Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت: » دانلود » دانلود Autostart Event Diffuser برنامه مدیریت بر اجرای خودکار برنامه‌های اندروید

دانلود Autostart Event Diffuser برنامه مدیریت بر اجرای خودکار برنامه‌های اندروید

دانلود Autostart Event Diffuser برنامه مدیریت بر اجرای خودکار برنامه‌های اندروید
  • تاریخ
  • دسته‌بندی دانلود / اندروید / برنامه
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 2 774

Screenshots

دانلود Autostart Event Diffuser برنامه مدیریت بر اجرای خودکار برنامه‌های اندروید


یکی از نقاط ضعف اندروید که بعضا باعث کندی در گوشی‌های موبایل می‌شود، اجرای بدون اجازه‌ی اپلیکیشن‌ها در پس‌زمینه‌ی گوشی است که موجب اشغال فضای رم دستگاه و در نتیجه کندی آن می‌شود. همانطور که می دانید همزمان با روشن کردن دستگاه های اندرویدی، برخی سرویس ها یا اپلیکیشن ها به صورت خودکار اجرا شده و بخشی از فضای پردازنده و رم را به خود اختصاص می دهند. حتی اگر شما به آن ها نیازی نداشته باشید، با اجرا شدن خودکار بخشی از فضای دستگاه را اشغال کرده و باعث افت سرعت عملکرد و کاهش عمر باتری دستگاه می شوند.

برای مثال اپلیکیشن AirDroid حتی بعد از ForceStop نیز پس از چند ساعت مجددا در پس‌زمینه اجرا می‌شود در حالی که هیچ نیازی به آن نداریم و تنها هر وقت که تصمیم به انتقال فایل بین کامپیوتر و گوشی موبایل داشته باشیم، آن را اجرا می‌کنیم. بسیاری از کاربران، یک بار در روز به بخش Running App یا Task Manager گوشی خود می‌روند و اقدام به Stop کردن این اپلیکیشن‌های اضافه می‌کنند. اما طبق مثل معروف، پیشگیری بهتر از درمان است. Autostart Event Diffuser اپلیکیشنی کاربردی است که به شما امکان می‌دهد تمام اپلیکیشن‌هایی را که در هنگام بوت گوشی اجرا می‌شوند، مشاهده کنید و هر کدام از آن‌ها را که مایل بودید، غیر فعال کنید. در واقع این اپلیکیشن مانع اجرای اپلیکیشن‌های اضافه در گوشی می‌شود و دیگر اپلیکیشن اضافه‌ای وجود نخواهد داشت که نیاز به Stop کردن آن باشد.


البته باید توجه کنید که اپلیکیشن‌هایی مانند تلگرام یا... را نباید غیر فعال کنید؛ چرا که این اپلیکیشن‌ها نیازمند اجرا در پس‌زمینه هستند تا هنگامی که پیام جدیدی داشتید، به شما اطلاع‌رسانی کنند و در صورتی که شما آن‌ها را غیر فعال کنید، تا زمانی که وارد اپلیکیشن مربوطه نشوید، پیغام جدیدی مشاهده نخواهید کرد. همچنین در لیست، اپلیکیشن‌هایی دیده می‌شوند که با یک نوشته قرمزرنگ System App نشانه‌گذاری شده‌‌اند. این اپلیکیشن‌ها از ارکان سیستمی هستند و در صورتی که آن‌ها را غیر فعال کنید، ممکن است گوشی شما در بوت بعدی هرگز بالا نیاید. استفاده از این اپلیکیشن نیازمند روت بودن دستگاه است. برای دانلود می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

ویژگی‌های برنامه Autostart Event Diffuser اندروید:

- طراحی زیبای محیط کاربری
- امکان غیر فعال کردن اجرای خودکار اپلیکیشن‌های سیستمی
- امکان غیرفعال کردن اجرای خودکار اپلیکیشن‌های کاربریدانلود اپلیکیشن از مارکت اصلی گوگل:


دانلود مستقیم برنامه Autostart Event Diffuser: