Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > سرویس Mina Tool برای بایپس آیکلود دستگاه‌های دارای MEID/GSM به همراه آنتن در iOS 12 - 13 - 14

سرویس Mina Tool برای بایپس آیکلود دستگاه‌های دارای MEID/GSM به همراه آنتن در iOS 12 - 13 - 14

سرویس Mina Tool برای بایپس آیکلود دستگاه‌های دارای MEID/GSM به همراه آنتن در iOS 12 - 13 - 14
 • تاریخ
 • دسته‌بندی خدمات / آنلاک / آنلاک اکانت / اپل
 • نویسنده admin
 • بازدیدها 3 028
رديف محصول قیمت افزودن به سبد خرید
1 Mina MEID/Gsm Bypass Service - iPad ( iOS 12/13/14 Supported - With Network )
Mina MEID/Gsm Bypass Service - iPad ( iOS 12/13/14 Supported - With Network )
1,669,000 تومان
2 Mina MEID/Gsm Bypass Service - iPhone 5s ( iOS 12/13/14 Supported - With Network )
Mina MEID/Gsm Bypass Service - iPhone 5s ( iOS 12/13/14 Supported - With Network )
446,000 تومان
3 Mina MEID/Gsm Bypass Service - iPhone 6 / 6P ( iOS 12/13/14 Supported - With Network )
Mina MEID/Gsm Bypass Service - iPhone 6 / 6P ( iOS 12/13/14 Supported - With Network )
660,000 تومان

سرویس جدید بایپس دستگاه‌های اپل قادر است اکثر مدل های ایفون و ایپدهای این شرکت را به راحتی آنلاک نماید، به طوری که قادر خواهید بود از تمامی امکانات دستگاه، همانند روز اول بهره‌مند شوید.

 

شرایط و پیش نیازهای استفاده از نرم افزار Mina Tool جهت بایپس ایکلود:
 1. قبل از ثبت سفارش، حتما دستگاه خود را توسط نرم افزار چک‌رین (checkra1n) جیلبریک نمایید. در غیر اینصورت از ثبت سفارش خودداری نمایید.
 2. این سرویس مناسب برای آیفون های مدل iPhone 5S, iPhone 6/6Plus و تمامی مدلهای iPAD می باشد که هزینه آن بستگی به مدل دستگاه دارد. بنابراین با توجه به مدل دستگاه خود باید سرویس مربوطه را خریداری نمایید.
 3. این سرویس در حال حاضر برای نسخه های IOS 12.X – 14.X قابل انجام است.
 4. جهت بایپس ایفونهای مدل iPhone SE/6S/6SPlus, iPhone 7/7Plus, iPhone 8/8Plus, iPhone X چون آخرین نسخه ارائه شده بیشتر از iOS 15 است، باید به این سرویس مراجعه نمایید:
  سرویس بایپس ایکلود Mina RamDisk Tool در iOS 15 - 16 برای ایفون و ایپد
 5. برای استفاده از نرم ‌افزار این سرویس، نیاز به سیستم عامل مک (Macintosh) دارید.
 6. حتما به این نکته توجه داشته باشید بایپس به معنای آنلاک دائمی دستگاه نمیباشد؛ بدین معنی که که بعد از استفاده از سرویس بایپس و باز شدن قفل دستگاه، به هیچ عنوان دستگاه خود نباید را آپدیت یا ری استور یا ریست فکتوری کنید زیرا مجددا قفل خواهد شد. البته فقط برای بار اول نیاز به پرداخت هزینه است، پس از ثبت سریال دستگاه در سرور، برای دفعات بعدی به هر دلیل دستگاه به تنظیمات کارخانه بازگشت داده شده و قفل شود فقط کافیست مراحل نرم افزاری را مجدد انجام دهید و دستگاه شما برای دفعات بعد نیاز به پرداخت مجدد وجه نخواهد داشت، البته به شرطی که نسخه ios دستگاه پس از آپدیت، قابل جیلیرک باشد و همچنین توسط سرور بایپس ساپورت شود. لذا بدون اطلاع از از این موضوع هرگز دستگاه خود را آپدیت نکنید. بنابراین تا زمانی که دستگاه را آپدیت یا ریست فکتوری نکنید به هیچ عنوان قفل نخواهد شد.این
 7. سرویس از دستگاه‌های بدون MEID یا (GSM) و با MEID یا (CDMA) پشتیبانی می‌کند.

 

 

مراحل استفاده از نرم افزار Mina Tool:
استفاده از نرم افزار Mina Tool بسیار آسان است و تنها در چهار مرحله ساده میتوانید قفل ایکلود ایفون یا ایپد خود را بایپس نمایید.

 1. نرم افزار Mina Tool را از این لینک دانلود و نصب کنید. نرم افزار Mina Tool تنها روی سیستم عامل مک قابل اجرا است.
 2. دستگاه را توسط برنامه Checkra1n جیلبریک کرده و آن را برای بایپس آماده نمایید.
 3. اگر دستگاه شما توسط Mina Tool پشتیبانی میشود، اقدام به خرید سرویس بایپس Mina Tool با توجه به مدل دستگاه خود نمایید، پس از خرید سرویس، IMEI یا سریال شما به پایگاه داده Mina Tool اضافه می شود و شما میتوانید بلافاصله از نرم افزار استفاده کنید. توجه داشته باشید که با خرید این محصول، تنها برای یک دستگاه قفل ایکلود که IMEI، یا شماره سریال آن در پایگاه داده Mina Tool ثبت میشود، مجوز انلاک میگیرید. این مجوز مادام العمر است و می‌توانید پس از هر به‌روزرسانی iOS یا بازنشانی کارخانه‌ای، از نرم‌افزار Mina Tool برای بایپس قفل ایکلود دستگاه خود به‌ صورت رایگان استفاده کنید! البته به شرطی که نسخه iOS که به آن آپدیت میکنید، قابل جیلبرک باشد و توسط Mina Tool نیز ساپورت شود.
 4. حال برای دور زدن صفحه قفل فعال سازی iCloud، سیم کارت را از دستگاه خارج نمایید، دستگاه خود را مجددا به کامپیوتر وصل کرده و روی دکمه Activate Device در برنامه کلیک کنید. لطفا صبر کنید تا دستگاه شما ریستارت شود. برنامه به شما اطلاع می دهد که بایپس قفل iCloud با موفقیت انجام شده است! پس از اتمام بایپس قفل فعال سازی در iPhone یا iPad، دستگاه خود را با تمامی امکانات در اختیار خواهید داشت. می توانید از Apple ID خود روی آن استفاده کنید، برنامه ها را از اپ استور نصب کنید، تماس بگیرید و دریافت کنید و از گشت و گذار در اینترنت لذت ببرید و در کل هیچ محدودیتی نخواهید داشت. 

 

 
توجه: حتما به این نکته توجه داشته باشید که بعد از استفاده از سرویس بایپس و باز شدن قفل، بهتر است دستگاه خود را آپدیت یا ری استور یا ریست فکتوری نکنید، زیرا مجدد قفل خواهد شد. البته همانگونه که گفته شد، پرداخت هزینه فقط برای بار اول که نیاز به ثبت سریال دستگاه در سرور است مورد نیاز است و برای دفعات بعدی به هر دلیل دستگاه به تنظیمات کارخانه بازگشت داده شده و وارد قفل فعال سازی شود، در صورتی که قابل جلبریک بوده و شرکت ارائه دهنده سرویس (Mina) همچنان پابرجا باشد و از نسخه iOS که به آن آپدیت کرده‌اید پشتیبانی کند، فقط کافیست مراحل بایپس را مجدد انجام دهید و دستگاه شما برای دفعات بعد بدون نیاز به پرداخت مجدد هزینه، بایپس خواهد شد.