Close
Android Marketاندروید مارکت اندروید مارکت
اندروید مارکت > خدمات > آنلاک > آنلاک اکانت > آنلاک اکانتهای اپل > بایپس MDM اپل > قفل MDM اپل چیست؟

قفل MDM اپل چیست؟

قفل MDM اپل چیست؟
  • تاریخ
  • دسته‌بندی بایپس MDM اپل
  • نویسنده admin
  • بازدیدها 57
رديف محصول قیمت افزودن به سبد خرید
1 سرویس Mina MDM حذف MDM Remote Management
سرویس Mina MDM حذف MDM Remote Management
190,000 تومان
ناموجود
2 سرویس iActivate حذف MDM Remote Management
سرویس iActivate حذف MDM Remote Management
865,000 تومان
3 HFZ MDM MAC TOOL for iPhone/ iPads/ iPod / iWatch All IOS BY SN
HFZ MDM MAC TOOL for iPhone/ iPads/ iPod / iWatch All IOS BY SN
346,000 تومان
4 iKingCode MDM Premium Tool Bypass [iOS 11~15] [iPhone 5~13ProMax / iPad]
iKingCode MDM Premium Tool Bypass [iOS 11~15] [iPhone 5~13ProMax / iPad]
338,000 تومان

قبلا در مقاله سرویس بایپس قفل Apple MDM Remote Management در تمامی دستگاه‌های اپل به شرح قفل MDM پرداختیم، و اکنون پس از 5 سال از زمان انتشار این مقاله، مجددا به تکمیل آن خواهیم پرداخت.

MDM به معنای "مدیریت دستگاه تلفن همراه" است و اختصاری از عبارت "Mobile Device Management" می‌باشد. در اصطلاحات IT یا فناوری اطلاعات، MDM به یک سیستم یا پلتفرم مدیریت دستگاه‌های تلفن همراه و دستگاه‌های قابل حمل دیگر اشاره دارد. این سیستم‌ها به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کنند تا دستگاه‌های موبایل و تبلت‌های کارمندان خود را به صورت کامل مدیریت کنند.

از طریق سیستم MDM، مدیران شرکتها یا مدارس یا هر مرکز دیگری می‌توانند دستگاه‌هایی که توسط کارمندان یا اعضای سازمان استفاده می‌شوند را از راه دور پیکربندی، مدیریت، نظارت کرده و سیاست‌ها و تنظیمات مختلف مربوط به امنیت، دسترسی به برنامه‌ها، ایمیل، وای‌فای و سایر ویژگی‌ها را اجرا و مدیریت کنند. این کار به مدیران اجازه می‌دهد که به صورت مرکزی کنترل کاملی بر روی دستگاه‌های مختلف داشته باشند و اطمینان حاصل کنند که تنظیمات و سیاست‌ها به درستی پیاده‌سازی می‌شوند.

با استفاده از یک پلتفرم MDM می‌توان:

1. پیکربندی دستگاه‌ها: تنظیمات مورد نیاز برای دستگاه‌ها (مانند تنظیمات ایمیل، وای‌فای، VPN و غیره) را به صورت اتوماتیک بر روی دستگاه‌ها اعمال کرد.

2. مدیریت برنامه‌ها: نصب، به‌روزرسانی، حذف و مدیریت برنامه‌ها را بر روی دستگاه‌های کارمندان شرکت انجام داد.

3. اجرای تنظیمات امنیتی: اعمال تنظیمات امنیتی مانند قفل کد کاربری، رمزگذاری دستگاه، حذف اطلاعات در صورت مفقودی دستگاه و موارد مشابه.

4. کنترل و نظارت: مشاهده و کنترل وضعیت دستگاه‌ها، استفاده از داده، وضعیت باتری و موارد مشابه.

5. اجرای از راه دور: امکان مدیریت دستگاه‌ها از راه دور مانند اجرای پشتیبان‌گیری، ارسال پیام‌ها، قفل کردن یا حذف داده‌ها و...

"قفل MDM اپل"، ابزاری جهت تعیین محدودیت‌ها یا محدود کردن قابلیت‌ها و تنظیمات دستگاه‌های اپل توسط یک پلتفرم MDM باشد. این کار به عنوان یک ابزار مدیریتی برای کنترل بهتر دستگاه‌ها در محیط‌های کاری یا آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اما مشکل زمانی ایجاد میشود که یک دستگاه اپل به هر دلیلی دارای یک قفل MDM بوده و پس از ریستور یا ریست فکتوری دستگاه، امکان آنلاک کردن آن قفل وجود نداشته باشد.

برای رفع این مشکل اندروید مارکت سرویسهای مختلفی دارد که میتوانید با مراجعه به بخش فروشگاه آنلاین اندروید مارکت از این سرویسها استفاده کنید.


آیا شما نیز صاحب یک دستگاه با این قفل هستید و دنبال یک روش مطمئن و سریع برای حذف آن می گردید؟

توسط سرویس حذف Apple MDM Remote Management که از طریق IMEI یا SN انجام میگیرد میتوانید به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری یا ارسال دستگاه، دیوایس خود را آنلاک کنید و این اکانت را به صورت کامل از دستگاه خود حذف نمایید.

سرویسهای مختلفی برای این کار در اندروید مارکت ارائه میشود، سرویسهای iActivate - Mina MDM - iKingCode از جمله این سرویس ها هستند که میتوانید از طریق لینکهای زیر پس از مراجعه به فروشگاه سایت، اقدام به خرید هر سرویس نمایید.

iKingCode MDM Premium Tool Bypass - سرویس ارزان
سرویس MinaMDM حذف MDM Remote Management - فعلا بسته شده
سرویس iActivate حذف MDM Remote Management - معتبرترین سرویس بایپس MDM
سرویس HFZ Activator جهت حذف MDM Remote Management