سرویس آنلاک شبکه گوشی‌های Samsung

اطلاعات مطلب
 • بازديدها : 63266
 • نويسنده : admin
 • تاريخ : 10-08-1394, 13:03
10-08-1394, 13:03

سرویس آنلاک شبکه گوشی‌های Samsung

دسته بندی : خدمات آنلاک آنلاک شبکه اندروید اندروید

سرویس آنلاک شبکه گوشی‌های Samsung


در صورتی که گوشی Samsung شما با سیم کارتهای ایرانی کار نمیکند و اصطلاحا لاک است، میتوانید از سرویسهای مختلف آنلاک شبکه اندروید مارکت ویژه سامسونگ استفاده نمایید.

همان‌طور که می‌دانید گوشی هایی که لاک هستند از تمامی سیم کارتها که اپراتورهای مختلف دارند پشتیبانی نمی‌کنند و فقط از یک اپراتور خاص پشتیبانی می کنند، مانند: Verizon یا AT&T و برای استفاده از سیم کارت‌های دیگر نظیر ایرانسل و همراه اول باید گوشی خود را از حالت لاک خارج کنید.

برخی از اپراتورهای بزرگ تلفن همواره برای جذب بیشـتر مشتری با شرکت های نظیر اپـــل، سامسونگ، هاوایی، نوکیا و... قراردادهایی می‌بندند که گوشی‌های سفارش شده توسط آنها اصطلاحا قفل ( یا Lock ) شوند بدین صـورت که فقط تـحت سیم کارت‌های این اپراتور اجازه استفاده داشته باشند . این دسته از گوشی‌ها که به گوشی‌های لاک معروفند همچون گوشی های آنــــلاک (غیر قراردادی) با قیمت های پایین تری نیز وارد بعضی از کــــشورها از جمله ایران می‌شوند.


آنلاک رسمی:

آنلاک فکتوری یک سرویس کاملاً قانونی است که از طریق آن شما می‌توانید گوشی لاک شده به یک نوع سیم کارت خاص یک کشور را برای استفاده با دیگر سیم کارتها و اپراتورها آنلاک کنید. به این صورت که هزینه ای را میپردازید و این هزینه به اپراتور سیمکارتی که گوشی با آن لاک شده پرداخت می‌گردد تا گوشی را از حالت لاک خارج کند. پس از آنلاک شدن، گوشی شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی با سیم کارتهای همراه اول، تالیا، ایرانسل و رایتل کار خواهد کرد. این کار نیاز به مراجعه حضوری شما و نیز دریافت گوشی ندارد چرا که تمامی این کارها به صورت آنلاین انجام خواهد شد و تنها به imei شما نیاز داریم.

شما می‌توانید در مرکز اندروید مارکت بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با استفاده از شماره IMEI گوشی خود اقدام به آنلاک‌سازی آن نمایید.

آنلاک فکتوری و دائمی سامسونگ

برای مشاهده هزینه، شرایط و اقدام به آنلاک به هریک از لینک‌های زیر (با توجه به سال تولید گوشی خود) مراجعه فرمایید:
(برای تمامی سرویسها تخفیفات ویژه‌ای برای مدتی محدود اعمال شد.)

سرویس های مختلفی برای آنلاک شبکه سامسونگ در اندروید مارکت ارائه میشود که در پایین بر اساس اولویت از نظر زمان، هزینه و درصد موفقیت در آنلاک به آنها اشاره شده است :1- سرویس آنلاک از طریق برنامه SamKey: (بهترین سرویس موجود)
سرویس SamKey: ارزانترین و سریعترین سرویس آنلاک شبکه سامسونگ:
سرویس فوق العاده و منحصر بفرد SamKey قادر است شبکه تمامی گوشی ها و تبلت های سامسونگ را در کسری از ثانیه و بدون معطلی و با ارزانترین قیمت ممکن آنلاک کند.
برای بررسی شرایط این سرویس فوق العاده و همچنین دستگاه هایی که این سرویس قادر به آنلاک آنها است به لینک زیر مراجعه فرمایید:
سرویس SamKey :ارزانترین و سریعترین سرویس آنلاک شبکه سامسونگ


 

2- سرویس آنلاک از طریق برنامه King Unlock Tool:
سرویس King Unlock Tool: سرویسی سریع و ارزان جهت آنلاک شبکه سامسونگ:
ابزار KingUnlock Tool برنامه ای است که میتواند قفل شبکه بسیاری از گوشی ها و تبلت های سامسونگ را در کمتر از 5 دقیقه و بدون معطلی و با ارزانترین قیمت ممکن آنلاک کند.
برای بررسی شرایط این سرویس فوق العاده و همچنین دستگاه هایی که این سرویس قادر به آنلاک آنها است به لینک زیر مراجعه فرمایید:
سرویس King Unlock Tool : سرویسی سریع و ارزان جهت آنلاک شبکه سامسونگ


 

3- سرویس آنلاک از طریق برنامه T-Unlock:
سرویس T-Unlock: ارزانترین و سریعترین سرویس آنلاک شبکه سامسونگ:
سرویس فوق العاده و منحصر بفرد SamKey قادر است شبکه تمامی گوشی ها و تبلت های سامسونگ را در کسری از ثانیه و بدون معطلی و با ارزانترین قیمت ممکن آنلاک کند. 
برای بررسی شرایط این سرویس فوق العاده و همچنین دستگاه هایی که این سرویس قادر به آنلاک آنها است به لینک زیر مراجعه فرمایید:
سرویس آنلاک رسمی و دائمی T-Unlock جهت آنلاک شبکه گوشیهای سامسونگ


 

4- سرویس آنلاک از طریق برنامه TMBKiller:
سرویس TMBKiller: یکی از بهترین برنامه های موجود برای آنلاک گوشیهای سامسونگ که آنلاک بسیاری از اپراتورها را پشتیبانی میکند.
بسیاری از گوشیهای سامسونگ و الجی وجود دارند که لاک اپرتورهایی نظیر T-Mobile، Sprint ، MetroPCS هستند سرویس TMBKiller علاوه بر آنلاک بسیاری اپراتورهای معمول، از این اپراتورهای نیز پشتیبانی میکند و قیمت بسیار مناسب آن از مزیتهای این سرویس است.
برای بررسی شرایط این سرویس فوق العاده و همچنین دستگاه هایی که این سرویس قادر به آنلاک آنها است به لینک زیر مراجعه فرمایید:
سرویس آنلاک رسمی و دائمی TMBKiller جهت آنلاک شبکه گوشیهای سامسونگ و الجی


 

5- سرویس آنلاک از طریق ارائه کد آنلاک فکتوری بر اساس منطقه گوشی:

سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور US
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور Canada
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور Europe
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور Europe2
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور Asia
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور T-Mobile USA
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور United Kingdom
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور Worldwideدرصورتی که از کشور سازنده دستگاه خود آگاه نیستید از سرویس زیر استفاده فرمایید:
تعیین اپراتور و کشور سازنده سامسونگ6- سرویس آنلاک از طریق کد MSL:
توجه: سرویس جدید Samsung MSL Code به فروشگاه اندروید مارکت اضافه شد. با استفاده از این سرویس شما میتوانید تمامی گوشیهای سامسونگ را بدون هرگونه توجه به مدل یا منطقه و یا ورژن دستگاه آنلاک شبکه کنید!
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung با استفاده از MSL Code7- سرویس آنلاک از طریق باکس Z3X:
توجه: سرویس جدید آنلاک شبکه سامسونگ با استفاده از باکس Z3X:
با استفاده از این سرویس شما میتوانید بسیاری از گوشیهای جدید سامسونگ را بدون توجه به مدل یا منطقه و یا ورژن دستگاه آنلاک شبکه کنید!
برای بررسی شرایط این سرویس فوق العاده و همچنین دستگاه هایی که این سرویس قادر به آنلاک آنها است به لینک زیر در فروشگاه اندروید مارکت مراجعه فرمایید:
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung با استفاده از باکس Z3X
سرویس آنلاک شبکه گوشی‌های Samsungجهت آنلاک Samsung Account به این بخش مراجعه فرمایید
آموزش مراحل آنلاک سامسونگ از طریق سرویس ارائه کد آنلاک فکتوری بر اساس منطقه گوشی:

1- ابتدا سیم کارت غیر از اپراتور اصلی گوشی، مانند سیم کارتهای (ایرانسل یا همراه اول یا رایتل) را درون گوشی خود گذاشته و گوشی را روشن کنید.

2- سپس مطمئن شوید که گوشی از شما یک کد آنلاک می‌خواهد. پیغام باید در قالب (SIM NETWORK UNLOCK PIN) یا مشابه این جمله باشد.

3- مطمئن شوید که گوشی سامسونگ شما کد قفل شبکه می خواهد، نه کد شخصی یا کد امنیتی یا یوزر کد!

4- چنان‌چه گوشی شما کد شبکه میخواهد سیم کارت راخارج کرده و کد #06#*را زده و IMEI یا سریال 15 رقمی گوشی خود را یاداشت کنید.

5- سرویس آنلاک سامسونگ در قالب چند سرویس آنلاک اپراتورهای اروپا, آنلاک اپراتورهای امریکا, آنلاک اپراتورهای کانادا, آنلاک اپراتورهای اسیا می‌باشد. پس باید از کشور و اپراتوری که گوشی را لاک کرده مطلع گردید که برای آگاهی از آن می‌توانید از فروشنده سوال کنید.

6- در صورتی که از اپراتور و کشور گوشی خود مطلع یا مطمئن نیستید از سرویس تعیین اپراتور و کشور سامسونگ استفاده کنید.
تعیین اپراتور و کشور سازنده سامسونگ

7- پس از آگاهی از اپراتور و کشور سازنده گوشی، از طریق یکی از لینک‌های زیر (با توجه به کشور و اپراتور گوشیتون) سرویس مورد نظر خود را خریداری نمایید.

سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور US
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور Canada
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور Europe
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور Europe2
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور Asia
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور T-Mobile USA
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور United Kingdom
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung اپراتور Worldwide
سرویس آنلاک گوشی‌های Samsung با استفاده از MSL Code


8- پس از خرید محصول و در بازگشت به سایت به شما یک شماره فاکتور داده می‌شود که آن را در جایی یادداشت فرمایید.

9- این فرم را پر کنید و اطلاعات گوشی خود، یعنی شماره سریال، مدل گوشی، کشور اپراتور، شماره فاکتور، ایمیل، شماره موبایل و... را وارد نمایید.
توجه: سریال را از روی قاب موبایل وارد نکنید، زیرا امکان دارد قاب موبایل قبلا تعویض شده باشد.
توجه: جهت آنلاک گوشیهای سامسونگ دو سیم کارت، سریال اول یا سریال مادر مهم است و آن را باید وارد کنید.
توجه: در برخی از گوشیها سریال imei دارای 17 رقم است (مانند: 35575200456303900/45) که شما باید سریال را 15 رقم از سمت چپ به راست وارد کنید و یا کل سریال imei را همراه با / در قسمت فرم سفارش وارد نمایید.

10- سرور ما بعد از زمان تعیین شده کد 6 یا 8 رقمی گوشی شما را از طریق پیامک یا ایمیل که در فرم بالا ثبت کرده اید ارسال خواهد کرد.

11- پس از دریافت کد آنلاک از طرف ما، مجددا سیم کارت ایران یا هر سیم کارت دیگری غیر از سیم کارت اپراتور خریداری شده را درون گوشی گذاشته و کد را وارد کنید.

آموزش وارد کردن کد آنلاک سامسونگ

12- دقت کنید کد اشتباه یا تصادفی بر روی گوشی خود وارد نکنید زیرا تمامی موبایلها سرویس شمارنده معکوس دارند یعنی 10 بار یا کمتر فرصت وارد کردن کد صحیح را دارید که بعد از اتمام این مهلت، گوشی شما برای همیشه قفل کامل خواهد شد.

13- چنانچه با وارد کردن کدی که برای شما ارسال شده، دستگاه شما آنلاک نشد از وارد کردن مجدد کد پرهیز کنید و با پشتیبانی تماس بگیرید.

نکته: باید توجه داشته باشید که آنلاک گوشی شما تنها از طریق شماره سریال و اپراتور و کشور سازنده گوشی انجام می‌گیرد لذا در صورت اشتباه بودن هریک از این دو گزینه عملیات آنلاک با شکست روبرو شده و هزینه برگشت داده نخواهد شد.

نکته: اکثر سرویس های ما به صورت مستقیم عمل می‌کنند. یعنی همان لحظه که شما اطلاعات را وارد و هزینه پرداخت را می‌کنید، سریال دستگاه شما به شرکت سامسونگ ارسال خواهد شد پس دقت کنید اطلاعات دستگاه را صحیح وارد کنید.

نکته: چنانچه اطلاعات را اشتباه وارد کردید سریعا و در اسرع وقت با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

نکته: این سرویس‌ها برای تبلت‌های سامسونگ نیز قابل اجرا بوده و هیچ تفاوتی با سرویس‌ گوشی‌ها ندارند.

نکته: درصورتی که در فایل های امنیت گوشی تغییری داده شده باشد، (نظیر فایل های cert efs imei serial number و یا سریال موبایل شما null/null باشد) کد آنلاک داده شده بی‌فایده خواهد بود و قادر به آنلاک دستگاه نخواهد بود همچنین در این شرایط هزینه پرداخت شده استرداد نخواهد شد.

نکته: هیچ یک از سرویسهای آنلاک شبکه سامسونگ (در تمامی دنیا و همچنین در تمامی سایتها) Refund ندارند. یعنی پس از اعلام کد آنلاک شبکه در صورتی که کد گفته شده در گوشی شما قادر به آنلاک نباشد هزینه استرداد نمی‌شود. چراکه همواره کدهای اعلام شده توسط سامسونگ 100% معتبر بوده و هرگونه مشکل پیش آمده ناشی از خود گوشی و مشکلاتی نظیر: رامهای کاستوم، بیسباند آسیب دیده، IMEI اشتباه و... است.

نکته: در برخی مواقع که بسیار هم به ندرت رخ میدهد، ممکن است به دلیل مشکل نرم افزاری در گوشی، دستگاه آنلاک نشده و کد آنلاک نامعتبر شناسایی شود که در این شرایط باید یک بار گوشی را از تنظیمات گوشی و یا از منوی ریکاوری (گوشی را خاموش کنید و سپس دکمه‌های افزایش صدا + Home (دکمه پایین وسط گوشی) را نگه داشته و دکمه پاور را نگه دارید، پس از روشن شدن گوشی دکمه پاور را رها کرده و دو دکمه افزایش صدا و Home را تا زمانی که منوی ریکاوری ظاهر نشده رها نکنید، سپس با استفاده از دکمه های افزایش و کاهش صدا گزینه‌های Wipe Data و Wipe Cache را به ترتیب انتخاب کنید تا دستگاه factory reset شود) فرمت کرده و کد آنلاک را مجددا وارد نمایید. در صورتی که همچنان کد داده شده قادر به آنلاک گوشی نباشد، باید دستگاه را به آخرین ورژن موجود از سایت سامسونگ با استفاده از برنامه Odin فلش کنید.

نکته: برای گوشیهای دو سیم کارت تنها IMEI اصلی دستگاه جهت آنلاک کافی است و طبیعتا با آنلاک دستگاه، هر دو سیم کارت آنلاک خواهند شد و شما میتوانید از دو سیم کارت استفاده کنید.

نکته: در بخش توضیحات هریک از سرویسها نیز مراحل آنلاک سامسونگ یادداشت شده است که دقیقا مشابه همین مراحل هستند با این تفاوت که در آن‌جا مراحل به صورت خلاصه و کلی بیان شده‌اند.چرا باید به ما اعتماد کنید؟!

مرکز اندروید مارکت با هدف هرچه آسانتر نمودن سرویس آنلاک شبکه گوشی‌ها و همچنین استفاده سایر هموطنان عزیز از این سرویس علاوه بر مراجعه حضوری متقاضیان، اقدام به الکترونیکی نمودن این سرویس نمود. بدیهی است که امر اعتماد در خریدهای اینترنتی همواره مسئله چالش برانگیزی بوده و پیوسته شاهد کلاهبرداریهای بزرگی در این میدان هستیم. لذا جهت آسوده شدن خیال شما عزیزان این مرکز اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی نمود که در گوشه سایت (در نمایش حالت دسکتاپ سایت) آن را مشاهده میکنید. علاوه بر این نماد، سابقه چندین ساله ما در این کار در شهر تبریز ضامن مطمئنی برای خرید شما خواهد بود.

با تشکر، مدیریت اندروید مارکت.به اشتراک بگذارید:شما به عنوان مهمان در حال بازدید سایت هستید ورود
اگر تاکنون ثبت نام نکرده ايد اينجا کليک کنيد.
<
admin

3 مهر 1398 23:53

اطلاعات نظر
 • گروه کاربری : مدير کل
 • آی دی یاهو : {yahoo}
 • تاريخ عضويت : 1393/03/26
 • حضور در سایت : آفلاين
 • تعداد مطالب : 513
 • تعداد نظرات : 312
نقل قول: مصطفی
با سلام.
آیا در صورت پرداخت و انجام رجیستر شبکه باز خواهد شد یا پرداخت قفل شبکه بصورت جداگانه هست؟

درود، قفل شبکه بحث کاملا جداگانه با رجسیتری هست و ارتباطی باهم ندارن.

--------------------

<
مصطفی

3 مهر 1398 23:51

اطلاعات نظر
 • گروه کاربری : ميهمان
 • آی دی یاهو : {yahoo}
 • تاريخ عضويت : --
 • حضور در سایت :
 • تعداد مطالب : 0
 • تعداد نظرات : 0
با سلام.
آیا در صورت پرداخت و انجام رجیستر شبکه باز خواهد شد یا پرداخت قفل شبکه بصورت جداگانه هست؟
<
الی

29 اردیبهشت 1398 01:22

اطلاعات نظر
 • گروه کاربری : ميهمان
 • آی دی یاهو : {yahoo}
 • تاريخ عضويت : --
 • حضور در سایت :
 • تعداد مطالب : 0
 • تعداد نظرات : 0
سلام
من گوشی ایران خریدم و الان خارج از ایران هستم سیم کارت خارجی توش انواختم پین خواست من پین سیم کارت رو وارد کردم گفت غلطه بردم اپراتور اونا چند بار زدن الان گوشی میگه کد پاک شبکه ی سیم کارت میخواد تازه الان فهمیدم همچین چیزی هم وجود داره که ربطی به سیم کارت نداره چطور میتونم انلاکش کنم ؟
مدل گوشیم هم A7 2018
<
admin

30 دی 1397 02:08

اطلاعات نظر
 • گروه کاربری : مدير کل
 • آی دی یاهو : {yahoo}
 • تاريخ عضويت : 1393/03/26
 • حضور در سایت : آفلاين
 • تعداد مطالب : 513
 • تعداد نظرات : 312
نقل قول: Mohsen Yazdan Mehr
سلام من یه نوت ۹ از انگلیس واسم آوردن سیم کارت ایرانی که بهش میندازم ازم یه کدSIM network pin میخواد چیکارش کنم.ممنون

سلام شما میتونید با این سرویس گوشیتون رو آنلاک کنید.

--------------------

<
Mohsen Yazdan Mehr

30 دی 1397 02:05

اطلاعات نظر
 • گروه کاربری : عضو سايت
 • آی دی یاهو : {yahoo}
 • تاريخ عضويت : 1397/10/24
 • حضور در سایت : آفلاين
 • تعداد مطالب : 0
 • تعداد نظرات : 1
سلام من یه نوت ۹ از انگلیس واسم آوردن سیم کارت ایرانی که بهش میندازم ازم یه کدSIM network pin میخواد چیکارش کنم.ممنون
<
admin

20 آذر 1397 13:25

اطلاعات نظر
 • گروه کاربری : مدير کل
 • آی دی یاهو : {yahoo}
 • تاريخ عضويت : 1393/03/26
 • حضور در سایت : آفلاين
 • تعداد مطالب : 513
 • تعداد نظرات : 312
نقل قول: masoumi
سلام من اصلا نمیتونم عضو سایت شما بشم خیلی هم ایمیل دادم ممنون میشم پاسخگو باشید

با سلام. عضویت سایت چک شد و هیچ مشکلی نداره. شما تو کدوم قسمتش مشکل دارید؟ ارور خاصی میده؟

--------------------

<
masoumi

20 آذر 1397 13:21

اطلاعات نظر
 • گروه کاربری : ميهمان
 • آی دی یاهو : {yahoo}
 • تاريخ عضويت : --
 • حضور در سایت :
 • تعداد مطالب : 0
 • تعداد نظرات : 0
سلام من اصلا نمیتونم عضو سایت شما بشم خیلی هم ایمیل دادم ممنون میشم پاسخگو باشید
<
نرگس

18 اسفند 1396 08:28

اطلاعات نظر
 • گروه کاربری : ميهمان
 • آی دی یاهو : {yahoo}
 • تاريخ عضويت : --
 • حضور در سایت :
 • تعداد مطالب : 0
 • تعداد نظرات : 0
سلام من گوشیمو انلاک کردم ولی بعد اون ن سنسور اثر انگشتم کار میکنه ن دوربین گوشیم چیکار کنم؟
<
نرگس

14 اسفند 1396 22:07

اطلاعات نظر
 • گروه کاربری : ميهمان
 • آی دی یاهو : {yahoo}
 • تاريخ عضويت : --
 • حضور در سایت :
 • تعداد مطالب : 0
 • تعداد نظرات : 0
سلام من گوشیمو اول نمیدونستم لاک هست برا همین همینطوری چن بار رمز الکی زدم الان نوشته شبکه مسدود شد کد پاک رو وارد کنید
لطفا راهنمایی کنید
ممنون میشم اگه ایدی تلگرامتونو بددین تا راحت تر بتونم مشکلمو بگم
<
Mfp

15 تیر 1396 04:32

اطلاعات نظر
 • گروه کاربری : ميهمان
 • آی دی یاهو : {yahoo}
 • تاريخ عضويت : --
 • حضور در سایت :
 • تعداد مطالب : 0
 • تعداد نظرات : 0
سلام از کجا بفهمم گوشی انلاک قانونی شده یا نرم افزاری ...
بعد از انلاک midi تغیر میکنه!!؟
صفحه قبل صفحه بعد

ارسال نظر

نام شما : *
ايميل:
نظر شما:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال :
پایتخت ایران کجاست؟
پاسخ:*


  اندروید مارکت

  دنیای مجازی خود را احیا کنید

  نماد اعتماد الکترونیکی
  دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن

  تلفن تماس:
  04133322920 - 09144059766

  ایمیل:
  Omid.Vasfi@gmail.com

  آدرس دفتر:
  تبریز - ولیعصر - فلکه بزرگ - مرکز خرید ولیعصر - طبقه پایین - پلاک 10
  به پرداخت ملت
  خرید آنلاین با کلیه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب
^