است هزینه‌ی پرداخت شده را به صورت کامل بازگرداند.

با تمام این شرایط تلاش ما همواره بر این است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت، با استفاده از سرویس‌های قدرتمند خود، شما را از خدمات آنلاک بهره‌مند سازیم.

سرویس آنلاک شبکه کلیه گوشی‌های Windows